Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tu chodzi o jakość 1080p. Zawsze no prawie zawsze moja konsola ma mniejszy bitrate od Smart TV.

Nie ma znaczenia, że mu  pełne 2160p w 15,56 mbps.

Piszę to z własnego półtora rocznego doświadczenia ;)

Odpalam jakiś tytuł na PS4 idzie w 4K 2160p 15,56 mbps

Przełączę na produkcje 1080p i jest bida z nędzą w porównaniu do tego samego tytułu na Smart TV. Testowane i sprawdzanie wiele razy.

Edytowane przez kingofsouth
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

No rzeczywiście jest różnica w materiałach HD, ogólnie na konsolce nie oglądam więc nawet nie wiedziałem, ale coś ogólnie chyba przycieli bo na Smarcie 3 filmy sprawdziłem i tylko jeden lekko 5mb przekroczył, a tak to 4 z kawałkiem, jakoś wcześniej chyba więcej było :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Chciałbym Was prosić o poradę w związku z moim problemem który jest dość irytujący

wszedłem w opcje ustawianie odtwarzania(na swoim profilu), chciałem zmienić użycie danych na każdy ekran z automatycznego na wysoki by sprawdzić czy jest jakaś zmiana

w jakości obrazu ,

po tej czynności odhaczyła  mi się opcja(ciągle jesteśmy w opcji "ustawianie odtwarzania) "automatycznie odtwórz następny odcinek " , zaznaczam ponownie robię zapisz i to nic nie daje , program nie zapamiętuje tej zmiany i ciągle z automatu nie mogę odtworzyć odcinka serialu

co mam zrobić?

 

 

Edytowane przez michuk
skrocenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Netflixie Wiedźmin, Irlandczyk, Historia Małżeńska, Dwóch Papieży i cała reszta, a Wataha w przypadku HBO zrobiły swoje.

5.3 mln. real users Netflixa to już niezły kosmos.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin rewelacyjny... choć pełen niedoróbek... ale w pięknym 4K... w odróżnieniu od HBO pixel GO... Wataha w dennym 1080p. 

Wiem wiem liczy się zawartość a nie jakość... aleeeee jak się posmakuje jakości to i zawartość nie pomaga... a szkoda bo HBO ma fajne produkcje... :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem przeskoczyli prognozy :).

W ostatnim kwartale 8.8 mln nowych subskrypcji, wobec przewidywanych 7.6 mln.

Wyniki bardzo dobre, zwłaszcza w kontekście debiutu Disney+ i Apple TV+.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney+ prężył muskuły i po Mandarynie... średnio jest tam co oglądać... chyba że dzieci. ATV+ to wiadomo do kogo jest kierowane... do fanatyków Apple bo tu i kontent i cena idzie w parze jak z telefonami hehe - jak by się dogadali z jakąś wytwórnią albo kogoś wykupili mieli by szanse powalczyć.

Jak na razie Netflix mocno walczy... a wiadomo że nie ma to jak konkurencja... zawsze zyskuje klient... :D:D:D 
 

Edytowane przez herman78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeglądarkowej wersji serwisu pojawiła się w góry ikonka prezentu.

Po kliknięciu wyświetla się formularz, dzieki któremu możemy wysłać do znajomego zaproszenie z 30-dniowym testem :).

 

Screen-Shot-2020-01-24-at-00-53-28.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...