Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX LITE - dyskusja ogólna


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

On 1/17/2022 at 6:26 PM, Kuczyczek said:

Też macie problem co wejdę w epg jest aktualizacja programu na każdym kanale. Reset nie pomaga. Jak dekoder dostał aktualizacje z nową lista kanałów itp. Tak się popsuło. 

U mnie od niedawna EPG pokazuje nieaktualne dane, a pod przyciskiem INFO pokazuje nieprawidłowy program, ale czasami wraca na poprawny.

Do tego gdy w INFO przewinę opis filmu w dół, to automatycznie wraca na górę i nie da się odczytać do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzień temu wymieniałam dekoder (evobox lite) w salonie i od wymiany nie działa mi na większości programów (na których do tej pory działał) catchUp. 

Dzwoniłam na infolinie, niby licencje są, wszystko powinno grać a nie gra.. restarty, przywracanie ustawień fabrycznych nic nie dały co mogę zrobić?

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś jest udostępniana sukcesywnie grupami dekoderów Evobox Lite nowa wersja oprogramowania 3.3.1 rozwiązująca znane problemy np. z EPG.

W dniu 18.03.2022 o 19:00, krooger napisał:

Od paru dni na kanałach Polsat Comedy Central Extra i Paramount pojawiają się co kilka sekund artefakty . Od wystąpienia problemu dekoder na tych kanałach nie gubi już co kilka minut paro sekundowych uprawnień.Evobox Lite

 

Aktualnie problem już nie występuje.

W dniu 18.03.2022 o 21:46, Mruczek napisał:

Mam to samo na niezależnym sprzęcie z kartą C+, więc to raczej nie wina dekodera Polsatu.

 

U mnie na VU+ nie ma problemu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, u mnie aktualizacja zajęła około 40minut. Ze zmian zauważyłem że jeśli teraz włączę EPG to w tle ciągle jest widoczny i słyszalny kanał, wcześniej było chyba czarne tło i brak dźwięku.

Przy okazji, odkryłem niedawno taką ciekawostkę, pewnie już znacie, ale mnie zdziwiło: naciskam przycisk OK i zaraz po nim EPG, pokazuje się nowe menu z listą programów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja oprogramowania 3.3.1 jest już dostępna dla wszystkich dekoderów Evobxo Lite.

 

W dniu 25.03.2022 o 10:33, Wrona44 napisał:

No to co z nim zrobić? 

 

Przywróć ustawienia domyślne dekodera (menu Ustawienia => Ustawienia sprzętowe =>Ustawienia domyślne).

Podczas pierwszej instalacji nie podłączaj dekodera do sieci.

Po zakończeniu pierwszej instalacji wymuś aktualizację przejdź do Ustawienia => Ustawienia sprzętowe => Aktualizacja oprogramowania

Jeśli aktualizacja dalej nie będzie się wykonywać, sprawdź aktualną wersje oprogramowania w Ustawienia => Dostęp warunkowy => Wersja oprogramowania.

Powinna być wersja 3.1.2 lub po aktualizacji 3.3.1. Jeśli wersja oprogramowania jest inna pozostaje wyłącznie wymiana dekodera w APS.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 16.05.2022 o 18:16, agaboniecka napisał:

Witam. Posiadam multiroom i dodatkowy dekoder jest od kilku dni zablokowany. 

Witaj. Czy przywracałaś ustawienia domyślne w dekoderze głównym, multiroom oraz routerze, jeśli nie, wówczas wykonaj taką czynność i spróbuj ponownie połączyć je z siecią WIFI. Jeśli nadal dekoder nie będzie mógł połączyć się z siecią WIFI, wówczas konieczna będzie wizyta w punkcie w celu sprawdzenia poprawności działania sprzętu. Tutaj znajdziesz listę dostępnych punktów w Twojej okolicy: https://www.polsatbox.pl/znajdz-salon/

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam mam takie pytanie czy da się u was oglądać jakieś kanały na aplikacji Polsat box go która jest zainstalowana na dekoderze evobox lite. Bo niestety u mnie się nie da, chciałbym oglądać MTV 80S którego nie ma na satelicie a jest w aplikacji . Ogólnie nie da się oglądać na żywo żadnych kanałów w aplikacji. Można tylko obejrzeć filmy,seriale i programy tv.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chcę na dekoderze Evobox Lite, dodać nowy kanał muzyczny, który nadaje tylko polską muzykę, tak jak np. kanał kino polska muzyka, kanał nadaje satelitarnie na Hotbird 13E, nie wiem gdzie mogę dodać nowy kanał według parametrów, bo nie widzę tam takiej opcji. Czy wiecie jak dodać nowy kanał w Polsat Box na dekoderze Evobox Lite przy użyciu parametrów nadawania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...