Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam u mnie promocja z plusem nie przeszła :( przyjechał monter i uparł się przy rachunku z plusa powiedziałam,że jak zamawiałam cyfre to nie wspominano o rachunku tylko o dowodzie ale wiedział,że dystrybutorka mnie poinformowała,że mam mieć.Zapłaciłam za dojazd i zaproszono mnie do dystrybutora na spisanie nowej umowy .

 

Postanowiłam coś takiego: wezmę na 12 miesięcy multipakiet zapłacę z góry 360zł ( pół roku za 19.50 i drugie pół za 39) do tego dekoder za grosz. Tak dociągnę do grudnia i wtedy wezmę cyfre w promocji a pozostałe 3 miesiace multipakietu dam siostrze:) co o tym myślicie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kończy mi się gratis na C+ HBO Cinemax. Proponują mi C+ i HBO po 19,90 zł. Jak radzicie - brać czy jeszcze mogą zaproponować trochę niżej (np. po 14,95). Ze swojej strony dodam że chciałbym te opcje zachować.

 

Nie da rady taniej.

 

 

Pocieszę Cię - dało się. Zadzwoniłem jeszcze raz i mam C+ za 14,95 i HBO za 19,90. Niestety niżej już nie. W ICA już zmiany naniesione. Oczywiście dalej Premium HD gratis. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!!!! NIE DAJCIE SIE OSZUKAĆ !!!!!

Dzisiaj dzwonili do mnie z cyfry plus bo zostawiłem zgłoszenie na stronie Cyfry i pytałem sie o promocje ZIMA Z PLUSEM.

Konsultant poinformował mnie, że jest to niedopatrzenie z tymi rachunkami i umowa pomiędzy plusem a cyfra plus i żadnych umów czy rachunków nie trzeba mieć!!! Powiedział że promocja ZIMA z PLUSEM może być zamówiona wyłącznie telefonicznie przez Warszawę.

Dlatego zamawiajcie Cyfrę zanim ta promocje wycofają. Ja już mam pakiet komfortowy z Canal plus za 49zl !!

 

Nie dajcie sie wyrolować. Dzwonić na warszawski numer i zamawiać cyfre. Konsultant wyraźnie mi mówił ze żadnych dokumentów i umów z plusem nie trzeba mieć!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!!!! NIE DAJCIE SIE OSZUKAĆ !!!!!

...

Dzwonić na warszawski numer i zamawiać cyfre. Konsultant wyraźnie mi mówił ze żadnych dokumentów i umów z plusem nie trzeba mieć!!!

 

Hmm, tylko pod jakie? Bo dzwoniłem na infolinię oraz na: 310 45 46 i 310 45 60 - efekt taki że jeden konsultant powiedział że dodzwoniłem się do cyfry a nie do plusa (sic!!!) drugi mówi że zimowa się skończyła i jest wiosenna... Ogólnie to czeski film. Napisałem poprzez formularz na stronie cyfry pytanie dot. tej promocji i może ktoś kompetentny oddzwoni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszę Cię - dało się. Zadzwoniłem jeszcze raz i mam C+ za 14,95 i HBO za 19,90. Niestety niżej już nie. W ICA już zmiany naniesione. Oczywiście dalej Premium HD gratis. Pzdr.

 

A na jaki okres czasu dostales taka oferte (jaka masz umowe i na jaki numer dzwoniles?) bo tez sie przymierzam? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tylko pod jakie? Bo dzwoniłem na infolinię oraz na: 310 45 46 i 310 45 60 - efekt taki że jeden konsultant powiedział że dodzwoniłem się do cyfry a nie do plusa (sic!!!) drugi mówi że zimowa się skończyła i jest wiosenna... Ogólnie to czeski film. Napisałem poprzez formularz na stronie cyfry pytanie dot. tej promocji i może ktoś kompetentny oddzwoni...

Wyślij smsa o treści Cyfra na nr 70040, sami zadzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji 15-lecia Canal+ są póki co jedynie konkursy, więcej info w Magazynie + Plus

 

:arrow: 15 LAT CANAL+

Wyjedź do Cannes na 63 Festiwal Filmowy

str. 4 i 5.

 

:arrow: 15 LAT CANAL+

Wyjedź na FPFF w Gdyni

str. 9

 

:arrow: 15 LAT CANAL+

Przeżyj gorący tydzień w Barcelonie!

str. 27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo przeciętnego kowalskiego stać dać za platformę około 40-50zł.I jeśli Cyfra tego nie zrozumie będzie w martwym punkcje 1,5mln abonentów,Niby Polsat kiepski.Ale jeśli by cyfra dała stałą cenę za komfortowy 37,9zł a z canal + około 48-50zł.To by zmiotła Polsat,Ale to nie moje zmartwienie tylko [beep]ów z tej platformy.Macie 60zł przychodu z abonenta ale abonentów wam już nie przybędzie.Wasza oferta mija się z ceną,tylko promocje grudniowe są w miarę ok a najlepsza z 2008roku.Deprince czy jak tobie,przedstawicielu cyfry na tym forum już się nie udzielasz,bo jak można sprzedać kota w worku.A wasi pracownicy mają za dużo czasu.Oby im kawa nie szkodziła,bo pić cały dzień :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo przeciętnego kowalskiego stać dać za platformę około 40-50zł.I jeśli Cyfra tego nie zrozumie będzie w martwym punkcje 1,5mln abonentów,Niby Polsat kiepski.Ale jeśli by cyfra dała stałą cenę za komfortowy 37,9zł a z canal + około 48-50zł.To by zmiotła Polsat,Ale to nie moje zmartwienie tylko [beep]ów z tej platformy.Macie 60zł przychodu z abonenta ale abonentów wam już nie przybędzie.Wasza oferta mija się z ceną,tylko promocje grudniowe są w miarę ok a najlepsza z 2008roku.Deprince czy jak tobie,przedstawicielu cyfry na tym forum już się nie udzielasz,bo jak można sprzedać kota w worku.A wasi pracownicy mają za dużo czasu.Oby im kawa nie szkodziła,bo pić cały dzień :lol2: .

 

 

A skąd wiesz że cyfra ma przychód z jednego abo na poziomie 60 zł bo z tego co ja wiem to ma 69zł a Cp 36,6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ,

Jak to jest z promocja na pakiet canal+ , mailem pierwsze chyba 3 miechy za darmo pozniej chcialem zrezygnowac to dostalem kolejne 4 za pol ceny ( 15 zl ) teraz konczy mi sie ten okres czy jak znowu zrezygnuje zaproponuja mi znowu taniej pakiet ?? ( niezapalce 30 zyla za ciagle powtorki , rozumeim rano ale wieczorem masa meczy o a oni ciagle powtorki ... oni maja jaki ograniczenia z liga angielska tylko mecze man kazdego tygodnia , na tygodniu bylo masa meczy a oni powtorki ciagle ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...