Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem inny mecz. Chciałbym wierzyć że Pan Marcin kiedy powiedział to co powiedział nie miał na myśli mózgowego porażenia dziecięcego i że po prostu „metafora weszła za mocno”, ale to któraś z kolei wpadła tego człowieka. Mogliby sobie z Panem Tomkiem Hajto rękę podać, bo obaj są tak samo „błyskotliwi” szkoda tylko żony i dzieci Pana Marcina.
Ot i cały content premium Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, tracer10 napisał(a):

Szkoda żony i dzieci w jakim sensie bo nie załapałem?🤔

W sensie posiadania takiego męża i ojca. To nie pierwsza tego typu wpadka Pana Marcina. Będąc przekonanym, że język kształtuje rzeczywistość napisałem maila do Polsatu w tej sprawie. Odsunięcie komentatora sportowego od komentowania w połowie grudnia nie jest żadną karą...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komentatorzy meczu Newcastle - Milan mogliby zamknac japy chociaz na 5 sekund? Takiego slowotoku dawno nie slyszalem. Jeszcze, zeby mowili o tym, co sie dzieje na boisku, ale gdzie tam! Przez pierwsze 10 minut kompletnie ich to nie interesowalo, tylko wypuszczali statystyki kazdej druzyny, jak z karabinu maszynowego. 
 

Nikt, powtarzam, nikt nie obrzydzil Ligi Mistrzow w Polsce tak jak na nedzna stacyjka! Sama mysl o ogladaniu meczu u nich przyprawia o mdlosci! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, TimesSquare said:

Nikt, powtarzam, nikt nie obrzydzil Ligi Mistrzow w Polsce tak jak na nedzna stacyjka! Sama mysl o ogladaniu meczu u nich przyprawia o mdlosci! 

Pełna zgoda. Najgorzej opakowany produkt premium piłkarski. Fatalni komentatorzy, fatalne studio… a „fachowcy” są gorsi od pierwszego lepszego Janusza z ulicy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem przyjemność oglądania meczu BVB - PSG i jednocześnie nieprzyjemność słuchania komentacza Cezarego Kowalskiego. W grupie była ciekawa sytuacja, że Borussia miała pewny awans, a pozostałe 3 PSG, Milan, Newcastle miały szanse na awans. Kowalskiego ngdy nie trawiłem ale to co wyprawiał przy tym mecu przekracza wszelkie granice. Przy stanie 1-0 dla BVB i 1-0 dla Newcastle awansowało Newcastle. Później Milan wyrównał, Kowalski analizuje grupę i nie ma pojęcia, że przy tych wynikach awansowałoby PSG. Póżniej wyrównuje PSG, Kowalski nadal myśli, że przy obecnym wyniku drugiego meczu PSG musi wygrać_ dodam że przy remisie Newcastle - Milan, PSG awansowałby nawet po przegranej. Później Milan wychodzi na prowadzenie, Kowalski jakoś się doliczył albo ktoś mu podpowiedział że w takiej sytuacji awansuje PSG. PSG zaczyna grać defensywnie, Kowalski oczywiście nie wie czemu, może żeby piłkarze zachowali siły na mecz ligowy a nie ma pojęcia i nie potrafił się doliczyć, że gdyby przegrał z Borussią to w tej sytuacji Milan by awansował, a PSG spadłoby na 3 miejsce.

Po prostu wystarczyłoby przed meczem przeanalizować sytuację w grupie, ale Kowalskiemu nawet tego się nie chciało.

Trochę sprostuję, nie mogę już edytowć, napisałem że Milan pierwszy wyrównał a potem BVB, a było odwrotnie, przy stanie 1-1 BVB- PSG i 1-0 Newcastle- Milan Kowalski jeszcze kontrolował sytuację w grupie ale gdy Milan niespodziewanie wyrównał i Kowalski analizował grupę zaczął się show niewiedzy i nie przygotowania się Kowalskiego do meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adam900 Nie napisałeś nic odkrywczego- niestety. Polsat zachowuje się jak wioskowy głupek co kupił drogie auto: no ma, ale nie umie nim jeździć. Mają LM ale ZERO porządnych komentatorów, ich oprawa to jakaś kpina (ale chyba już zaprzestali gotować? :D), to samo tyczy się non stop tych samych "ekspertów". Ostatnio Hajto twierdził że Skriniar to mega przeciętny gracz i jak PSG mogło go sprowadzić... pomijając notoryczne błędy w nazwiskach znanych piłkarzy, co tylko udowadnia że po prostu ich nie znają; albo przytaczanie 'faktów' z brukowców jako newsy piłkarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie nie znają nazwisk... Po prostu nie znają fonetyki języków obcych, ale nawet jeżeli nie znają zasad fonetyki to powinni tych nazwisk nauczyć się na pamięć. Napisałem oficjalnego maila w sprawie Marcina Feddka, ale nawet mi nie odpisali... Borek niestety nie ma wątpliwości, że nowy przetarg na LM  wygra Polsat a biorąc pod uwagę upadek Viaplay to może nawet Ligę Europy wykupią. Obym się mylił. 

Edytowane przez Kiler
Poprawiono pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, _Artek_ said:

Niekoniecznie nie znają nazwisk...

Sytuacja powtarza się na wielu meczach, ale niech przytoczę z ostatniego United - Bayern: kilkukrotne powtarzanie JaSon Sancho, Garnarancho, Pellesteri i tym podobne kwiatki. Widać że jak ktoś nie nazywa się Kane, Mbappe czy Halland to zupełnie nie są zorientowani w składach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@aboutrekapowiem więcej. Kanały PSP które były stworzone tylko dla Ligi Mistrzów i w zasadzie jakiś czas temu tylko to pokazywali są teraz napychane różnymi dyscyplinami sportowymi. Po piłkę nożną ligę szkocką, saudyjską, holenderską po 1 ligę polską po tenis, bobsleje, narciarstwo dowolne, siatkówkę itp... Nawet zdarzyło się że była transmistowana cała gala chyba Cage Warriors MMA. Mimo że anteny sportowe "podstawowe" są wolne. Ale na jakiej zasadzie to nie wiem.

 

Wiem tylko, że dzięki temu abonenci canal+ zyskują dodatkowe sporty z głównych anten polsatu jeżeli ktoś posiada pakiet Mistrzowska Piłka. 

 

PS. W przypadku np. Canal+ Sport 3 i 4 które są dostępne w Polsat Box jest pokazywania tylko i wyłącznie ekstraklasa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, aboutreka napisał(a):

Dzisiejszy mecz FORTUNA 1. liga  GKS Katowice - Motor Lublin transmitowany jest od 18.00  tylko na PSP 1, mimo że wolna jest antena PSN. Na jakiej zasadzie wybieraja te kanaly?🤔

W "Cafe Futbol" mówili że 1 liga to najlepsza liga świata :D  Więc taki kontent tylko do kanałów Premium :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Vaniliovsky napisał(a):

@aboutrekapowiem więcej. Kanały PSP które były stworzone tylko dla Ligi Mistrzów i w zasadzie jakiś czas temu tylko to pokazywali są teraz napychane różnymi dyscyplinami sportowymi. Po piłkę nożną ligę szkocką, saudyjską, holenderską po 1 ligę polską po tenis, bobsleje, narciarstwo dowolne, siatkówkę itp... Nawet zdarzyło się że była transmistowana cała gala chyba Cage Warriors MMA. Mimo że anteny sportowe "podstawowe" są wolne. Ale na jakiej zasadzie to nie wiem.

 

Wiem tylko, że dzięki temu abonenci canal+ zyskują dodatkowe sporty z głównych anten polsatu jeżeli ktoś posiada pakiet Mistrzowska Piłka. 

 

PS. W przypadku np. Canal+ Sport 3 i 4 które są dostępne w Polsat Box jest pokazywania tylko i wyłącznie ekstraklasa. 

Sytuacja z 1. Ligą miała już wiele razy miejsce. Warto dodać, że osoby, które nie mają dostępu do Polsat Sport Premium, a są abonentami Polsat Box mają możliwość obejrzenia tego meczu w aplikacji Polsat Box GO. 

 

Co do transmisji. Pomimo nazwy "premium" i tak najczęściej trafiają tam jakieś "spady", które nie mieszczą się na głównych antenach. Przykład siatkarskiej Ligi Mistrzów. Bardziej Premium jest zapewne mecz polskiej drużyny. Ale ten jest pokazywany najczęściej w Polsat Sport, a do kanałów Premium ląduje jakieś spotkanie z drużynami, których znajomość wykazują najwierniejsi siatkarscy fani. ;)

Ale nie ma co się dziwić. W końcu, gdyby tak robili to chętnych na podstawowe Polsaty Sport by nie było. 

 

Wyjątkiem jest chyba Wimbledon, który pokazują również najciekawsze mecze na kanałach Premium. Tu uważam, że to może być powiązane z negocjacjami pomiędzy C+, a Polsatem, że takie coś ma miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten PSP jest i tak nie wykorzystany jak trzeba. Są turnieje tenisowe ATP nie pokazywane na innych programach albo pokazywane po łebkach. Co stoi na przeszkodzie aby tam transmitować tenis nawet bez polskiego komentarza tak jak robi to np C+ online? Kupują za ciężkie pieniądze prawa do transmisji a potem pokazują to byle jak i po łebkach. W sumie mogli by wspólnie z C+ stworzyć serwis streamingowym z tenisem WTA i ATP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...