Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX LITE - dyskusja ogólna


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taki urok tego " LITE " jednym działa niemalże wszystko poprawnie , bez błędów innym będzie nawalać i sypać błędem za błędem . U mnie pojawiają się one wybiórczo lub wcale ale pojawiają się , nikt z mądrych nie potrafi wytłumaczyć fenomenu tego dlaczego tak to wygląda - tylko zasłania się i tłumaczy powtarzalnymi czynnościami z cyklu reset do fabrycznych , wymiana w punkcie , lub finalnie otworzyć okno i SRUUUUUU 💁‍♂️🥱

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kabel sat od anteny jest z tej samej czy masz jak to wygląda ?? 

Ten sam kabel sat do LITE w miejscu głównego dekodera? bo domniemam że w miejsce głównego podpinasz kabel sat dekoder głównego , miałem taki problem z kablem - w miejscu dekodera głównego działał , a w miejscu gdzie LITE słaba jakość , siła blędy odczytu itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2021 o 11:25, stefan85 napisał:

Witam mam problem z dekoderem Multiroom

EVOBOX LITE i na wszystkich kanałach pojawia się Błąd odczytu nie obsługiwany format wideo, a jak podłączę ten dekoder tam gdzie mam dekoder główny to działa.

Witaj. Czy przywracałeś ustawienia domyślne dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dekoder mr evo lite brak odbioru kanałów polsat sport news, eurosport1, tvp sport. Błąd 016. W dekoderze głównym wszystko ok. Ponowienie sygnału, przywracanie ustawień, restart nic nie daje. Icok proponuje wymianę dekodera. Czy to konieczne, jakaś inna przyczyna, inne rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,  mam taki problem, że dekoder Multiroom EVOBOX LITE nie działa i wyskakuje komunikat brak sygnału, gdy dekoder główny EVOBOX PVR jest włączony, a jak jest wyłączony dekoder główny to normalnie działa dekoder Multiroom bez żadnych problemów i nie wiem co może być przyczyna że takie coś dzieje się z dekoderem Multiroom?

Przepraszam, że ponaglam, ale naprawdę nie wiem co robić może ktoś podpowie co może być przyczyną. Tak zastanawiam się czy może być przyczyną antena że jest za mała.

Edytowane przez stefan85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ile czasu trzeba poświęcić, żeby ten szrot... przy pierwszym uruchomieniu łaskawie zaktualizował oprogramowanie?

 

Raz juz minęło ponad 200 minut i dostał strzała z prądu, teraz czekam 40 minut no i ile jeszcze?

 

Edit.

Jutro jeszcze raz do niego przysiądę.

Edytowane przez DanielK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Po wymianie dekoderów na evobox lite nic nie działa. Po aktualizacji oprogramowania wyskakuje błąd e016-0 tego kanału nie ma w twoim abonamencie. Nic nie działa. Używam tego za granicą. Poprzedni dekoder działał wiele lat.

Dekodery juz raz były wymienione. Nic tonie dało. Spr u kolegi na innej antenie. Taka sama sytuacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są łatwe do obejścia i od dawna się w to bawią.

W przypadku usług OTT na Evoboxie Stream i podobnych wycięli właściwie wszystkie IP poza "residental" i 9 na 10 VPNów nie przejdzie, a te co przejdą i tak zostaną zablokowane z czasem.

Więc jak mieszkasz sobie w takim UK to o ile nie masz kogoś kto postawi Ci na domowym polskim łączu Orange czy innym UPC serwer to nie pooglądasz ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...