Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa promcja Cyfry Turbo Sagem w promocji w darmowe użytkowanie,ten odbiornik jest wyposażony w nowszy standard MPEG2 oraz kanały o znakomitej jakości SD.Naprawdę warto cud techniki Franci z dwunastoletnim opóżnieniem,dostępny u nas naprawdę warto polecam :lol2: .

 

Co do kosztów Cyfry to owszem płacą od gniazdka,ale są sami sobie winni.Po co nam na siłę wciskają durne kanały,każdy ma inne gusta.Powinno się płacić za to co się chce oglądać,Owszem ze to może być dla nich nie korzystne finansowo.Ale zrobić opcje by abonent mógł sobie wybrać minimum 10 kanałów,i by było dla nich dobrze.W niektórych krajach to jest,ale czy poziom umysłowy informatyków w platformach jest wysoki to nie wiem,i tu był by problem.Warto przypomnieć gdy straszyli uczciwych ludzi Firmą komorniczą,bo mieli mętlik w papierach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy podpisujac umowe ze stala cena na 18 miesiecy mozna po 12 miesiacach zrezygnowac bo czytalem gdzies ze jest taka mozliwosc ale nie jestem pewien jak to jest w cyfrze czy moglby ktos z forumowiczow potwierdzic.

z gory dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef Cyfrowego Polsatu oświadczył ze jest jeszcze 2 miliony abonentów na rynku do zdobycia.http://media2.pl/telekomunikacja/62513- ... entow.html

 

I zapowiada się promocyjne lato,jeśli się cyfra nie obudzi i nie będzie przystępna dla średniego kowalskiego.To Polsat będzie miał 5 milionów abonentów,Owszem komfortowy jest lepszy od Familijnego.Ale Cena standardowa pakietu familijnego jest mniejsza od Podstawowego.Byłem abonentem obu platform,i pakiet familijny jest lepszy od podstawowego Cyfry.Jedynym wabikiem dla mnie był darmowy Canal+.Uważajcie żabki bo przegracie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe, że cyfra nie poszła za ciosem i mogła spróbować pociągnąć grudniową promocję / no w miarę zbliżoną/ .Za szybko się zniechęcili a teraz faktycznie mogliby sporo więcej ściągnąć abo./ drugą falę/. Z drugiej strony z ceny za bardzo im się nie opłaca schodzić a rozdawnictwo sprzętu nie na tym etapie/ braki w magazynach/nie wchodzi w rachubę. Generalnie - najbardziej mnie wkurza opłata za najm dekoderów.

Mdka - nawet jak podnieśli cenę z 9.90 na 19.90 to jest nadal promocja. Wielokrotnie pisano tutaj, że dana promocja nie trwa wiecznie. Raz jest lepsza raz gorsza. Gdyby stała cena/bez promocji/wynosiła np:20zł. a oni kazali zapłacić 22 zł i nawali to promocją to zgodziłbym się z Twoim wywodem. Teraz to wygląda jak powiedzenie, że białe jest czarne/ jak pewnego polityka/. Dalej piszesz, że z takim arpu mogliby się otworzyć na mniej zamożnego klienta. Hmm. Po pierwsze nie przesadzajmy , że jest taka super droga. Aktualnie super promocja N Full - cena 99zł, cyfry - prestiż hd 115zł/ tyle ja płacę po przedłużeniu promo parę dni temu. 15 zł. różnicy przy lepszej programowo ofercie to żaden pieniądz. Nie chodzi mi tylko o sport ale głownie o C+/film/ i kanały dokumentalne/Planete, NG, History,Travel/.

Poza tym na świecie są marki które nigdy nie wypuszczą produktu dla wszystkich - zawsze będą trzymały pewien pułap cenowy. Oczywiście nie przesadzajmy, że cyfra jest taką super marką światową ale w Polsce jest tak odbierana.

 

Jak doliczysz w Cyfrze jeszcze dekoder HD PVR 20zł / miesiąc to już cena wychodzi 135zł. Więc różnica jest już znaczna w porównaniu do N, a kanałów HD też ma Cyfra znacznie mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy podpisujac umowe ze stala cena na 18 miesiecy mozna po 12 miesiacach zrezygnowac bo czytalem gdzies ze jest taka mozliwosc ale nie jestem pewien jak to jest w cyfrze czy moglby ktos z forumowiczow potwierdzic.

z gory dzieki za odpowiedz

Nie! Nie można. Tylko w wyjątkowych sytuacjach życiowych można za przyzwoleniem drugiej strony taką i inne umowy rozwiązać. Ale każdy taki przypadek jest indywidualnie rozpatrywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taiszo z dekoderem masz rację - to mnie najbardziej wkurza. Cała szczęście, że swego czasu wziąłem za jednorazową opłatę i teraz mam spokój. N miałem od samego jej startu prawie rok ale jakoś mnie nie przekonała. Może to przyzwyczajenie ale bardziej oferta. Planete,NG, teraz History, niezła kuchnia,travel poza tym wiadomo C+ to mnie trzyma i gotowy jestem za to płacić więcej.

Radix Ty byś wszystko chciał za darmo ale tak to tylko w Erze :lol2: i jak ktos patrzy na ofertę tylko przez pryzmat ceny to hmm. niech weźmie TNK -będzie miał tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawcho takie rzeczy to tylko w Play,platformą cyfrowym widocznie potrzeba takiej wojny cenowej jak w sieciach GSM.Czy tak za darmo Pakiet Komfortowy z Opcją Canal+ i Orange sport za 50zł by mnie zadowolił,a 50zł to nie jest chyba za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojeju, każdy patrzy pod swoją kieszeń. Ile razy można to samo wałkować i zaśmiecać wątek? Czcze gadanie, bo i tak Twoje marzenia nie wejdą w życie w najbliższym czasie. Logiczne, że najlepiej płacić jak najmniej. Ale to samo, co wspomniałeś, to inni nie dali by więcej niż 40 zł, a z kolei inni uważają, że oferta programowa jest warta załóżmy 75 zł, bo mają kasę. Uwierz mi, niektórzy wolą machnąć ręką, płacić 20zł za PVR, przedłużyć na PRHD+ za 120zł, bo chcą mieć święty spokój i cenią przywiązanie do marki. Tak samo jak wybierasz załóżmy ubrania świadomie z Reserved, a inni kupują Armaniego. Albo piją Coca-Colę a Hoop Coli nie tkną. I uwierz mi, że poza ceną, bardzo istotnym czynnikiem jest przywiązanie do marki, o którym wspomniałem. To zjawisko na rynku na co dzień nie jest niczym nowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deadprince i jak mówisz dlatego Polsat Cyfrowy ma grubo ponad trzy miliony abonentów,bo jest solidną Polską firmą z korzeniami a nie z Francji a oferta i ceny to sprawa drugorzędna.Ja wybieram ofertę która według mnie jest warta ceny, jak zapewne większość.Czemu upadają mniejsze sklepy,bo ludzie szukają tańszych cen w Galeriach handlowych.Nie kojarz Cyfry z markową odzieżą,bo to gruba przesada,Ja wolę zapłacić za Polską markową odzież niż dać Francuzowi zarobić.

 

n zysk EBITDA 157 mln zł

Zysk EBITDA Cyfrowego Polsatu 327 mln zł

Cyfry+ 244 mln zł

 

przeczytałem dane te na media2 i wychodzi na to ze Cyfra będzie droga,bo poco taniej jak ludzie płacą.Wychodzi na to ze ludzie przepłacają za ofertę programową Cyfry,albo te dobre wyniki są przez Sagemy z recyklingu Franci.Płacili ino koszty przesyłki i nowego softu do odbiornika.

 

jacozo02 no nie wiem

 

Cyfra to Polonez cenowy a Cyfrowy Polsat to maluch którym kilka lat temu,jeździła większość Polaków :lol2:

 

Może i Cyfra mogła by być Mercedesem,ale z popsutym silnikiem.To jak z cenami nie odjedziesz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachwalając N-kę i Polsat zapominacie o jeszcze jednej kwestii. Mianowicie, platformy te, są wzbogaceniem i (a może głównie) zwiększeniem zasięgu swoich macierzystych stacji, nadających sygnał naziemny. Czyli TVN-u i Polsatu. Głównym żródłem utrzymania tych stacji, nie jest jednak abonent, (jak w Cyfrze) ale reklamodawca. I w związku z tym mogą sobie pozwolić na niższe ceny platform. Nie ma jednak nic za darmo, film który trwa 100 min oglądasz 130 - 150 minut. W dodatku film, który miał premierę jakiś czas temu. Ja jednak wolę dopłacić te 10 - 20 zł i oglądnąć film bez informacji co pół godziny przez 20 min o proszkach, serkach i innych pier... To też się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ze są reklamy na tvn lub polsacie ale znów w cyfrze masa powtórkowych filmów. Czasem włączam ogólny, patrze film ale kurcze oglądałem go już wczoraj przełączam na drugi, tez film który oglądałem dwa dni temu( masakra). Cyfra teraz ma naprawdę gorsza ramówkę od tej z ok 10 lat temu. Filmy co raz gorsze (co raz więcej starszych ), czasem zdarzy się dobra premiera ale to naprawdę rzadkość w porównaniu do tego co było kiedyś. Jednym słowem schodzą, zeszli na psy i jakby nie piłka to w ogóle bym tego badziewia nie wziął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulus_au wcale to nie jest prawdą,żaden kanał sportowy nie przerywa meczu.Co do kanałów Premium tak jak Canal+ nie przerywa Filmów reklamami,tak HBO w wszystkich platformach też nie.Nie mylić zwykłych programów a kanałów premium.

chris35 zgadza się tylko Sport jest w Cyfrze wabikiem,ogólnie może mi ktoś wychwalać jaka jest Cyfra oprócz sportu wspaniała,ze moja opinia nie pokrywa się z innymi.Ale prawda jest taka ze kibica w Polsce się dobija,jakby to kibice mieli najwięcej kasy.Chcesz oglądać wszystkie mecze ekstraklasy co to na ciebie 75zł.

Ale wiem ze jest na tym forum dużo przedstawicieli cyfry a prawda w oczy kole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale prawda jest taka ze kibica w Polsce się dobija,jakby to kibice mieli najwięcej kasy.Chcesz oglądać wszystkie mecze ekstraklasy co to na ciebie 75zł.

Jakie 75 zł? zobacz ile kosztuje multipakiet... głupie gadanie. piłka na wysokim poziomie jest zawartością premium tak samo jak świeże hity filmowe. C+ sporo zapłacił za polską "ekstraklase" i musi mu to się zwrócić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polarnik29 do multipakietu nie można dokupić orange sport,a tam jest więcej meczy ekstraklasy niż na Canal+ Sport.Sprytnie wykombinowali.

 

Może następnym razem Cyfra przegra przetarg na ekstraklasę,to wtedy zobaczycie jakie będą ceny.Bo nie będzie ich nikt chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polarnik29 do multipakietu nie można dokupić orange sport,a tam jest więcej meczy ekstraklasy niż na Canal+ Sport.Sprytnie wykombinowali.

 

Może następnym razem Cyfra przegra przetarg na ekstraklasę,to wtedy zobaczycie jakie będą ceny.Bo nie będzie ich nikt chciał.

Jesteś w błędzie, można za 10 PLN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ze są reklamy na tvn lub polsacie ale znów w cyfrze masa powtórkowych filmów. Czasem włączam ogólny, patrze film ale kurcze oglądałem go już wczoraj przełączam na drugi, tez film który oglądałem dwa dni temu( masakra). Cyfra teraz ma naprawdę gorsza ramówkę od tej z ok 10 lat temu. Filmy co raz gorsze (co raz więcej starszych ), czasem zdarzy się dobra premiera ale to naprawdę rzadkość w porównaniu do tego co było kiedyś. Jednym słowem schodzą, zeszli na psy i jakby nie piłka to w ogóle bym tego badziewia nie wziął.

 

Ale kiedyś nie było wojny cenowej.

 

@Radix ja nie porównuję kanału premium do otwartego, tylko stwierdzam, że wolę dopłacić do premium.

 

I nie pracuję dla CYFRY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef Cyfrowego Polsatu oświadczył ze jest jeszcze 2 miliony abonentów na rynku do zdobycia.http://media2.pl/telekomunikacja/62513- ... entow.html

 

I zapowiada się promocyjne lato,jeśli się cyfra nie obudzi i nie będzie przystępna dla średniego kowalskiego.To Polsat będzie miał 5 milionów abonentów,.....Jedynym wabikiem dla mnie był darmowy Canal+.Uważajcie żabki bo przegracie.

DOKŁADNIE ! W NAJNOWSZEJ PROMOCJI ZWIĘKSZYLI cenę pakietu C+ z 9.90 na 19.90 , zniżkę procentową zmniejszyli z -30% na -25%< umowa 13 mies. > i ta zniżka była na 9 mies. a teraz jest tylko na osiem . I TO NAZYWAJĄ PROMOCJĄ . Oj cyfro+

OBUDŹ SIĘ I ZOBACZ ZE NIE JESTEŚ NA RYNKU SAMA ! TO CO ZAPROPONOWALIŚCIE W GRUDNIU 2009 POWINNO STAĆ SIĘ STANDARDEM !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef Cyfrowego Polsatu oświadczył ze jest jeszcze 2 miliony abonentów na rynku do zdobycia.http://media2.pl/telekomunikacja/62513- ... entow.html

 

I zapowiada się promocyjne lato,jeśli się cyfra nie obudzi i nie będzie przystępna dla średniego kowalskiego.To Polsat będzie miał 5 milionów abonentów,.....Jedynym wabikiem dla mnie był darmowy Canal+.Uważajcie żabki bo przegracie.

DOKŁADNIE ! W NAJNOWSZEJ PROMOCJI ZWIĘKSZYLI cenę pakietu C+ z 9.90 na 19.90 , zniżkę procentową zmniejszyli z -30% na -25%< umowa 13 mies. > i ta zniżka była na 9 mies. a teraz jest tylko na osiem . I TO NAZYWAJĄ PROMOCJĄ . Oj cyfro+

OBUDŹ SIĘ I ZOBACZ ZE NIE JESTEŚ NA RYNKU SAMA ! TO CO ZAPROPONOWALIŚCIE W GRUDNIU 2009 POWINNO STAĆ SIĘ STANDARDEM !

 

Człowieku, obudź się! Piszesz takie bzdury, że aż słabo się robi jak się to czyta (dotyczy to też cytowanego przez Ciebie posta). Czy Ty wiesz co to jest promocja? To obniżenie ceny, ale w stosunku do standardowej ceny oferty a nie w stosunku do poprzedniej promocji. Żal Ci ściska 4 litery, że nie załapałeś(aś) się na promocję grudniową? Trzeba było nie brać umowy na 18m-cy czy tam ile masz, to by Ci się umowa nie kończyła w kwietniu czy maju. Od kilku lat widać wyraźnie, w jakim okresie są najlepsze promocje. Właściwie czy ktoś Cię zmusza tutaj do brania C+? Masz jeszcze inne platformy, podpisz z którąś z nich umowę, będziesz spał(a) spokojnie. To, że akurat Ty chcesz mieć fullpakiet C+ za 50zł/m-c to już Twój problem. Widać w C+ uznali, że znajdą się klienci, którzy za to zapłacą 100 i więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...