Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX LITE - dyskusja ogólna


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Dwa dekodery Evobox Lite z Polsatu działające jako multiroom i jeden, ten sam problem. Ściągnęły aktualizację i zmianiły się w cegły. Nie wyświetlają nic, nie ma żadnego menu, nie ma obrazu, nic nie idzie po HDMI. Diody na przodzie niemogą się zdecydować na kolor ani na to czy mrugać czy świecić. Po prostu aktualizacja im nie smakowała. Nie przychodzę tu po porady czy pomoc, tylko żeby móc napisać, że gorszego dekodera jak żyję nie widziałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kto powiedział, że ma być ? Oferta kanałów w IPTV różni się nieco w stosunku do satelity.

https://www.tvpolsat.info/polsat-box/uklad-kanalow/

https://www.tvpolsat.info/polsat-box/uklad-kanalow-iptv/

 

Kanał Polonia 1 jest kanałem FTA i jako taki nie wchodzi do ofert kanałów gwarantowanych oferty IPTV PB.

 

Kanały gwarantowane ze swojej oferty masz wymienione w umowie.

 

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

sprawa rozwiązana - zresetowali ponoć dekodery zdalnie w co wątpię - ale nagle jeden po drugim zaczął się wyłączać i jakby szła ponowna konfiguracja , i tadam blokada zniknęła ... nie wiem co o tym myśleć 🤪🤙 ważne że działa 

 

ja nie reklamowalem dekodera tylko babol techniczny ...

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie jak podłączyć dekoder evobox lite. Aktualnie mam evobox pvr podłączony do konwertera unicable i chcę dołożyć dodatkowy dekoder lite. Pytanie czy podłączyć go poprostu do wolnego złącza Legacy w konwerterze czy lepiej go wymienić na unicable II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ozzy666 napisał(a):

Podłącz go pod wolne wyjście Legacy na konwerterze. Dekoder i tak nie jest PVR więc unicable jest Ci tak naprawdę nie potrzebne, po co masz nie potrzebnie wydawać kasę na nowy konwerter?

Ok dziękuję za pomoc,  myślałem ze na unicable może na przykład szybciej zmieniać programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...