Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, diabeu napisał:

Ale myślę że Polsatowi to przeszkadza. A szkoda. Porozdawali te kanały i przez to właśnie marnują ich potencjał.

Podobno taki początkowo był plan, ale umowa z nc+ to zmieniła i z PSP zrobiły się kanały "sezonowe". :/ Ale Copa America pokazuje, że jednak można! :) Mam nadzieję, że ich podejście do kanałów PSP od wczoraj się zmieniło i będzie tam Futbol również z głównych anten. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SatExpert napisał:

Apel do ludzi z Polsatu: Jak zakończy się Copa America, to nie zamykajcie kanałów PSP tylko dla Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Dawajcie tam też inne piłkarskie kąski z głównych anten sportowych jak min. 1 Liga, Puchar Polski czy Liga Holenderska. i co z tego, że te stacje są również w nc+, mi abonentowi Cyfrowego Polsatu TO NIE PRZESKADZA. :)

To niech lepiej od razu udostępnią zwykłe Polsaty Sport i po problemie ;) W sumie biorąc na przykład platformę Orange TV to po IPTV można dobrać paczkę Polsatów zawierającą Polsaty Sport, a po DTH nie jest to możliwe. Dziwna filozofia. 

5 godzin temu, kingofsouth napisał:

U mnie działają w NC+GO od dwóch miesięcy.  :D

U mnie też ;)

5 godzin temu, SatExpert napisał:

Podobno taki początkowo był plan, ale umowa z nc+ to zmieniła i z PSP zrobiły się kanały "sezonowe". :/ Ale Copa America pokazuje, że jednak można! :) Mam nadzieję, że ich podejście do kanałów PSP od wczoraj się zmieniło i będzie tam Futbol również z głównych anten. :)

Byłoby miło. Tylko trzeba zadać sobie pytanie czy na kanale "premium" powinna być puszczana 1 Liga Polska? Czy jest to produkt premium? Z całym szacunkiem, ale chyba nie ;) 

 

Jedyne co by się nadawało to: Liga Narodów, Eliminacje do MŚ oraz ME i może od biedy ten Puchar Polski chociaż z poziomem tutaj również słabo. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymanie kanałów Polsat Sport na wyłączność satelitarną nie ma sensu, bo one nie mają nic takiego eksluzywnego a i Solorz porozdawał część sublicencji do TVP to już wogóle kanały straciły widownię. Zresztą w drugę stronę to samo - CANAL+ zanotował spory spadek oglądalności maj 2018/maj 2019

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, shevchenko1987 napisał:

To niech lepiej od razu udostępnią zwykłe Polsaty Sport i po problemie ;) W sumie biorąc na przykład platformę Orange TV to po IPTV można dobrać paczkę Polsatów zawierającą Polsaty Sport, a po DTH nie jest to możliwe. Dziwna filozofia. 

U mnie też ;)

 

NC+ robi to samo udostępniając Orange TV kanały, które teoretycznie powinny być na wyłączność tylko w jednej platformie. Poza tym wyłączność obejmuję tylko oferty satelitarne.

Osobiście nie mam nic przeciwko obecności kanałów sportowych Polsatu w NC+, pod warunkiem, że autorskie kanały C+ pojawią się w CP. Inaczej to byłaby kompletna głupota ze strony CP. 

54 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

Byłoby miło. Tylko trzeba zadać sobie pytanie czy na kanale "premium" powinna być puszczana 1 Liga Polska? Czy jest to produkt premium? Z całym szacunkiem, ale chyba nie ;) 

Oczywiście, w końcu czym jest 1 liga w porównaniu do takich regat w C+ Sport. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kanały nc+ poprzez Orange TV można wykupić i oglądać również przez satelitę, więc jest znaczącą różnica. 

 

Ja również nie mam nic przeciwko żeby wymienili się kanałami na wyłączność. 

 

Nie porównuj bądź co bądź regat w wydaniu światowym do podwórkowej piłki kopanej bez poziomu, bo to niestety nie jest Championship. 

Edytowane przez shevchenko1987
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
56 minut temu, neo_patryk napisał:
.... w końcu czym jest 1 liga w porównaniu do takich regat w C+ Sport. 

W końcu czym jest 1 liga w porównaniu do  Premier League , aż się prosi napisać..... niczym I niestety nie ma na ci się obrażać, bo tego się nie da podważyć  

Szanowny kolego przypomnę ci, że Canal+ , to też NBA a PSP to taka troche wydmuszka , bo gdyby nie Copa America to byś nadal powtórki powtórek LM/LE oglądał. Takie to Prremium. default_wink.png

EDIT:

Copa America na PSP ( Ipla) Smart TV , dosyć ładnie wygląda. Ciekawe jaki jest bitrate ? 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

NC+ nie wymieni się kanałami Canal+, bo wtedy nie miało by sensu,  by ta platforma istniała.  A chyba nie chcemy by tylko CP został w naszym kraju?? Przynajmniej ja takiej ochoty nie mam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej by to niczego nie zmieniło jak się niektórym może wydawać, gdyż jakoś nie wydaje mi się żeby abonenci CP rzucili się do zakupu paczki CANAL+ za dodatkowe 50 zł miesięcznie.

 

W drugą stronę to co innego, bo paczka Polsatów w Orange TV to koszt raptem 10 zł na miesiąc, więc abonenci nc+ by ją brali w tej cenie jak świeże bułeczki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość wyłączenia komentarza na kanałach Polsat sport premium? Płacimy za to dodatkowe pieniądze i taka opcja powinna według mnie być w standardzie. Aktualnie oglądam Copa America Urugwaj - Ekwador i tego komentarza nie da się słuchać. Wiem, że późna pora i takie tam ale k...a bez przesady.

 

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, miras00001 napisał:

Czy istnieje możliwość wyłączenia komentarza na kanałach Polsat sport premium?

Panie Mirasie, taka możliwość nie istnieje, nie da się wyłączyć komentarza na kanałach Polsat Sport Premium, chyba ci się to śniło. Możesz sobie pomarzyć.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kingofsouth napisał:

 

Copa America na PSP ( Ipla) Smart TV , dosyć ładnie wygląda. Ciekawe jaki jest bitrate ? 

 

Nie wiem jak na PSP bo na smart TV LG w aplikacji Ipli tych kanałów nie ma, ale na zwykłych Polsatach Sport też jakość jest bardzo dobra. No i przynajmniej nie usuwają swoich kanałów na czas meczów jak to ma miejsce w przypadku eliminacji do Euro.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kocik89 napisał:

Jakby było to tylko 50 zł to to co drugi cep brałby to w podskokach. Niech będzie ta jak jest. Ciekawy jestem jaki wabik będzie miał cp za 2 lata   

Akurat, już to widzę jak ktoś w podskokach zwiększa sobie abonament o 50,00 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak nigdy nie będzie. Ja bym brał te 50 zł bez negocjacji. Normalnie gdyby jakość c+ na pl+ była taka jak PSP na CPGO to brałbym co miesiąc no ale przy tak to biorę 2 razy w roku. C+ to luksus przez te dwa miesiące w roku chodzi na HDMI 24h. Moim zdaniem  trochę jest takich ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...