Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to widzę tak, że Solorz po prostu wyczuł interes na rozkładzie Viaplay, i stwierdził, że po co ma ładować miliony euro w LM, jak może za grosze odkupić Bundesligę, Ligę Europy i Konferencji, F1/F2/F3 i KSW i wrzucić wszystko do Eleven, Pozostałych Polsatów (Sportowych i ogólnych, bez Premium) oraz PPV, a 6 Polsatów Premium zamknąć i oszczędzić kasę na utrzymaniu tych kanałów. Bądź co bądź, ale z satelity bitrate PSP był naprawdę wysoki, a Polsat utrzymuje jeszcze Eleven 4K na satelicie, co też kilku euro nie kosztuje. 

 

Poza tym kto tam wie, może LM będzie dalej dostępna w PB poprzez Canal+Sport 3 i 4, tak jak PSP w C+? 🤔

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fanbonda napisał(a):

 bo np. Polsat mial obowiązek transmisji wszystkich spotkań. 

To nawet wymóg UEFA jest 😃.

Pytanie czy w takim wariancie dogadali by się z Polsatem? Poza tym w pakiecie cały czas na sprzedaż 1 mecz FTA. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ zapewne stworzy jakieś nowe kanały, bo np. Polsat mial obowiązek transmisji wszystkich spotkań. 
Canal+Sport 1, 2, 5
Canal+Now
Canal+ Premium
Canal+4K
4 kanały dodatkowe dostępne Online.
Razem 10 kanałów z opcją dołączania kolejnych. Z nikim nie muszą się dzielić. Ogarną sami
Specjalnie pominąłem Canal+ Sport 3 i 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie jest tak, że wymóg dotyczy transmisji w kanałach TV? Ponadto wcale by mnie zdziwiło stworzenie kanałów by zarobić na fakcie ich dystrybucji, dlaczego mieliby się pozbywać możliwości zarobku, jak kiedyś chyba w Hejtparku Stanowskiego Marek Szkolnikowski  ujawnił, ze Polsat wychodzi na swoje. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Czy to nie jest tak, że wymóg dotyczy transmisji w kanałach TV? 

Nie. Viaplay pokazuje wszystkie mecze LM  tylko w aplikacji np. w Danii.

Jeśli chodzi o kanały TV, to w Danii mają trzy: V Sport Golf, V Sport Live i V Sport Ultra HD.

Plus jeszcze trzy darmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Vojthas napisał(a):

Polsat może zamknąć premiumy 3-6, ale jednak 1-2 są im potrzebne przy tylu prawach.

 

Nie są. Za duże koszty na utrzymywanie, mały zasięg w kablu, brak reklam. Kanały PSP znikną 30 czerwca. Do tego czasu są umowy a operatorami :)

 

9 godzin temu, cidik napisał(a):

Specjalnie pominąłem Canal+ Sport 3 i 4
 

 

 

Nie wiem dlaczego. Zawsze mogą tam wcisnąć kilka spotkań LM, by ściągnąć kaskę od klientów Polsat Box i droższych pakietów w kablówce :)

 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tego co wiemy my szaraki, był deal LM za Ekstraklase. Teraz będzie Ekstraklasa i LM... ale za co? Przez ostatnie kilka lat Canal+ nie kupował na siłe drogich praw, a wolał je oferować na zasadzie umów na emisji kanałów które te prawa mają. Medialnie i tak szło w świat, że Canal+ ma LM, Ekstraklase, Serie A itp itd. Teraz kupili LM, kto wie co jeszcze kupią i nagle obrót o 180 stopni? Troche wątpliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cidik czyli sądzisz, że C+ uzna, że Polsat już nie ma nic do zaoferowania i zabiorą i pakiet Ekstraklasy i LM nie dadzą ? :D Myślę, że ta zmiana akurat zostanie i  ta wymiana pakietami zostanie. Nie zapominajmy, że polsat ma eleven więc jednak coś tam się opłaca wymieniać.

Jak ja to widzę? Likwidacja opcji PSP. Nawet jeżeli będzie LE i LKE to podzielą na Eleven i PS ( albo tylko Eleven- powiedzmy dojdzie jeszcze F1 i powód na podwyżkę) . Widzę też połączenie redakcji PS i Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby przyjąć założenie, że PSP zostaje i trafia tam LE i LKE w zamian za LM, to nie wyobrażam sobie sprzedaży gołego pakietu LE, LKE oraz meczów reprezentacji. Operatorzy nie będą chcieli przedłużać umów na dotychczasowych warunkach, trudno wyobrazić sobie popyt na taką ofertą nawet przy stosunkowo niskiej cenie. Tym bardziej, że mecze polskich drużyn będą musiały trafić na otwartą antenę. Taki nowy PSP musiałby być sprzedawany razem z Eleven Sports w jednym pakiecie (i być może tylko tak). A skoro tak, to po co utrzymywać 9-10 kanałów oraz dwie nieprzystające marki, w tym jedną obcą, licencyjną. Lepiej stworzyć jedną, silną markę, być może zintegrować redakcje, studio i na pewno podnieść cenę.

 

Zmiana nazw kanałów Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News właśnie akurat teraz i włożenie ich pod jeden parasol Polsat Sport może sugerować, że idzie to właśnie w takim kierunku. Gdybym chcieć to dobrze uporządkować, to nazwa Polsat Sport Max wydaje się być optymalną w zamian za Polsat Sport Premium i być może także za Eleven Sports.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...