Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Studio przed meczem Polaków trwa kilka godzin, tak samo było przed Senegalem. Masz mecz na innym kanale, w HD. :)

Ale bzdura. Co im to kilkugodzinne studio niby da? Prześwietlą życiorysy wszystkich piłkarzy? Bo o czym można nawijać przez tyle czasu?

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 0:3 w HD wyglądało fatalnie, ale chyba tylko współczuć jak to w 4K musiało wyglądać :facepalm: , niestety komentarz mieliśmy ten sam, żałosny od pierwszej chwili, nawet sprawdzałem czy przypadkiem nie ma ścieżki bez tego [beeep], może gdyby jeszcze nasi coś grali to bym tego bełkotu nie słyszał- a tak :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jestem osobą,  która interesuje się wieloma dyscyplinami sportu, ale rozumiem decyzję TVP SPORT i przy jednak trzech czy czterech meczach dziennie ciężko pokazywać coś innego. Inna sprawa,że TVP ma jeden kanał, co innego konkurencja. Jednak TVP nie ma planów uruchomienia drugiego czy kolejnych kanałów sportowych. Także nie mają planów regularnego wykorzystywania np. kanału TVP HD do transmisji sportowych. No cóż. Inna sprawa,ze TVP teraz nic znaczącego nie miała by do pokazywania. Akurat te turnieje na trawie można odpuścić.

Mów za siebie. Zamiast oglądać, jak Anglicy leja Panamę wolałbym obejrzeć finały turnieju w Birmingham czy Londynie...

Komentarz Laskowskiego znakomity, a puenta na koniec meczu "Mundial w 4K, Kolumbia,Kazań,klęska, a 4 niech sobie państwo sami dopowiedzą" była idealna.

A ja nie znoszę tego Laskowskiego, nie dość że irytujący głos to czasami takie [beep]oły gada. Juskowiak przy nim to profesjonalista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w TVP Sport ma być transmisja łączona? a kiedy są powtórki wszystkich czterech CAŁYCH dzisiejszych meczów? będzie aż cztery powtórki gdzieś? bo na TVP Sport leci EPG że mecz dnia ale ciężko ustalić jaki to może być :( Z góry dziękuję za odpowiedzi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mów za siebie. Zamiast oglądać, jak Anglicy leja Panamę wolałbym obejrzeć finały turnieju w Birmingham czy Londynie...

 

Każdy post na tym forum jest wyrażeniem mojej opinii. TVP podjęła decyzję,że TVP SPORT będzie kanałem poświęconym Mundialowi.

 

 

Ale mi nie chodzi o transmisje tylko o informacje. Polscy siatkarze dziś awansowali do Final Six Ligi Narodów i jestem ciekaw czy choć o tym wspólną w TVP. 

@Alek1234 tylko zrozum,że TVP SPORT obecnie nie ma w swojej ofercie programu informacyjnego o sporcie na czas Mundialu. Informują tyle o siatkówce, tenisie, wioślarstwie i wszystkim innym jak kanały typu Canal+Sport, Eleven itd. Jednak informację można znaleźć na telegazecie bądź na ich stronie internetowej. To też integralna część TVP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...