Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ło jejku... to prawidłowe postępowanie. Lepsze niż wykrzykiwanie jaka to C+ jest be. Wszyscy narzekają, że opłaty bankowe są drogie, że TV drogie, że telefony drogie, że to, że tamto...

Wybaczcie, ale nie narzekam że mercedes jest drogi, tylko kupuję forda. a dlaczego C+ ma wysokie ceny? Dlaczego najwięcej klientów mają najdroższe banki? Bo tak chcą klienci. I już. A jak koniecznie komuś podoba się oferta sportowa C+ to musi płacić, jak komuś to wisi to może sobie co rok wybierać najtańszego operatora. To sa proste zasady. A niektórzy zachowują sięjak rozkapryszone dzieci. "Bo ja chcę i już!". Mnie kablówka kasowała na zbyt duże pieniądze więc sobie wybrałem C+. Ale zdążyłem na promocję świąteczną. W innym przypadku pewnie skusiłbym się na N. I raczej nigdy na CP bo za długie umowy.

A co do promocji to normalne, że raz są lepsze a raz gorsze, głównie po to, żeby wprowadzić zmienność w zachowaniach klientów. Gdyby było wiadomo, że następna będzie lepsza to klienci by czekali, a tak kupują bo im pasuje cena. W przeciwnym przypadku C+ po prostu zmieniłaby ceny wyjściowe.

 

 

Problemem nie jest to, że ta oferta jest gorsza od poprzedniej, ale to, że za ten towar nie dam więcej niż dotychczas. Po prostu uważam, że nie jest więcej wart. Jeżeli ktoś uważa, że jednak jest inaczej, to niech płaci. Zważ jednak, iż zdecydowany i zauważalny przyrost liczby klientów jak i zysków netto (a to dla firmy rzecz najważniejsza) cyfra zanotował wtedy, kiedy zmieniła podejście do ceny oferowanego przez siebie towaru - inaczej mówiąc, w tym przypadku, dała promocje oceniane jako dobre lub bardzo dobre, nieporównywalne cenowo do poprzednich. Oczywiście duży fakt na to miało uruchomienie enki. I taki okres trwał dość długo, dlatego można chyba stwierdzić, ze firma ta po prostu zamyka się na bazę taką, jaka ma w tej chwili. Ten rok będzie trudny dla ludzi, problemy gospodarcze przekładają się już w tej chwili na ich portfele, cyfra widać wyciągnęła dla siebie określone wnioski (nie polemizuję z nimi) i stąd powrót do przeszłości. A ja nie lamentuję, nie marudzę, nie lubię po prostu przepłacać za żaden towar, także za ten oferowany przez cyfrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomalam Niby masz racje ale pamiętasz co było z przekrętem z Ligą Polską.Tak była podpisana umowa ze Canal+ musiał wiedzieć co inni proponują dał tyle samo w ostatniej chwili i wygrał.Prezesa tamtego nie ma,wziął premie od c+ i gitara.A teraz chce nas kasować za ligę Polską ,ani Polsat ani N przekrętu takiego nie zrobili,miał być osobny kanał z ligą polską.To co żeby oglądnąć ligę Polską mam płacić za programy których nie oglądam chore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podsumowując ta nowa promocją jest lepsza i korzystniejsza od tej co przez 9 miesięcy było taniej?? bo na stronie jakoś nie jasno mają to opisane :P

 

raczej tak bo ma być taniej 50% na rok - ta "główna" promocja na dziś nie jest jeszcze podana w szczegółach tylko "zajawka" ... a swoją droga ciekawe jaka będzie ta SUPEROFERTA C+ jak to podali no i co z kanałami HD.

A i tak jestem pewien , ze to nie koniec i w okolicach 24-25 marca wejdzie jeszcze lepsza "promocja wielkanocna"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz zamówiłam pakiet podstawowy z c+ za 39.90 z promocji plusa i uważam,że jest ok.Pan na infolini początkowo powiedział,że już nie ma i chciał przedstawić coś podobnego ale powiedziałam,że tylko na tej mi zależy i po chwili konsultacji(?) zamówiłam.Dzwoniłam do punktu i montaż jutro ew środa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dla klientów sieci Plus GSM od dziś jest już nieaktualna. Wysłałem smsa na nr 70040, po 5min ktoś z Cyrfy zadzwonił i wszystko wydawało się ok, zgodziłem sie na komfortowy z Canal+ za 49,90 na 18 miesięcy. Miły Pan powiedział, że przełączy mnie tylko gdzieś abym potwierdził swoje dane, a On później zadzwoni jeszcze raz sfinalizować umowę. Po odebraniu połączenia powiedziałem w jakim celu mnie tu skierowano i sytuacja się powtórzyła, zaakceptowałem ww. umowę i kazano mi chwilkę poczekać. Po ok 10min okazało się, że ta promocja od dziś przestała obowiązywać i mogą zaproponować mi to samo za 54,80zł. Zgodziłem się i myślę, że nie jest najgorzej. Dodam tylko, że z końcem lutego wygasła mi stara umowa i konsultant powiedział, że jako dla "Stałego" klienta mogą mi zaoferować coś takiego i ta stara umowa została przedłużona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby babcia miała wąsy... Pewnie, że by było fajnie, teraz człowiek jest mądrzejszy o pewne doświadczenia. Uważam, że nie jest to zła cena jak na ten pakiet i ofetę w nim zawartą. jeszcze dwa tygodnie temu oferowali mi to w promocji dla stałego klienta po 65zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest chore i niepoważne aby do opłaty abonamentowej dopłacać na dzisiaj dodatkowo po 5-6-10 zł za kazdy osobny kanał HD . To jakas kpina i wyłudzanie pieniędzy - już nie wspomnę o tym ostatnim myku C+ w promocji swiatecznej iż kazdy kto chciał wyłączyć sobie HBO HD po promocji musiał dodatkowo zapłacić za włączenie/wyłączenie C+ . To nie przystoi pierwszej polskiej platformie cyfrowej / takie podchody/ w cyfrze powinien byc wzór przejrzystości i transparentności.

W każdym bądź razie jesli w wielkanocnej promocji nie będzie kanałów HD gratis jak w grudniu nie biorę oferty a miałem/mam taki zamiar.

Szkoda bo mogli by dac taka ofertę/promocje , że ludzie sami zaczęli by przechodzic do nich z cp i enki i dopiero wtedy cyfra nie nadążyła by z liczeniem kasy i zysków - nie od dziś wiadomo ze lepiej i łatwiej sprzedać trzy razy po 20 niz raz po 50. Niższe ceny plus większy wolumen tworzy mega-efekt czasami az zaskakujący dla samego właściciela .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wziąć Pakiet Powitalny z pakietem Cyfry + najtaniej jak się da w tej chwili. http://www.cyfraplus.pl/html/promocje/2010/02/01_pro_promocje-dla-nowych-klientow.htm - ta promocja już jest nieaktualna ? W niej wychodzi to bardzo tanio. A jeśli już jest nieaktualna to ta jest bardzo dobra dla mnie:

Pierwsza z nowych propozycji kierowana jest do klientów zainteresowanych pakietami operatora wraz z Canal+ w promocyjnej cenie przez cały okres umowy. Podpisując umowę na 18 miesięcy klient płaci: 34,80 zł za pakiet Powitalny+ z Canal+
Przez cały okres umowy (czyli 18 miesięcy) płacę w niej 34,80 i nic się nie zmienia? I interesuje mnie jakiś dekoder SD który będzie działał szybko. Wiem jak działa Strong 6880 ale on mi nie za bardzo odpowiada bo chodzi tak jakby ociężale. Który z dekoderów SD jest najszybszy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jednak poczekam na coś lepszego. Jeśli nic się już nie zmieni to przedłużę umowę na okres nieokreślony i wtedy podpisze umowę w grudniu. Cały czas mam jednak nadzieję, że coś się pojawi szczególnie w kwestii wynajmu dekodera PVR i opcji HD na które teraz nie ma żadnych zniżek. Mam jeszcze pytanie dla tych, którzy w ostatnich dniach przedłużali- czy wywalczyli jakieś zniżki na dekoder PVR lub opcje HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...już nie wspomnę o tym ostatnim myku C+ w promocji swiatecznej iż kazdy kto chciał wyłączyć sobie HBO HD po promocji musiał dodatkowo zapłacić za włączenie/wyłączenie C+ .

Możesz rozwinąć myśl? Jak to zapłacić za włączenie/wyłączenie C+ ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...już nie wspomnę o tym ostatnim myku C+ w promocji swiatecznej iż kazdy kto chciał wyłączyć sobie HBO HD po promocji musiał dodatkowo zapłacić za włączenie/wyłączenie C+ .

Możesz rozwinąć myśl? Jak to zapłacić za włączenie/wyłączenie C+ ??

oj ile było gadania o tym kilka stron wczesniej - poczytaj . może powinienem wpisać wyłączyć /włączyć :wink: ale chyba wszyscy wiedza o co chodzi.< chodzi o pakiet premium C+ >

Teraz niby cyfra wycofuje sie rakiem i za darmo przeprowadzają ten "zabieg" po reklamacjach ale ile zamieszania to hoho ... jak te "ich" mikołaje wołały ho ho ho ho może o to chodziło , hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wahających się - proponuję brać to, co jest. Skoro zrobiono promocję gorszą od tej co była (choć jeśli kogoś interesuje sam pakiet, bez C+ to jest znośnie), to coś oznacza. Dekoderów PVR na pewno nie będzie, bo ludzie czekają na wymianę SD na PVR od paru miechów niektórzy. Innym wyjściem pozostaje kupno Philipsa HD za 499zł. Moim zdaniem Cyfra+ nie będzie, zresztą podobnie jak CP, szła w kierunku radykalnego obniżenia kosztów i hojnego podarowywania opcji HD za free i dekoderów, bo cały profil działalności od początku jej istnienia temu przeczy. A że ktoś wyostrzył sobie apetyt na promocję, bo przecież w 2008 czy 2009 była taka super, to już jego problem. Promocje się zaczynają, i się kończą - nic nie trwa wiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kał sie stał. Cos tak czulem ze dla mnie bedzie gorsza oferta 'wielkanocna'. Do tej pory mialem 13 miesiecy z czego 9 bylo 30% taniej. Teraz przy umowie na 13 miesiecy jest 6 miesiecy 25% taniej LOL LOL LOL. Po przeliczeniu chyba podpisze umowe na 18 miesiecy ze stala cena 119,90 za pelny pakiet.. wyjdzie niewiele drozej jak przy umowie na 13 miesiecy, bo w porownaniu z nia mozna powiedziec ze przy umowie na 18 miesiecy ostatnie 5 miesiecy mam po 70zł.. echhh trudno sie mowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś wysłałem wypowiedzenie umowy.

Po jej rozwiązaniu od maja kupię sobie TNK i będę czekał za promocją gwiazdkową lub inną ciekawą (niekoniecznie w cyfrze).

Tunerek mam swój z uniwersalnym czytnikiem więc nie będzie problemu z TNK.

A latem to i tak lecą wszędzie same powtórki więc nic nie stracę, a poza tym to szkoda marnować dobrej pogody na telewizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś wysłałem wypowiedzenie umowy.

Po jej rozwiązaniu od maja kupię sobie TNK ...

bravo ... i w ten oto sposób się z "nimi" policzyć - ja tez nie biorę jeśli zostanie to co jest. Naprawdę to jest na dzis za wiele aby za każdy osobny kanał HD płacić po 5 zł , cyfra musi zrozumieć że konkurencja nie śpi i też ma promocje. Dodatkowa opłata 30 zł za kanal plus to też jakas komedia . Podpisuje umowe z cyfrą+ a w abonamencie brak C+ :] i łaske mi teraz robią , że opłate zmniejszyli z 30 na 20 zeta w promocji. C+ powinien być najnormalniej w pakiecie już od podstawowego ! Rozumiem HBO że dodatkowa opłata ale C+ ?! kpina jakaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...