Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX LITE - dyskusja ogólna


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nagrywanie w chmurze wkracza do CP dla dekoderów evobox HD * , evobox lite *

Niestey jak zawsze CP ma swoje wymagania dla kogo to będzie udostępniał .

 

Niestety mając w umowie dekoder główny Evobox PVR  i w Multiroom Evobox Lite wspomniane  funkcje nie będą dostępne , tak jak pauzowanie , wstecz , czy zatrzymywanie . 

 

Rzekłem że śmiechłem . 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2021 o 16:21, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witam. Czy sytuacja nadal występuje?

 

Wszystko jest ok.

W razie gdyby ktoś inny miał podobny problem. Od razu dzwonić i odświeżyć uprawnienia. Na kanale 1 (polsat) 3 godziny czekania bez rezultatów. Po telefonie 2-3 minuty i sygnał się pojawił. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 Cześć. Mam 4 dekodery evobox lite i wszystkie borykają się z bolączką w postaci ciągłego pojawiania się na losowych kanałach w losowych momentach błędem E030 - Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie. Pakiet L z promocja pełnej oferty na 3 msc. Dekodery są w jednej sieci, więc się komunikują. 

Jak to wygląda: oglądam kanał np Polsat HD, czy też Polsat Comedy Central Extra - obojetnie. Wywala rzeczony błąd, w tle oczywiście kanał jest poprawnie odbierany. Komunikat znika po 5 sekundach, wszystko działa dalej. I teraz loteria - pojawi się za minute, za godzinę lub nie wiadomo kiedy.

 

Zrobiłem podstawowa diagnostyke w postaci resetu wtyczkowego, resetu do ustawień fabrycznych, ponawiania sygnału. 

Specjaliści na Facebooku i na iCOK każą mi resetować ustawienia  w nieskończoność ponawiać sygnał. Ręce opadają. 

 

Co można z tym zrobić?

Edytowane przez mr_nobody_pll
Powtórzyłem sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robić zdjęcia i składać setki reklamacji  , dokumentować sytuacje i bombardować reklamacjami , na wszystko mieć podkładkę w postaci emaila , skoro nie potrafią zdiagnozować problemu niech rozpatrują reklamację ,albo setki reklamacji ,  ale Ty też musisz wykazać trochę chęci by poświęcić na to czas . Czasy kiedy z abonenta robiło się wariata i zrzucano winę że to jego problem czy to po stronie okablowania czy internetu już dawno minęły . Operator ma być świadom,  że abonent to nie baran do strzyżenia hajsu z abonamentu ale że jest dla abonenta ważny inaczej nie da się z tym wygrać . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drecze ich od dwóch tygodni, akurat mam trochę czasu na to, także już na to wpadłem :)

 

Na ich nieszczęście, jestem klientem który wymaga wywiązywania się z umowy. To, że wziąłem słaby sprzęt nie ma znaczenia - ma mi umożliwiać swobodne korzystanie z oferty, zwyczajnie nie potrzebowałem nagrywania, wyświetlacza ani jakichś bajerów - dekodery sluza mi tylko do oglądania TV

 

czyli rozumiem, że nie tylko u mnie ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , ja akurat nie mam evo lite w pakiecie , ale NIGDY nie daje za wygraną i nie mam litości jeśli ktoś leci ze mną w ciula i wciska ciemnotę - wszystko nagrywam , monituję , rejestruję , jestem roszczeniowy do porzygu , wyrzucą mnie drzwiami wchodzę oknem !! Skoro są umowy i one Nas - mnie - Ciebie mają obowiązywać to drugą stronę w identyczny sposób 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 1.09.2021 o 17:40, krzychu00012 napisał:

Hej. Czy w dekoderze macie Polsat Box go? 

Nie ma i nie będzie. Konsul z czatu na iPolsat Box powiedział mi, że dekodery serii EVOBOX (PVR, HD, Lite) nie otrzymają apki Polsat Box Go, w tych dekoderach będzie to nadal CP GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mr_nobody_pll napisał:

Nie ma i nie będzie. Konsul z czatu na iPolsat Box powiedział mi, że dekodery serii EVOBOX (PVR, HD, Lite) nie otrzymają apki Polsat Box Go, w tych dekoderach będzie to nadal CP GO.

A miało być inaczej wg. zapowiedzi na polsatbox.pl/tyrzadzisz. Każdy Evobox (IP, Stream, PVR, HD, Lite) miał dostać Polsat Box GO, tylko nie dekodery HDxx00

image.png

Edytowane przez BW134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, mr_nobody_pll napisał:

Nie ma i nie będzie. Konsul z czatu na iPolsat Box powiedział mi, że dekodery serii EVOBOX (PVR, HD, Lite) nie otrzymają apki Polsat Box Go, w tych dekoderach będzie to nadal CP GO.

Nie wprowadzaj ludzi w błąd, konsultanci na czacie wyraźnie mówią że tą sprawą oni się nie zajmują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...