Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Warto złożyć wypowiedzenie a nawet wymówić umowę do końca. Umowę miałem do stycznia - mimo kilku propozycji nie skorzystałem z żadnej i umowa się zakończyła. Zaparłem się że chcę PVR za darmo "bo inni tak mają" - niestety cyferka nie odpuszczała. To był ten początek pogarszania oferty - ja pamietałem tą grudniową. Przez te 10 zł które nie chcieli odpuścić - umowa się rozwiązała. JAKIEŻ było moje zdziwienie gdy po rozwiązaniu umowy dostałem smsa - a potem telefon w sprawie oferty "powrotu do cyfry". Odpuścili i pvra dawali już za darmo i warunki nawet lepsze niż te ktore mi proponowano poprzednio np. 50% abo przez całą umowę, hd gratis itp. Polityka cyfry jest nie w porzadku dla abonentów którym przedłuzenia wypadają nie na grudzień.

Dzięki tej polityce bawię się już turbodekoderem i narazie nie żałuję. Wniosek jest taki wypowiadać umowy "do końca" - najlepszą ofertę dostaniecie po jej rozwiązaniu. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do dystrybutora to jest ta ostateczna promocja wielkanocna dla tych co chcą mieć Canal+ razem z pakietami http://cyfraplus.wroclaw.pl/swiateczne-doladowanie-2/

 

KOMFORTOWY+ 64,80 ZŁ i umowa na 18 miesięcy bez komentarza bo bym ich

Wcześniej dawali mi ofertę Komfortowy + Canal+ za 42zł złodzieje i tyle.Kanały HD płatne,Droga Cyfra przez 11 miesięcy powróciła.Byle do grudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W procedurach dla dystrybutorów jest napisane, że nazwa akcji promo to WIELKANOC 2009 :D

 

Oczywiście, że nie ma nic pewnego ale tak się ta promocja nazywa i już 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie zamawialem - mam stara umowe do konca kwietnia i wlasnie sie zastanawialem co tu zrobic. ale chyba po prostu wezme nowa bardzo ciekawa oferte "zima z plusem" a normalnie wypowiem umowe tamta. Strace raptem kolo tych 50 zl ze starej umowy ale i tak bede mocno do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie probuje sie dodzwonic do call center czy dadza mi taka sama oferte przy przedluzeniu - jak nie, to skladam (gotowe juz) wypowiedzenie z 30 kwietnia i dzwonie zamowic "zima z plusem". Dam znac jak poszlo

 

@zuka - no raczej na pewno sprawdzaja czy sie jest z Plusa bo jaki mialaby sens ta oferta inaczej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzają rachunek z plusa:( ja już miałam zamówiony pakiet podstawowy z c+ zadzwoniłam do montera wczoraj i dzisiaj miałam telefon od dystrybutora,że mam przygotować dowód i rachunek z plusa :( nie wiem co zrobię powiedziałam,że mam na drugim mieszkaniu i,że oddzwonię.Pisano na forum ,że nie sprawdzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie też czytałem, że nie sprawdzają na forum i liczyłem, że faktycznie tak jest.

 

z plusa to jedynie mogę im firmową kopię faktury na kilka k zł pokazać... albo szefa poprosić żeby na siebie umowę wziął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalatwione! Oferta "Zima z Plusem" wzieta - za chwile zona pojdzie podpisac umowe i odebrac karte (bo nie moglem wziac umowy na siebie, jako ze ta jest na mnie). 39,90 Podstawowy+, Canal+ +HBO przez 3 miesiace. Do tego wszystko free do konca marca a pierwsza platnosc dopiero za kwiecien. Rewelacyjna oferta! Zdubluje mi sie wiec tylko jeden miesiac (kwiecien) czyli do interesu doloze 42,90.

 

@zuka: oczywiscie bylo pytanie o PLUSa i trzeba podac numer kontaktowy w plusie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i za dużo kombinacji ale różnica jest 270zł przy umowie na 18 miechów (czyli niemal na Arivę 100)

 

I po wszystkim: szef powiedział, że wszystko spoko... tylko od pół roku rachunków cyfrze nie płaci i nie dostanie kolejnej umowy :/ (on twierdzi, że umowę rozwiązał, a cyfra twierdzi że wypowiedzenia nie dostała, sygnału nie ma, a rachunki przychodzą. sprawa do UOK trafiła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś, może potwierdzić, że brał wczoraj lub dziś Cyfrę z w promocji z "Plus gsm". Ja wczoraj chciałem to zrobić, o czym pisałem wcześniej, niby już zawarliśmy umowę, jednak po chwili konsultant powiedział, że ta promocja już jest nieaktualna! i zawarłem umowę na 18m na pakiet komfortowy z Canal+ za 54,80zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...