Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja płacę sam - 30 zł i jak dla mnie przy takiej cenie mogliby zablokować dzielenie poza rodzinę. Ale jak podniosą cenę dla Turcji i będzie podobna, jak u nas, po prostu zrezygnuję, bo już teraz 30 zł to jest trochę powyżej rozsądnego maksimum. Jakby dali 2 ekrany za 20-25 zł, ale z dostępem do UHD, to by była najbardziej optymalna opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GrubyBubu Z tym się zgadzam... ale ciekawi mnie czy zakładali taki scenariusz bo przecież oficjalnie mówili że nie mają nic do tego aby konto dzielić - jakiś prezesina wypowiadał się w tej kwestii całkiem niedawno.

Aaaaaaa może nawet temu cena za PREMIUM jest taka wysoka bo uwzględnia dzielenie się kontem. Disney+ fajnie wymyślił w USA - wykup na 3 lata z góry ale z wielką obniżką... trochę paranoja ale ma swój sens :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, herman78 napisał:

Dwa... są oparte o moje spostrzeżenia... i zdolności analityczne. Aleeeee tobie są to pojęcia obce... ty tylko umiesz czytać. Ciekawe czy rano też się sam ubierasz?  :rofl:

Proponuję rozpocząć od podstaw statystyki, analizy i metodologii badań. Bo póki co, to co piszesz to tylko subiektywna ocena z Twojej perspektywy.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamil2505 napisał:

Proponuję rozpocząć od podstaw statystyki, analizy i metodologii badań. Bo póki co, to co piszesz to tylko subiektywna ocena z Twojej perspektywy.


Popieram... ale choć mam taką zdolność jaka by nie była według ciebie... a są tacy co nie mają jej wcale... :) Nie będę wskazywał palcem JEGOMOŚCIA... :rofl:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może to uwzględniali, ale jak widać pozmieniało się i wszyscy coś kombinują, ale jak narazie nieudolnie, mimo szumnych zapowiedzi Disney'a wszystko działa, tak jak już pisałem wcześniej, być może coś się zmieni od 12 jak już oficjalnie wystartują. W najlepszej pozycji stoi Amazon bo mało kto by się zdecydował dzielić konto mając podpiętą swoją karte gdzie na tych samych danych korzystasz też ze sklepu, w krajach gdzie to jeszcze jest jako osobna usługa to przejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@herman78, jak ty masz zdolności analityczne, to ja jestem pilotem NASA

Nie wziąłeś pod uwagę, że nawet jak te 15 mln wspóldzielonych abonamentów odpadnie (ok 60 ludzi), to kilka/kilkanaście milionów osób przyzwyczajonych do Netflixa jednak zdecyduje się abonować usługę w normalnej cenie bez współdzielenia? Na zachodzie cena 11-13 Dolarów czy Euro nie jest wygórowana dla przeciętnego obywatela i taka operacja wcale nie musi oznaczać zmniejszenia wpływów.

Z kolei twoja głu.pia propozycja podwyższenia ceny abonamentu 4K, może spowodować odpływ ludzi, którzy nie współdzielą konta, co z kolei spowoduje realny spadek przychodów.

Edytowane przez Pawop
  • Popieram 4
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jakiekolwiek ograniczanie dzielenia się kontem dyskwalifikuje je w moich oczach.

W UK £11,99 za Netflix to zwyczajnie nie opłacalna dla mnie usługa...i mimo iż sam za nią płacę a korzysta cała rodzina ( w zamian mam inne serwisy) to z chwilą prób blokowania takiej możliwości Netflix odpada...

 

Tam nie ma na tyle treści by je abonować samemu...to samo z HBO czy Apple +..zwyczajnie to są dodatki..chyba że szefowie Netflixa uwierzyli że są główną usługą w domu..

 

To życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop Hahahahahaaha... koleżka odpalił szare komórki... :) 

Jaki ty jesteś ślepy nadal... myślisz że Netflix opiera się tylko na abonentach? Jest jeszcze coś takiego jak giełda... wystarczy małe potknięcie i znika z rynku. Widział Pan jak poleciały na pysk akcje jak tylko w USA ostatnio zrezygnowało 126 tys. abo? AKCJE SPADŁY O 30%To ludzie dzielący konto odpowiadają za rozreklamowanie i rozpowszechnienie usługi - to nawet masz w artykule z SATKurier'a. Poczytaj Pan fora... na FB jest fajna grupa "NETFLIX Polska" poszukaj sobie wpisów co się wypisuje na temat dzielenia to może wtedy uwierzysz jak ten proceder się rozrósł. 


Tooooo wyobraź sobie teraz jeśli potrafisz... do jakiej katastrofy doprowadziła by rezygnacja 10 milionów z tych 15 milionów? :) A to jeszcze nie koniec - nagonka medialna dolała by też mocno oliwy do ognia... :) 

Ci którzy dzielą nie wrócą... bo tylko głupi da 4 razy tyle... a jeśli wróci to będzie to mały procent.  
Co by dziś nie zrobili skończy się źle... albo zostawią tak jak jest i będą przymykać oko i rozpowszechniać dalej usługę.

A co do podwyżki... albo i zniżki... nawet SATKurier pisze o 20zł. Dla mnie opcja obniżki nierealna bo na giełdzie zeszli by do zera. Jest jeszcze opcja dla dzielących konto za 80zł... i to jest jedyne wyjście...

Dzielisz to płać 80zł... np... i płać za cały rok z góry... :) :) :) 
 

Edytowane przez herman78
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@4pepikJeśli oglądasz na laptopie, komórce, tablecie czy małym tv poniżej 32" i nie masz jakiś wielkich wymagań to najtańszy pakiet jest wystarczający - wygląda to nie gorzej niż niektóre kanały "HD" typu AXN ;).

W każdym innym przypadku nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, 4pepik napisał:

Czyli co tylko max zostaje, tyle że ja oglądam tylko na 1 tv i trochę szkoda mi 50zl 

Dlatego pisałem wcześniej jak ja to rozwiązuję. 1 profil dla mnie (bo więcej nie potrzebuję) 3 profilami się dzielę za $ lub dostęp do innej usługi.

 

A te konto bez HD to dla niektórych forumowiczów jak znalazł, skoro im jakość HBO GO nie przeszkadza ;).

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, diabeu napisał:

 

A te konto bez HD to dla niektórych forumowiczów jak znalazł, skoro im jakość HBO GO nie przeszkadza ;).

Jakość HBO GO nie jest SD.

Widać , ze się poprawiła jakość tej usługi.

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kingofsouth napisał:

Jakość HBO GO nie jest SD.

Widać , ze się poprawiła jakość tej usługi.

W statycznych scenach faktycznie można zauważyć HD, ale jak zaczyna się coś dziać to jest lipa.

 

Są niektóre filmy dostępne równocześnie na Netflix i HBO GO. Bardzo łatwo porównać.

Edytowane przez diabeu
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, diabeu napisał:

 

 

Są niektóre filmy dostępne równocześnie na Netflix i HBO GO. Bardzo łatwo porównać.

Wiem o tym bo porównywałem nie raz. Zresztą kiedyś pisałem na forum, ze jakość HBO GO jest fatalna, ale od jakiegoś czasu się to delikatnie mówiąc zmieniło

Seriale które ostatnio oglądam na HBO GO mają lepszy obraz.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...