Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Afilipczak w sumie masz sporo racji. przecież osób które interesują się TV sat.faktycznie nie ma za dużo. Można by się pokusić nawet o zliczenie osób bywających na róznych forach dotyczących tej tematyki. Pewnie uzbierałoby się kilka no w podrygach kilkanaście tysięcy.te osoby mają jako takie pojęcie o platformach , mają w miarę sprecyzowane wymagania ,wiedzą ciut więcej o hd i technice z nią związanej. Reszta liczona w setkach tysięcy hmmm. im może faktycznie wystarczyć oferta CP w miarę rozsądnej cenie. No dodałbym jeszcze kilka tysięcy abo. którzy też wiedzą czego chcą a nie bywają na takich forach.Solorzowi niewątpliwie udało się jedno - wbił w głowy przeciętnego Kowalskiego skojarzenie POLSAT TV dla szerokiego odbiorcy. Cyfra faktycznie kojarzyła się przez lata z wysoką ceną i "prestiżem" a N ,chce zaistniueć jako telewizja nowinek technicznych i po części się jej to udaje.W zeszłym roku dwie ostatnie telewizje usiłowały to trochę zmienić jednak ze średnim skutkiem i kto wie czy wszyscy nie wrócą na z góry upatrzone pozycje. Najgorzej ma N gdyż na razie na siebie nie zarabia a o nowych abo. będzie trudno. Cyrfa i CP finansowo idą prawie łeb w łeb, pomimo większej w CP ilości abo. i to prawie 2 krotnie.Ciekawe jak długo w tym roku będzie trwał zastój/ póki co jest/ i która platforma pierwsza ruszy do boju. Z promocjami / jakimiś extra/ mamy chyba już do świąt grudniowych spokój. Możliwe, że walka o klienta rozegra się poprzez dołączenie nowych kanałów. Tylko tu też jak na razie mała kicha. Wszystkie platformy mają kłopot z nowymi pojemnościami na trp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ chyba wybrała. Postawiła na klientów z grubszym portfelem

Nie jest to zupełna prawda. Promocja grudniowa przy pakiecie komfortowym + opcje były właśnie dla przeciętnego Kowalskiego. Zauważ, że dziś to samo kosztuje znacznie więcej. Co się zyskiwało? Przede wszystkim wysokość abonamentu jest jakby podzielona na dwa. To bardzo ważna usługa, że w domu wszystko i wszystkich zmieniło. Każdy ma to, co chce i pozwala nie przeszkadzać innym. Telewizor to był taki dodatek, że jak się wszytko razem matematycznie rozpracuje, to wcale nie wychodzi "drogo"

Przynajmniej było nie za drogo.

widać dopiero na większych i nowszych telewizorach.

Zapewniam cię, że te "mniejsze lampowe" też na jakości obrazu zyskały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie kolego jak sie rozpracowało matematycznie promocje z grudnia to za telewizor sie doplacalo okolo 800-1000zł na czym cyfra tylko zarabiała bo taki telewizor na allegro to koszt 700zł, cyfra brała to po cenach hurtowych wiec mysle ze zysk z tego miala ogromny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę kolego, że mego posta nic a nic nie zrozumiałeś. Tu nie chodzi o zysk Cyfry+ a o portfel twój, mój i innych. Tych, którzy mieli okazję skorzystać z tej promocji.

Już sam fakt, że ten telewizor oddawali za złotówkę, a przy okazji za grosz Sagema. O dekoderze PVR HD w bezpłatną dzierżawę nie wspomnę. Co niby jeszcze mieli dać? Raczej rozdać za „darmochę”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle dziwi mnie jad i pretensja w tonie niektórych, że Cyfra+ zarobiła na TV. Jakie 700zł na Allegro?! Z tego co patrzyłem w grudniu to na Allegro nówki tego LG szły po 1000-1100. Za 700 to może odsprzedawali ci, którzy go kupili w C+ za 1zł, a to też było niezgodne z obustronną umową, ale to nie nasz problem. Pakiet KOM+ na pół, C+ na pół, HBO na 6 m-cy gratis, Multiroom gratis, TV za 1zł - z całym szacunkiem, ale jeśli, Maldo, uważasz, że Cyfra+ zarobiła na tym kokosy to jesteś w błędzie. A najlepszym dowodem na to jest to, że nie ma już takich promocji jak choćby na Wielkanoc rok temu. Ktoś pomyślał, że jednak mogłoby się to im odbić czkawką po promocjach gwiazdkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że jak brałeś komfort ze wszystkimi opcjami (no nie ma orange sport,mezzo i cinemax a prestiż) w obydwóch dekoder HD to za komfort placisz srednio 86,5zł przy umowie na 18mś a za prestiz 123,5zł przy umowie na 24mś.Róźnica duża do tego przy prestizu umowa jest na 24mś...

 

Jeszcze jakieś błędy w opisie tego tv

Na stronie promocji pisało że tv ma bodajże 23 cale a w specyfikacji pisało 21 czy 21,5...

http:// :censored: /item966987645_lg_m237 ... _nowy.html

http:// :censored: /item966391699_samsung ... aniej.html

 

PS nie pisze że promocja była kiepska... chodzi o to że akurat opcja z tv była niekorzystna, bo reszta była [beep]***a

Widzę, że umiesz edytować posty, to dlaczego piszesz post pod postem? Za to może być ostrzeżenie.

Liczba twoich postów pozwala mi upomnieć. Kłania się regulamin Forum SK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Tu nie chodzi o zysk Cyfry+ a o portfel twój, mój i innych. Tych, którzy mieli okazję skorzystać z tej promocji.

 

Dokładnie masz rację. Od kilku lat mam Cyfrowy Polsat z Pakietem Familijnym + Relax Mix, czyli można powiedzieć jestem przeciętnym telewidzem. Systematycznie przez ten cały okres obserwowałem ofertę Cyfry+. Wreszcie zdecydowałem się w grudniu podpisać umowę wprawdzie tylko na Pakiet Podstawowy+, ale przecież od czegoś trzeba zacząć. Oferta jak dla mojego portfela w sam raz. Umowa na 13 miesięcy, w tym przez 9 miesięcy zniżka 50%, czyli do zapłaty 21 zł 45 gr. Otrzymałem do tego przez 4 miesiące gratis Canal+, HBO i Cinemaxy oraz przez 13 miesięcy gratis Filmbox Extra i Filmbox Family. Podsumowując uważam, że płacąc około 80 zł miesięcznie za wybrane pakiety z interesującymi mnie kanałami w dwóch platformach zrobiłem dobry interes. :wink::D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle dziwi mnie jad i pretensja w tonie niektórych, że Cyfra+ zarobiła na TV. Jakie 700zł na Allegro?! Z tego co patrzyłem w grudniu to na Allegro nówki tego LG szły po 1000-1100. Za 700 to może odsprzedawali ci, którzy go kupili w C+ za 1zł, a to też było niezgodne z obustronną umową, ale to nie nasz problem. Pakiet KOM+ na pół, C+ na pół, HBO na 6 m-cy gratis, Multiroom gratis, TV za 1zł - z całym szacunkiem, ale jeśli, Maldo, uważasz, że Cyfra+ zarobiła na tym kokosy to jesteś w błędzie. A najlepszym dowodem na to jest to, że nie ma już takich promocji jak choćby na Wielkanoc rok temu. Ktoś pomyślał, że jednak mogłoby się to im odbić czkawką po promocjach gwiazdkowych.

 

Jasne , jasne ,tylko przestań myśleć że Cyfra to fabryka która musi zatrudnić nowych pracowników, zakupić surowce i dopiero sprzedać z zyskiem.

Jak można stracić lub nie mieć kokosów na dołączaniu nowych klientów ?

Co , zwiększyła się im opłata za przesył sygnału z tego powodu ?

Każdy nowy klient to dodatkowy zarobek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć , czy mógłby mi ktoś przedstawić warunki oferty " zima z plusem " ??? pozdrawiam

 

Od 1 marca 2010 roku w życie wchodzi specjalna oferta platformy satelitarnej CYFRA+ dla abonentów sieci komórkowej Plus pod nazwą "Zima z Plusem". Chodzi o abonamenty w pakiecie CANAL+. W telesprzedaży dostępna jest wspólna promocja CYFRY+ i sieci komórkowej Plus, przygotowana na podstawie wprowadzonych w grudniu 2009 r. opcji abonamentowych z pakietem CANAL+ w cenie.

 

Dla klientów Plusa, którzy planują podpisać umowę z satelitarną platformą CYFRA+ na okres 18 m-cy, dostępne są następujące opcje abonamentowe: pakiet Powitalny+ z CANAL+ za 29,90 zł, Podstawowy+ z CANAL+ za 39,90 zł, Komfortowy+ z CANAL+ za 49,90 zł. Dodatkowo, podpisujący umowę otrzymuję przez 3 miesiące darmowy dostęp do pakietu HBO. Dla pakietu Powitalnego+ niepełny miesiąc abonamentu (od 2 do 31 dnia miesiąca) dostęp do kanałów z pakietu

Podstawowego+, a dla pakietu Podstawowego+ niepełny miesiąc abonamentu – dostęp do kanałów pakietu Komfortowego+.

 

W ramach oferty klient użytkuje dekodery SD bezpłatnie. Może także kupić na stałe dekodery SD Strong, Pace, Thompson w cenie 49 zł, a Sagem za 1 grosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można stracić lub nie mieć kokosów na dołączaniu nowych klientów ?

Każdy nowy klient to dodatkowy zarobek .

dokładnie - przecież każdy NOWY klient to dla cyfry czysty zysk odliczając koszty karty no i pewnie starych sagemów, zalegających w magazynach .

I to nieżaleznie czy płacisz 20 zł czy 120zł/m. - chodzi tylko o to aby jak najdłużej ściągać od ludzi 120 czyli jak największy "haracz" nazywając to prestiżem, złotym pakietem czy Bóg wie czym.

 

A odnośnie promocji to czy działania cyfry+ nie wydają sie wam marketingowo schizofreniczne. Jak można swoją najnowszą ofertę nazywać PROMOCJĄ, skoro jest gorsza od tej co była do tej pory ?

< przypomne tylko że pakiet C+ był za 9,90 a jest za 19,90 , obniżka procentowa w umowie na 13 mies. była 30 % a jest 25 % , była tez chyba na 9 m +1 a jest na 8 +1 teraz , - 50% było i jest w umowach 24 mies. więc tu się nic nie zmieniło itd.> I teraz cyfra robi z "ludzi wariatów" reklamując sie że mamy od 15.marca super najnowszą PROMOCJĘ - dla mnie to powinno być w reklamach cyfry teraz , iż WESZŁA W ŻYCIE NOWA ZWYKŁA OFERTA A PROMOCJA to może będzie .... ale kiedyś . :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT

Zgadzam się , ale nikt mi nie wmówi że to im się nie opłaca.

 

Nie mówię, że się nie opłaca. Ot, Twój argument że koszty działalności operatora są stałe niezależnie od ilości abonentów jest bez sensu...

 

EDIT: jak już oftopuję - nie rozumiem jojczenia. Nikt nie stoi nad wami z gnatem wymierzonym w waszą głowę przymuszając do wyboru platformy cyfrowej o_x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem jojczenia. Nikt nie stoi nad wami z gnatem wymierzonym w waszą przymuszając do wyboru platformy cyfrowej o_x

Co mają znaczyć i co wnoszą do dyskusji te twoje posty tutaj - chłopie . Może zauważyłes że to forum i akurat forum "cyfra promocje" więc omawia i ocenia sie tutaj najnowsze oferty i promocje co były - porównuje i dyskutuje . A pisząc , że nowy klient w cyfrze to wzrost dla niej kosztów stałych ośmieszasz sie do potęgi eN-tej < tego ostatniego nie mylić z konkurencją :lol: >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji. Tak jak już wcześniej pisano Cyfra również rozlicza się z nadawcami kanałów "obcych" od ilości abonentów "gniazdek". Więc wzrost abonentów jest również wzrostem kosztów stałych. Czy uważasz, że np. Discowery Network udostępnia platformom swoje kanały za friko? Firmy ustalają opłatę od abonenta i tak się między sobą rozliczają. Pewnie z okazji jakichś większych promocji mają możliwość balansu tą kwotą, ale zawsze to są dodatkowe koszty. A promocja - no cóż raz jest lepsza a raz gorsza. A to, że niedawno Canal+ był w promocji za 9,90, a teraz jest za 19.90? I co z tego. Rok temu był za darmo. Idąc Twoim tokiem rozumowania - skoro był za darmo to teraz powinni dopłacać osobom biorącym opcję Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mdka już z 500 razy napisałeś jaka ta promocja jest fatalna i wszyscy już to wiedzą. Daj sobie na dzień lub dwa na wstrzymanie bo zaczyna to być nudne :D . Za te dwa dni będziesz "odkrywczy" bo teraz jesteś marudny. Nie zawsze święto lasu i dlatego nazywane są to - promocje bo i tak płacisz mniej niż w normalnej cenie. Raz są lepsze raz gorsze ale zawsze. N / bo tak nad nią swego czasu piałeś też nie ma aktualnie rewelacyjnej promocji. Wszyscy już doskonale wiedzą, że grudniowe były lepsze a te są słabsze i nic na to nie poradzisz a ludzi do cyfry i tak nie zniechęcisz bo ma nadal najlepszą ofertę programową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą ofertą to bym uważał. Jest dobra, ale ma też braki - jak chciałem zobaczyć mecze z Ligi Mistrzów albo sportowe relacje z meczy polskich sportowców (różne dyscypliny), to nie jest różowo, są w ence albo na polsacie. Natomiast jedno doceniam w cyfrze - to jakość obsługi klienta, która na tle konkurencji się wyróżnia in plus. Ponadto, zaczęli walczyć o utrzymanie klienta, co prawda coraz słabszą propozycją (w moim przypadku), ale wielu firmom nawet tyle się nie chce robić. Podsumowując, na tytle czasu, jaki obecni sa polskim rynku, to sukces gwarantuje im otwarcie na mniej zamożnego klienta (albo który ma dużo czasu i koniecznie chce kupić ofertę cyfry). W przeciwnym razie, z takim arpu, to inne podmioty ją chętnie wykupią :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno Canal+ był w promocji za 9,90, a teraz jest za 19.90? I co z tego. Rok temu był za darmo. Idąc Twoim tokiem rozumowania - skoro był za darmo to teraz powinni dopłacać osobom biorącym opcję Canal+.

... nie dopłacać tylko nie pisać że mają PROMOCJĘ skoro podnosi się cenę z 9,90 na 19,90 i inne warianty się również pogarsza w ofercie. Wiesz robienie z ludzi wariatów - no tak najlepiej zrobić abonamenty po 250 zł i wtedy zawsze będą promocje po 150 zł robić . hehe

Przeciez Miro ostatnio powiedział że Polska to "dziki kraj" a już kiedyś tez ktoś inny że " CIEMNY LUD WSZYSTKO KUPI " . Dobra koniec dyskusji z mojej strony odnośnie tego co jest bo nie ma nad czym debatować - cyfra na wielkanoc 2010 zaproponowała "[beep]... i kiche " i tyle . To jest ich biznes i mogą nawet promocję zrobić za 500 zł - maja takie prawo . Mam tylko pytanie ilu przybędzie/odejdzie im abonentów po tej promocji?

Natomiast co do nowych abonentów i kosztów stałych to na prawdę nie przesadzajcie - jeszcze napiszcie że cyfra "boi" się nowych klientów z powodu strat. :lol:

z producentami kanałów tematycznych itd sa zapewne długoczasowe umowy, które odnawia się co jakiś czas i może jest jakas rozgrywka w negocjacjach i wzrost od szt. abonentów ale to sprawy groszowe w porównaniu z ceną miesięczną abonamentu nawet takiego za 19.90. < powiedz mi jedruś w takim razie skąd te miliowe zyski cyfry skoro nowi klienci to taki "olbrzymi" wzrost kosztów stałych " hehe >

P.S do pawcho

nikogo nie chce tu zniechęcic ani do cyfry ani jej "promocji" nie wiem skąd to wziąłeś każdy ma swój rozum. Równiez co do enki nikogo nie namawiam i tyle - pisałem tylko że na dzisiaj ma lepszą promocje niz ta zaoferowana przez cyfrę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dopłacać tylko nie pisać że mają PROMOCJĘ skoro podnosi się cenę z 9,90 na 19,90

 

Bredzisz kolego i tyle. Co miał wnieść Twój post ? Chyba tylko tyle, że czujesz wewnętrzną niechęć do Cyfry+. Bardzo ładnie zaprzeczasz, że nie chcesz zniechęcić ludzi do Cyfry+, ale jak w takim razie odczytywać sformułowania takie jak:

robienie z ludzi wariatów;

CIEMNY LUD WSZYSTKO KUPI;

cyfra na wielkanoc 2010 zaproponowała "[beep]...

.

 

Promocja polega na tym, że na Canal+ masz rabat w wysokości 10 zł miesięcznie - czyżbyś przeoczył, że normalna cena to 29,90 zł ?

Owszem, wcześniej rabat był w wysokości 20 zł, a teraz jest 10 zł - to mniej, promocja słabsza - to wszystko prawda - ale jednak promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe, że cyfra nie poszła za ciosem i mogła spróbować pociągnąć grudniową promocję / no w miarę zbliżoną/ .Za szybko się zniechęcili a teraz faktycznie mogliby sporo więcej ściągnąć abo./ drugą falę/. Z drugiej strony z ceny za bardzo im się nie opłaca schodzić a rozdawnictwo sprzętu nie na tym etapie/ braki w magazynach/nie wchodzi w rachubę. Generalnie - najbardziej mnie wkurza opłata za najm dekoderów.

Mdka - nawet jak podnieśli cenę z 9.90 na 19.90 to jest nadal promocja. Wielokrotnie pisano tutaj, że dana promocja nie trwa wiecznie. Raz jest lepsza raz gorsza. Gdyby stała cena/bez promocji/wynosiła np:20zł. a oni kazali zapłacić 22 zł i nawali to promocją to zgodziłbym się z Twoim wywodem. Teraz to wygląda jak powiedzenie, że białe jest czarne/ jak pewnego polityka/. Dalej piszesz, że z takim arpu mogliby się otworzyć na mniej zamożnego klienta. Hmm. Po pierwsze nie przesadzajmy , że jest taka super droga. Aktualnie super promocja N Full - cena 99zł, cyfry - prestiż hd 115zł/ tyle ja płacę po przedłużeniu promo parę dni temu. 15 zł. różnicy przy lepszej programowo ofercie to żaden pieniądz. Nie chodzi mi tylko o sport ale głownie o C+/film/ i kanały dokumentalne/Planete, NG, History,Travel/.

Poza tym na świecie są marki które nigdy nie wypuszczą produktu dla wszystkich - zawsze będą trzymały pewien pułap cenowy. Oczywiście nie przesadzajmy, że cyfra jest taką super marką światową ale w Polsce jest tak odbierana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie grudniowej promocji. Ojciec podpisał umowę 30.12. HBO w tej umowie jest za free na 5 miesięcy. Kiedy należy zgłosić wyłączenie HBO i jak najlepiej to zrobić (internet, telefon) żeby się zmieścić w czasie i jak najdłużej oglądać HBO za free. Z góry dzięki za wszystkie porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...