Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

Posted (edited)

@SatExpert wysłałem ci zdjęcie , bo za duży format by wyszedł  , gdyż na telefonie pisze

Edited by kingofsouth
  • Like 1

Posted (edited)

Na wszystkich 4 kanałach jest ten sam obraz + pisk...1a4d307772a65.jpg

Edited by mara68
  • Like 1
  • Upvote 1

Widzę że już się ze[beep]o. Znów na aplikacji w LG Smart TV tylko kilka kanałów jest. A juz było tak pięknie.

@Specjalista Cyfrowy Polsat coś możesz na ten temat powiedzieć czy też nic nie wiesz. Wczoraj mogły byc wyszystkie kanały a dzisiaj znowu nic.

Mogliby towarzystkie mecze Napoli-Barcelona puścić na PSP, nie tylko na PSextra...jakoś Audi Cup potrafili pokazać tu i tu, no ale przereklamowany Robercik...

13 godzin temu, mara68 napisał:

Na wszystkich 4 kanałach jest ten sam obraz + pisk...1a4d307772a65.jpg

9 godzin temu, diabeu napisał:

Widzę że już się ze[beep]o. Znów na aplikacji w LG Smart TV tylko kilka kanałów jest. A juz było tak pięknie.

@Specjalista Cyfrowy Polsat coś możesz na ten temat powiedzieć czy też nic nie wiesz. Wczoraj mogły byc wyszystkie kanały a dzisiaj znowu nic.

Z powodu chwilowych utrudnień materiały, które nie były dostępne mogły pojawić się w serwisie IPLA. Nie wspieramy urządzeń LG i w związku z tym nie gwarantujemy pełnego dostępu do treści. 

2 minuty temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Z powodu chwilowych utrudnień materiały, które nie były dostępne mogły pojawić się w serwisie IPLA.

Świetne zdanie :brawo::rofl:Zawsze myślałem, że z powodu "chwilowych utrudnień" to może coś zniknąć, a nie się pojawić :mrgreen:

• Upvote 2

Posted (edited)
2 godziny temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Z powodu chwilowych utrudnień materiały, które nie były dostępne mogły pojawić się w serwisie IPLA. Nie wspieramy urządzeń LG i w związku z tym nie gwarantujemy pełnego dostępu do treści. 

A ja nie wspieram badziewnych firm. Właśnie przed chwilą anulowałem wszystkie zakupione pakiety w Ipli. Dobranoc.

@jaszekjeszcze rozumiem jakby robili jakieś testy i sprawdzali czy wszystko działa i coś by nie działało to by się z tego wycofali. Ale wszystkie te kanały działały idealnie, wszystko jest gotowe łącznie z logotypami kanałów, ale nie jacyś [beep]e sobie wymyślili że nie udostępnią tego na LG. Łaski bez, Netflix, HBO GO, Amazon na LG śmigają jak trzeba i nikt tam nie ogranicza ich dostępu (Netflix czy Amazon nawet mają dedykowane klawisze na pilotach od LG).

Edited by diabeu
  • Confused 1
  • Upvote 1

Posted (edited)
4 godziny temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Z powodu chwilowych utrudnień materiały, które nie były dostępne mogły pojawić się w serwisie IPLA.

Czemu dołączyłeś zdjęcie kanałów PPV w NC+ do swojej odpowiedzi? :P

My takie plansze mamy cały czas od momentu pojawienia się kanałów PSP w NC+ zarówno na naszych dekoderach jak i w usłudze NC+GO.

Awaria z tym nic wspólnego nie miała.

Plansze były, są i będą ;)

Edited by kingofsouth
  • Thanks 1

Dziś Superpuchar Europy, dobrze że podarowali sobie gotowanie na wizji :^)

Kompletnie nie rozumiem jak można przy takim meczu jak super puchar Europy emitować dźwięk z [beep]. Jakość obrazu naprawdę doskonała , niestety brak dźwięku 5.1 niezrozumiały 

• Upvote 1

Tak swoją drogą, z satelity birate jest na poziomie tych bodaj 18Mbit, a czy ktoś wie jak wygląda sprawa przy IPTV np w takim Orange?

12 godzin temu, Kummer napisał:

Kompletnie nie rozumiem jak można przy takim meczu jak super puchar Europy emitować dźwięk z [beep]. Jakość obrazu naprawdę doskonała , niestety brak dźwięku 5.1 niezrozumiały 

Dolby nie będzie, bo Polsat nie ma na niego licencji. :P

Więc dlatego nigdzie na żadnym Polsat-owskim kanale nie ma AC3 5.1. Tyle lat na rynku i dalej jechać w stereo. :D

• Sad 1

Za samą licencję do użytkowania w swoich kanałach to zapłacą stosunkowo niewiele rocznie (kilka milionów będzie, oczywiście to tylko MOJE PRZYPUSZCZENIA). Nie wiem jednak czy na transponderach mieli by miejsce na ścieżki dźwiękowe. Tam mają tak poupychane, że nic mnie nie zdziwi.

6 godzin temu, Mnqx napisał:

Tak swoją drogą, z satelity birate jest na poziomie tych bodaj 18Mbit, a czy ktoś wie jak wygląda sprawa przy IPTV np w takim Orange?

IPTV Orange ma do max 8 Mbps kanały HD.

Posted (edited)

Można podmienić MPEG na AC3 i wsio! :)

Edited by SatExpert

Tylko czy wszystkie STB od CP podolaja ścieżce dźwiękowej tylko w DD/DD+

Czy ma ktoś może Cyfrowy Polsat i pakiet Polsat Sport Premium i zechciałby sprawdzić czy działają mu Polsat Sport Premium PPV? Mi obecnie Polsat Sport Premium 1 i 2 działają ale serwisy PPV nie. Mecz na PPV 3 już we wtorek za chwilę i nie mam dostępu. Wcześniej była plansza przez kilka miesięcy nawet jak meczy nie było. Bo nie wiem czy dzwonić na info czy wszyscy mają wyłączone.

Wszyscy mają wyłączone. Pojawią się jak będą mecze. Było już o tym. Ileż można. 🤷‍♂️

Już są włączone jutro pierwsze transmisje:) czy ktoś ma jakieś info odnośnie wznowienia graliga.pl?