Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że Strejlau nie komentuje. Lubię go słuchać.

Odkryciem jak dla mnie jest Żurawski. Daje radę i nie [beep]y jak Mirosław "Hiszpania jest the best" Trzeciak i Kamil "oglądam właściwie tylko Premiership" Kosowski. Nie wiem czemu Ulatowski i Lubański nie komentują. Lepiej by się sprawdzili niż jako mądre głowy w studio.

Ulatowski nie jest mądry.

Maciek Szczęsny w TVP to człowiek orkiestra, w każdej dyscyplinie ma dużo do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedpołudniowy program TVP Sport w całości poświęcony zmarłej wczoraj Irenie Szewińskiej. Najpierw rozmowa z Przemysławem Babiarzem, potem emisja reportażu Adama Szulca o Irenie Szewińskiej pt. Pierwsza Dama, nakręconego w 2017 roku.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz nas czeka o 16 Francja-Argentyna. Niestety w studiu TVP nie potrafią tego sprzedać. Ci goście jak Rasiak, Kryszałowicz, Ulatowski czy mało elokwentny Janas to jakaś porażka. Dodatkowo warchoł Tomaszewski. Czy w Polsce nie ma inteligentnych ludzi od piłki francuskiej. Chociażby Stefana Białasa zaprosili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram przedmówcę w 100%, ale ten ktoś w studio tv co to zrobił trenerem Argentyny Messiego? może ja czegoś nie wiem ale trenerem Argentyny jest Sampaoli, nie jest to mój idol, ale wyobrażam sobie jakby tv argentyńska zrobiła trenerem Polaków Lewandowskiego, Sampoolego nikt nie zwolnił... perturbacje Argentyny swoją drogą ale chyba tv to nie ploteczek czy inne zero, a może tak? I jeszcze Pan  Szpakowski... za jakie grzechy... Panie ambasadorze Argentyny - miłego oglądania, Panie Prezesie Kurski niech Pan reaguje - trenerem Argentyny nie jest Messi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że my Polacy kochamy narzekać, ale te studia przed i pomeczowe naprawdę są słabe. Opinie gości jednowymiarowe i przewidywalne. Wszystko prowadzone ściśle wg scenariusza, zero spontanu i brak naturalnego luzu.

Na zbytnią poprawę już nie liczę, ale mam nadzieję, że na Euro 2020 czy kolejne MŚ w pełni się ogarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonca  i ten drugi co to Lewandowskiego nie rozpoznał to poza konkurencją, ale oni komentują na szczęście dość rzadko tzn, przy okazji wielkiej imprezy, ale Szpakowski i Juskowiak to horror, Szpakowski uprawia jakieś śmichy - chichy a Juskowiak byłby nie najgorszy tylko on brnie w fantazje Szpakowskiego a nawet go wspomaga; a wracając do meczu to Argentyna musi wygrać, nasza hańba to końcówka meczu z Japonią, która uzmysławia mi dlaczego Nawałka jego drużyna nic nie osiągnęła, a francuska HAŃBA a to cały mecz z Danią a raczej ustawka bo to nie był mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze nic, w doliczonym czasie gry dowiedziałem się od mojego ulubieńca Szpakowskiego że Francja to jedyna drużyna europejska, która uczestniczyła w 4 ostatnich ćwierćfinałach wielkiej imprezy; Panie Redaktorze w RPA 2010 odpadli w grupie. a jak Pan uważa ME za wielka imprezę to zgoda, tyle że informuję Pana że tam graja tylko drużyny z Europy (póki co)


"w śmiałych oczekiwaniach nie oczekiwaliśmy" - Pan w studio, i znów komentarze w stylu trawa jest zielona, biedaki się nie spodziewali że to będzie ciekawy mecz, czego oni tam się spodziewają? ajajajajaj - cytując klasyka :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszewski to tragedia. Teraz gada że Benzema to jeden najlepszych zawodników świata i dziwi się że nie ma go w kadrze.

 

Nie dziwił się tylko powiedział, że Francja ma tak duże bogactwo dobrych piłkarzy, że nawet tak dobry piłkarz jak Benzema nie pojechał na Mundial. Więcej słuchania ze zrozumieniem a mniej jadu bo jak widać na tym przykładzie wyszukuje się argumentów, które nie istnieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...