Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież już o tym dyskutowaliśmy. Artykuł posiłkuje sie stwierdzeniem Grega Petersa sprzed miesiąca o tym, że zastanawiają się nad "consumer-friendly ways to push on the edges of that" i stosuje nazwę serwisu jako clickbait.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, herman78 napisał:

Myślę że się mylisz i to bardzo... moi wszyscy znajomi dzielą konta... jest ich około 30 osób. Nie znam nikogo kto płaci sam. Nikt z nich nie wykupi pakietu... a przejdą zapewne do HBO GO. A jak i tam sytuacja będzie podobna to piractwo zniszczy VOD.

Już pisałem, że ok. 9% sprzedanych abonanamentów na świecie to dzielone konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, herman78 napisał:

Myślę że się mylisz i to bardzo... moi wszyscy znajomi dzielą konta... jest ich około 30 osób. Nie znam nikogo kto płaci sam. Nikt z nich nie wykupi pakietu... a przejdą zapewne do HBO GO. A jak i tam sytuacja będzie podobna to piractwo zniszczy VOD.

Jak im nie podoba się aktualna cena za Netflixa to niech przechodzą sobie do HBO GO. Netflix nie powinien promować kombinatorstwa.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pawop napisał:

Już pisałem, że ok. 9% sprzedanych abonanamentów na świecie to dzielone konta.


Skąd to wywróżyłeś? :) Nikt oficjalnie tego nie zbada... a ja myślę że proceder dzielenia może sięgać i 20-30%... 
A skąd takie domysły... patrząc dookoła na znajomych i znajomych znajomych... u mnie 100% dzieli konta.
 

Edytowane przez herman78
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To źle myślisz

 

Cytat

Badania prowadzone przez zarząd wykazują, że około 35% młodych użytkowników dzieli się swoimi hasłami. Dzięki temu zyskują oni dostęp do swoich ulubionych seriali, znacznie ograniczając wydatki. W ogólnym rozrachunku wynik wynosi 9% - mogłoby się wydawać, że to niewiele, jednak przekładając to na zyski, Netflix może tracić nawet kilka milionów dolarów.

 

Edytowane przez Pawop
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, herman78 napisał:


Skąd to wywróżyłeś? :) Nikt oficjalnie tego nie zbada... a ja myślę że proceder dzielenia może sięgać i 20-30%... 
A skąd takie domysły... patrząc dookoła na znajomych i znajomych znajomych... u mnie 100% dzieli konta.
 

A Ty tak pisząc nie wróżysz?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kkzk81 napisał:

A Ty tak pisząc nie wróżysz?


Pisze o swojej statystyce... z życia a znajomych ma nie mało. Więc jeśli nawet jestem jednostką... to gdzie reszta? Znajomy w USA też dzieli... i jego znajomi i znajomi znajomych też dzielą.

To dla mnie wystarczy...

A ty ilu znasz którzy płacą najwyższy pakiet sami ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, herman78 napisał:


... i ty myślisz że zarząd przyzna się do procederu? :D:D:D  Akcjonariusze by ich wykończyli... 

Patrząc na statystykę dookoła... i nie są to młodzi ludzie... u mnie 100% dzieli konta. Więc nijak to się ma do tego co piszesz.

Z taką argumentacją, nie ma co polemizować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pawop napisał:

Z taką argumentacją, nie ma co polemizować ?


A jaka jest twoja? Ty już pokazałeś jak się znasz na wszystkim to i może tu zabłyśniesz?  :rofl:

Prawda jest taka że dzielenie konta jest wpisane w definicję Netflix'a... blokada dzielenia mało że wkurzy miliony użytkowników to raz. A dwa to że wykończy ją spadek na giełdzie... a już nie wspomnę że wykończy ich piractwo - bo ludzie dzielący konto i tak będą oglądać.

Wtedy ty "mądraliński" pomyśl o sobie jako jednostce... czy wtedy też będziesz tak polemizował...  :rofl:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop ok.. znasz się chyba na matematyce co? Bo to że jesteś ślepy to już tu wszyscy wiem... :) 

Więc powiedzmy idąc po twojemu (choć ja myślę że proceder jest większy)... 10% z 155 milionów to ile jest? :D:D :D  Aaaaaa no 15 milionów... i ty YNTELYGENT myślisz że Netflix może sobie pozwolić na taką ilość rezygnacji w tym czasie kiedy na ostro zaczęła się wojna na VOD??

Ooooooo zgrozo... widać że analityk także z ciebie żaden... :D:D :D   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już pisałem wcześniej. Niech Netflix udostępni 4K w najtańszym abonamencie to taki wykupię. A tak muszę płacić za najdroższy, a korzystam tylko z jednego urządzenia, wiec naturalne że pozostałe profile wykorzystuje udostępniając je za $ albo za dostęp do innej usługi (np. HBO GO).

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@herman79, widać, jak się argumenty kończą, to się zaczynają wycieczki personalne. Żałosny jesteś.

 

Nigdzie nie pisałem, że rezygnacje nie będą problemem, pisałem tylko o powszechności zjawiska, bo czytając twoje posty, można odnieść wrażenie, że większość kombinuje. Twoje założenia przy wyliczeniach też są o kant d... potłuc.

 

Edytowane przez Pawop
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał:

@herman79,


Tu widać jak jesteś ślepy i to mocno... ja jestem 78... nawet nie potrafisz przepisać... to raz...  :rofl:
 

Godzinę temu, Pawop napisał:

... że większość kombinuje. Twoje założenia przy wyliczeniach też są o kant d... potłuc.


Dwa... są oparte o moje spostrzeżenia... i zdolności analityczne. Aleeeee tobie są to pojęcia obce... ty tylko umiesz czytać. Ciekawe czy rano też się sam ubierasz?  :rofl:
Ja nie wiem jak tyś nabił te 8 tysięcy postów takimi bzdurami. Mam nadzieje że takich tutaj jak ty jest ilość znikoma... :D:D:D 

A już kończąc tą kolejną śmieszną z tobą dyskusje... poczekamy zobaczymy... i na bank wrócę do tego tematu... jeśli zablokują dzielenie konta... aby skomentować co się wtedy stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdolności analityczne...padłem i wstać nie mogę:)...wszystkich których znam nie dzielą konta w celach zarobkowych, większośc ludzi zapewne dzieli konta bo jest taka możliwość i głównie wśród znajomych, cena u nas jest na tyle nieadekwatnie wysoka w stosunku do oferty że nie ma co się dziwić, nie znam też nikogo kto by oglądał na laptopie, ot takie ciekawostki, jak widać żadni znajomi nie są grupą reprezentatywną, jeżeli kogoś stać to nic dla niego się nie zmieni, bo pewnie samemu wykupi jeżeli uważa że usługa jest tego warta, głównie to chyba bardziej chodzi o ukrócenie handlu na masową skalę kontami, już nawet na Aliexpress można kupić. Ale to oczywiście tylko moje zdanie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GrubyBubu Polecam poczytać... i jak padłeś to powstań... lepiej się będzie czytało... :) 

https://satkurier.pl/news/185802/problem-wspoldzielenia-kont-serwisow-vod-w-tym-netflixa.html

 

20zł... od osoby...? Jestem wróżką... hahahaa... :) Napisałem to kilka postów wcześniej bez czytana artykułu. Już wiesz czym jest analiza? :) 

 

Masz jedną rację... cena nie jest adekwatna do oferty aleeeeee 52zł na 5 osób jest warte ceny (dla nas ale nie dla Netflix) - a myślę że jest warte zdecydowanie więcej przy dzieleniu konta. Napisałem aby podwyższyć PREMIUM do 80zł dla dzielących konta... i wyszło tak samo jak w artykule 20zł.  

Aleeeee jak by było nawet 25zł... za jedno urządzenie UHD... było by PRYMA SORT... i nie było by dzielenia konta.

 

Edytowane przez herman78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polak ma to w naturze że jeżeli się da oszukać system to chociaż by za 1pln dawali to i tak trzeba kombinować :), rozwiązanie z niższymi planami żeby bylo 4k byłoby idealne, a tak to sami "namawiają" do kombinowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...