Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Sorek21 napisał:

Marna próba urozmaicenia ramówki przeładowanej powtórkami.

 

Powinni zakupić prawa do ligi francuskiej,portugalskiej i tureckiej.Nie ważne czy są to prawa " premium " czy nie. Nikt tego nie pokazuje a powinien.

Sorry, ale ligi francuskiej nikt nie pokazuje, a powinien. :) Kogo interesuje liga portugalska, czy turecka? Pozwolę sobie odpowiedzieć - NIKOGO. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście fajnie jakby ktoś kupił prawa do ligi francuskiej aczkolwiek z tego co mi wiadomo to prawa są strasznie drogie. liga turecka  i portugalska nie sądzę by miały wielką oglądalność, obojętnie która by stacja transmitowała te rozgrywki.Fajnie jakby polsat powalczył o prawa do ligi mistrzow w piłce ręcznej i NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, bart18 napisał:

Info dla wszystkich którzy mieli PSP w Ipli dzięki graliga.pl do 30 czerwca: dostępy przedłużyły się do roku od dnia aktywacji kodu. :D

Faktycznie, dalej świecą :)

 

Tylkom nigdzie nie widzę "daty ważności". 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Faktycznie sprawdziłem i mam aktywny PSP do 12 grudnia 2019. Uwielbiam cie Ipla.  Mam nadzieję że 4K powróci  ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tyrla napisał:

Musisz wejść w "Moje zakupy" :)

No właśnie tam mam tylko 

Cytat

Moje zakupy

Zarządzaj zakupionymi treściami w jednym miejscu i w łatwy sposób śledź historię Twoich zakupów.

 

Nic więcej. Pakiet działa. Ja aktywowałem chyba po Nowym Roku, więc może ma to też znaczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Po nowym roku nie mogłeś bo one były ważne do 1 stycznia 2019.

Ja aktywowałem 12 grudnia 2018 i do 12 grudnia 2019 mogę oglądać.

Na całe szczęście miałem dwa kody. Jeden aktywowałem jak tylko graliga.pl zaczęła śmigać i on już nie działa. Drugi specjalnie odpaliłem w grudniu na Smart TV i dlatego jest on jeszcze ważny. Tak to mniej więcej wygląda ;)

Im później kod był aktywowany tym dłużej on jest ważny.

Edit:

@shevchenko1987 , jak to u ciebie wygląda?

 

Ipla.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2019‎-‎07‎-‎01 o 09:46, the cable guy napisał:

Raczej nie, ale z tego co konsultanci mówią to wszystko możliwe. To już przestały być kanały na LM.

Teraz to bardziej Polsat Futbol 2.0.

W dniu ‎2019‎-‎07‎-‎01 o 20:22, Sorek21 napisał:

Marna próba urozmaicenia ramówki przeładowanej powtórkami.

Samo to, że w ogóle coś robią w tym kierunku jest zaskakujące.

W dniu ‎2019‎-‎07‎-‎01 o 21:39, kamcio231 napisał:

Rzeczywiście fajnie jakby ktoś kupił prawa do ligi francuskiej aczkolwiek z tego co mi wiadomo to prawa są strasznie drogie. liga turecka  i portugalska nie sądzę by miały wielką oglądalność, obojętnie która by stacja transmitowała te rozgrywki.Fajnie jakby polsat powalczył o prawa do ligi mistrzow w piłce ręcznej i NBA.

Akurat w przypadku tych kanałów wyniki oglądalności nie mają znaczenia, aczkolwiek nie sądzę, aby Polsat kupował dla tych kanałów jakieś nowe prawda, w szczególności niezwiązane z piłka nożną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...