Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsce widziany będzie tylko i  wyłącznie polski katalog. Wiem bo używam z rodzina w Polsce.Maja kompletnie rożna ode mnie bilbliotekę.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Piotr94 napisał:

@swordfish

Dzięki. Dostałem od brata wersja angielska, bo mieszka w Anglii. Jemu dalem cp go, a on mi Netflix angielski. A gdzie mogę znaleźć jakie filmy są dostępne. 

http://unogs.com/

 

Tutaj możesz sobie sprawdzić jakie produkcje są dostępne w poszczególnych krajach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, umek napisał:

W Polsce widziany będzie tylko i  wyłącznie polski katalog. Wiem bo używam z rodzina w Polsce.Maja kompletnie rożna ode mnie bilbliotekę.

Coż, najwidoczniej wiesz lepiej od Netflixa ;).

Pisałem o tym jak to działa wielokrotnie i nic się tutaj nie zmieniło.

 

https://help.netflix.com/en/node/24853/gb

"You're currently viewing information intended for United Kingdom

[..] For countries within the European Union, we provide the same content as your home country for a limited period of time. We'll let you know when the limited period is over, and you'll have access to the TV shows and movies for the country you are travelling to. When this happens, we’ll be sure to let you know."

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem bo mam..ile mam ile mam pisać?Klera w uk nie ma w Netflix tak samo jak nie ma John Wick 3 w Polsce w Netflix..i można tak wymieniać bez końca.

Malo tego..brat po Europie jeździł to ściągały mu się lokalne wersje a nie angielska czy Polska.

Zreszta w cytowanym zdaniu masz napisane ze tylko przez jakiś czas.Wiec jeśli ja oglądam u sobie a reszta rodziny w Polsce to oni i ja mamy kompletnie inne oferty.


Inaczej zaś działa Amazon..tu moi rodzice w Polsce maja ofertę brytyjska a ja mam Polska w uk..

 

 

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, umek napisał:

Wiem bo mam..ile mam ile mam pisać?Klera w uk nie ma w Netflix tak samo jak nie ma John Wick 3 w Polsce w Netflix..i można tak wymieniać bez końca.

 

 

No więc po co sam sobie zaprzeczasz? @Piotr94 widzi aktualnie katalog brytyjski co napisałem w swoim poście na mocy przepisów które zacytowałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dostęp do konta używanego przez 98% czasu przez znajomego z UK, z podpiętą brytyjską kartą i widzę tam brytyjski katalog i to od kilku dobrych miesięcy.

To regulują przepisy unijne, które do końca tego roku jeszcze w tym zakresie działają, nie czyjeś widzimisię - link do gov.uk wyżej:

Cytat

The EU Portability Regulation allows consumers across the European Economic Area (EEA) to access their online content services (for example, video-on-demand streaming services, such as Netflix and Amazon Prime) as if they are at home when they travel within the EEA.This means that an online service provider is required to provide content ordinarily available in the UK to a UK customer temporarily present in any other member state. The same is true for EEA customers temporarily visiting the UK. The regulation applies only to travel between EEA member states.

 

Jeśli ktoś oczywiście zakładał konto np. w Turcji to działa to inaczej.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bugmenot napisał:

 

No więc po co sam sobie zaprzeczasz? @Piotr94 widzi aktualnie katalog brytyjski co napisałem w swoim poście na mocy przepisów które zacytowałem.

 

Czasami rozmowa z tobą to jakaś masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Ech...jako że liczyłem się z taką ewentualniścią ogarnąłem sobie "krajowe" konto, więc na tej podstawie twierdzę ile działało u mnie...na szczęście Amazon nie ma takich problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sama "prośba" poszła też do innych serwisów streamingowych, zobaczymy co zrobi Youtube i Prime Video bo inne serwisy raczej znaczącego obciążenia łącz w Europie nie robią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, bugmenot napisał:

Ta sama "prośba" poszła też do innych serwisów streamingowych, zobaczymy co zrobi Youtube i Prime Video bo inne serwisy raczej znaczącego obciążenia łącz w Europie nie robią.

 

 

YT nic nie zrobi, musieliby obciąć rozdzielczość. Inne serwisy mają kilka wersji jakościowych w ramach danej rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mattem no prośba dotyczyła ogólnie przejścia do "SD" ;).

 

@umek u mnie na razie jest normalnie, czytałem wczoraj już narzekania niektórych na obniżony bitrate, ale w wersjach HD z tym, że to od zawsze tak było na niektórych sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...