Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam małe pytanko - chciałbym sobie zafundować Cyfrę. Dzwoniłem przed chwilą i obecnie najkorzystniejsza jest umowa na 18 miesięcy za pakiet Komfortowy z Canal+ za ok. 65 zł miesięcznie. Szczerze: opłaca się to brać czy czekać na jeszcze jakąś lepszą promo przed samymi świętami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jak zniszczysz karty to musisz za nie zaplacic tylko niewiem ile ,

a pakiet mam prestizowy + i hd gratis no i multiroom tez gratis z tv za 1zl

 

Jeżeli chodzi o zniszczenie to powinieneś mieć napisane w umowie jaka przysługuje kara. Multiroom bez promocji kosztuje 35/miesiąc przez pierwsze 12 miesięcy. Po 12 miesiącach cena wynosi 15zl/miesiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znalazłem tu:

http://www.cyfraplus.pl/_pro_promocje-d ... entow.html

 

Którykolwiek pakiet się wybierze, to wyskakuje informacja,jak w linku powyżej.

Czy rzeczywiście pakiet np. komfortowy to " Pakiet Cyfry+ z Canal + mozna miec

za 34,80 zł/mies. przez 18 miesięcy " ? Do tego jeszcze "bezpłatne użytkowanie tunera SD ".

Nic nie wspomina ta strona o programach HD. Wiem, jest napisane "już za " cokolwiek to znaczy (?).

Chyba zbyt piękne aby prawdziwe.

PS, Jest to oferta dla nowych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też od miesiąca dzwonią z tym HBO za 19,90 a wcześniej straszyli, że jak zrezygnuje z HBO to mi C+HD też odetną!!!

Teraz reklamacja uwzględniona, C+HD zostaje gratis ale bulic 19,90 za HBO 3x bez HBO HD - porażka, lepiej na rower z dzieckiem

wyskoczyć albo z żoną się "podroczyć" ;)

 

za 19,90 ja ich zlewam, za 15 ale z HD - biorę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy rydz niż nic :lol2:

Gdybym się zdecydował na paczkę podczas podpisania umowy miesiąc temu to zapłaciłbym 30zł za C+, HBO.

 

odpowiadając na e-mail, proponuję stawkę promocyjną 39 zł 80 gr za odbiór opcji premium CANAL+, HBO przez okres 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że tak to napisali żeby "Kowalski" zrozumiał to, jak ja :read::censored:

Tym samym ich pakiet powitalny stał się dla mnie pożegnalnym :lol:

CyfraPlus "wstydziła" by się reklamowac w TV tą swoją promocję krzycząc z ekranu "cyfra+ z canal+ za 34,80" oferując w tym pakiet POWITALNY+ . To nawet nie jest śmieszne , przykre jest iż oni traktują w Polsce ludzi za ograniczonych umysłowo . Serio uważają, że kazdy na to hasło przybiegnie i podpisze z rozpędu umowę z pakietem komfortowym i C+ myśląc że to za 34,80 ? hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tą promocją z plusem? Ona jest dla przedłużających czy nowych klientów? Trzeba podąć jakiś magiczny kod czy zaklęcie typu "sezamie otwórz się" dzwoniąc na infolinie.

Dzwoniłem w zeszły piątek (26 marca) i pani na infolinii zaproponowała mi na przedłużenie stalą opłatę 48,90 (umowa na 18 miesięcy) za podstawowy z C+ lub jeszcze gorsza opcje 50% za abonament przez pierwszy rok (umowa na 2 lata). Kiedy spytałem o promocje dla abonentów sieci Plus GSM pani stwierdziła że nic takiego nie ma i o niczym takim nie słyszała. Spytała mnie nawet gdzie słyszałem o takiej promocji czy sam ja wymyśliłem bo czegoś takiego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś byłem w punkcie cyfry, na infolinii Pani powiedziała że jak potwierdzę jej w salonie, że oferta zima z plusem jest aktualna to dostanę wszystko od razu na miejscu w salonie. z racji tego, że pkt cyfry mam w tym samym budynku co praca nie stanowiło to dla mnie problemu. W punkcie bardzo miły Pan rzeczowo przedstawił aktualną ofertę, powiedział że zima z plusem skończyła się wraz z astronomiczną zimą :(

 

Ktoś jest w stanie potwierdzić że faktycznie zima z plusem się skończyła?

 

Pan powiedział także żeby poczekać do czwartku lub piątku bo jest nadzieja na promocję Wielkanocną, choć prawdę napisawszy to już straciłem na nią nadzieję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan powiedział także żeby poczekać do czwartku lub piątku bo jest nadzieja na promocję Wielkanocną, choć prawdę napisawszy to już straciłem na nią nadzieję

Jest tu parę osób które może miały jakiś "przeciek" na ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...