Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX LITE - dyskusja ogólna


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Dżonny napisał:

Dekoder Evobox Lite. Prawie od tygodnia nie mogę korzystać z funkcji cofania na żadnym kanale. Kiedy próbuję przewinąć program do tyłu, pokazuje mi się komunikat

 

 

Odłączałem dekoder od zasilania na kilkanaście minut, resetowałem router, przywracałem ustawienia fabryczne, ale na próżno. Ktoś miał podobny problem?


Tak, mam to samo. Na infolinii powiedzieli, że wiedzą i do końca tygodnia, czyli zaraz 😜, będzie naprawione.

 

Update:

Jakby co, to u mnie od dzisiaj (08.04) już nie pojawia się E033 i ładnie działa cofanie oraz catchup :)

Edytowane przez Januszewski
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Posiadam 2x dekoder evobox lite który to na moje nieszczęście dostał właśnie oprogramowanie z evobox HD(aktualizacja), niestety po tej aktualizacji brak już możliwości włączenia TV i dekodera jednym pilotem(HDMI CEC) co dziwne tv można wyłączyć, ale już nie da się włączyć pilotem od dekodera, dodam że na starym oprogramowaniu wszystko działało świetnie, mało tego na jednym z tych dekoderów jeszcze mam stare (nie dostał jeszcze) i ten dekoder współpracuje poprawnie. Pisałem dzwoniłem itd.. ale jak mantrę powtarzają żeby wymienić dekoder, chodź wiadomo że to nic nie da bo albo oprogramowanie jest skopane, albo po aktualizacji nie obsługuje już mojego tv. Macie jakieś pomysły? Dodam że przywracałem do ustawień fabrycznych itp, itd nic to nie daje

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o tej tematyce już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może w telewizorze możliwość wykrycia/instalacji urządzeń podłączonych po HDMI?
Być może aktualizacja oprogramowania zmieniła standard sygnałów i trzeba, żeby telewizor rozpoznał podłączone urządzenia ponownie.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2021 o 15:51, Kamil5 napisał:

Jak zmienić język z polskiego na angielski i włączyć napisy w hbo go z dekodera? Jest w ogóle taka opcja? Wyświetla się tylko polski w menu wyboru

Witam. Jest taka możliwość, lecz jest to zależne od danego materiału. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa hdmi cec na obu evoboxach lite z nowym oprogramowaniem. Wykryłem na tv dekoder jeszcze raz żeby nie było problemów. Jak narazie jestem zadowolony, jest lepiej niż na starym sofcie. Oby tak zostało. Tylko nie wiem co z evobox hd i jego zanikach co jakiś czas obrazu i dźwięku, miało być coś poprawiane w oprogramowaniu, a dalej jest 1.5.5 graphyne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witam. Jest taka możliwość, lecz jest to zależne od danego materiału. 
 

Na komputerze czy telefonie normalnie da się zmienić język i włączyć napisy w danym filmie czy serialu, a na hbo go przez dekoder jest tylko język polski bez napisów. Rozumiem że to błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie niedługo będzie aktualizacja oprogramowania dekodera EVOBOX LITE i mam konwerter unicable i dekoderze główny EVOBOX PVR mam ustawiony KONWERTER - DCSS- CP (EVOBOX 1) i po aktualizacji EVOBOX LITE jaki konwerter będę musiał ustawić ten sam co jest w dekoderze główny czy inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na pasku informacyjnym powinno być wyświetlane co będzie następnie ?

Dzwoniłem na infolinie i konsultant stwierdził że tak, standardowo zalecił reset, co oczywiście nic nie dało.

Jak dla mnie jest to bardzo ważna funkcja, i bez tego zamiast przełączyć po prostu muszę użerać się z EPG...

 

 

OURlD6x.jpg

Edytowane przez doncoyote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, doncoyote napisał:

Masakra jakaś, tylko utrudnienia. Nie szczególnie chciałbym otwierać i zamykać za każdym razem to info.

 

Stare rozwiązanie działało kilkanaście lat i nagle nie ma i rób, co chcesz.

 

Na pilocie jest dedykowany przycisk "i" Opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@doncoyote, naciśnij podczas oglądania strzałkę w dół, to będziesz miał wyświetlone to samo jak po naciśnięciu dwa razy przycisku „i”, czyli masz informację to co jest teraz, co było i co będzie następne. I tak wcześniej musiałeś nacisnąć przycisk „i” żeby wyświetlić baner informacyjny, więc właściwie tak samo jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak, to nie ma :) Ale przyznam, że z takim sposobem wybierania programu (przyszłego) do oglądania się nie spotkałem :) Moim zdaniem lepiej sobie włączyć EPG, oczywiście w widoku tabeli, a nie listy i wtedy wszystko ładnie widać :) No ale to kwestia przyzwyczajeń i tego się nie przeskoczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...