Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale oni nie zarobią na mundialu, na pewno straty będą mniejsze niż w RPA czy Brazylii no chyba, że Polacy wygrają wtedy to może i na plus wyjdą.

Problem polega na tym, że dziś sport nie nadaje się do otwartej TV bo ma swoje ograniczenia i te reklamy to najgorsza katorga czasy się zmieniły. 

Powinni zrobić 2 TVP Sport jeden do DVBT z reklamami i 2 bez do pay TV, ja tam mógłbym za to zapłacić nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Powinni zrobić 2 TVP Sport jeden do DVBT z reklamami i 2 bez do pay TV, ja tam mógłbym za to zapłacić nawet.

  1. Żeby kanał był bez reklam i jednocześnie nadawał coś wartościowego, to musiałby być naprawdę drogi i nadawać zupełnie co innego,niż kanał otwarty, bo w przeciwnym razie by się nie sprzedał
  2. Hejt na TVP byłby taki sam - zakodowali, nie dali, od czego jest TVP... Zupełnie tak samo jak teraz w przypadku TVP 4K
Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje generalnie, tylko myślę o czymś innym a o kanale na mundial, ci co krytykują zawsze TVP zawsze będą i szczerze mam ich gdzieś w tej sprawie i patrzę na swoją wygodę bo reklamy mnie irytują zawsze i nie mam problemu aby zapłacić aby ich się pozbyć. Jakby zrobili wersje bez reklam na mundial czy jakieś inne tego typu imprezy 1 bym zapłacił za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni naprawde potrafia zrobic taki reportaz w wiadomosciach ? Wspolczuje ludziom ktorzy to ogladaja.

Powiem więcej. Ten materiał wyemitowano w porze, w której wg ramówki powinno być już studio do meczu, więc część osób, która chciała zobaczyć studio zauważyła też ten materiał. Bo studio miało być o 19:40 a Wiadomości skończyły się o 19:42, 19:43 albo 19:44, już dokładnie nie pamiętam. Ale tak to perfidnie zrobili. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpakowski mówił,że Senegal wygrał 2:0 z Francją w 2002 r. ,a było 1:0 . Przeniósł nas do XXXI w. , dodatkowo mówił,że Argentyna przegrała.. No i ciągłe gadanie o nadziei jak nasi nic nie grali. Pewnie tych błędów merytorycznych była cala masa, te trzy wbiły mi się w pamięć. Na TVP1 przynajmniej można było komentarz z PR 1.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie irytuje was Mila? Wiecznie gadający jakieś huraoptymistyczne teksty, nie przejmuje się dzisiejsza, naszą grą. Nie potrafi krytycznie podejść do oceny naszej reprezentacji. I dotyczy to sytuacji i przed i po meczu. W ogóle oderwany jest od rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Jak już tak oceniam wywody Mili to żeby być sprawiedliwym to za jedno teraz muszę go pochwalić, tzn. chodzi mi o to, że zwrócił uwagę, że przed MŚ prawie wszyscy uważali, że lepiej grać z czwórką w obronie, a teraz mówią niektórzy, że lepiej od razu było wyjść trójką. Dobrze, że to zauważył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpakowski mówił,że Senegal wygrał 2:0 z Francją w 2002 r. ,a było 1:0 . Przeniósł nas do XXXI w. , dodatkowo mówił,że Argentyna przegrała.. No i ciągłe gadanie o nadziei jak nasi nic nie grali. Pewnie tych błędów merytorycznych była cala masa, te trzy wbiły mi się w pamięć. Na TVP1 przynajmniej można było komentarz z PR 1.  

Szpakowski dzisiaj mnie irytował, jak jakiś kibic w kapciach komentował niektóre zdarzenia. Cionkowi piłka odskakuje przy przyjęciu, potem skrobie rywala po nogach - a Spaku się dziwi, że faul. Albo cały mecz się dziwił, że sędzia pokazał kartkę Krychowiakowi - a ten dwa razy w jednej kontrze rywala faulował. Kolejne mecze Polaków skomentuje Laskowski - taki plus tej całej sytuacji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o dziwo chyba najbardziej trzeźwo i uczciwie mówił Dudek, reszta w stylu "Nic się nie stało" i  "właściwie nic lepszego nas spotkać nie mogło niż porażka w dzisiejszym meczu".  

Co do Mili to jednak warto by ekspert jednak miał pewien dystans ,a Sebastian nie będzie jechał po kolegach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpakowski mówił,że Senegal wygrał 2:0 z Francją w 2002 r. ,a było 1:0 . Przeniósł nas do XXXI w. , dodatkowo mówił,że Argentyna przegrała.. No i ciągłe gadanie o nadziei jak nasi nic nie grali. Pewnie tych błędów merytorycznych była cala masa, te trzy wbiły mi się w pamięć. Na TVP1 przynajmniej można było komentarz z PR 1.  

Mnie irytowało ciągłe "BRAWO" w wykonaniu Radosława Gilewicza w odniesieniu do nawet najprostszych zagrań Polaków.

 

@Alf najlepsze było, że kiedy Rząsa powiedział o Meksyku, że to Ameryka Południowa to został "poprawiony", że to Ameryka Środkowa. No k**** ciekawe od kiedy. Takich mamy ekspertów i mądre głowy, które nas edukują i uświadamiają w stylu Ani Lewandowskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Szpakowski się nie popisał wczoraj z tym komentarzem, bardzo często irytyował. Ale były dwie sytuacje, gdzie fajnie skomentował bramki i oddał emocje, przy golu Krychowiaka i przy drugiej bramce dla Senegalu z tym jego "Jezus Maria". :D

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Dzisiaj, po raz pierwszy od rozpoczęcia mundialu, miałem okazję zobaczyć studio mundialowe w TVP Sport. Nie było to studio bezpośrednio przed meczem, tylko jeden z tych punktów programu, zapowiadających dzień bodaj o godz 12:00. Wśród gości byli: komentator ligi MLS w Eurosporcie (niestety nie pamiętam jak on się nazywa, ale poznałem go po głosie, jest on także bodaj z tego co pamiętam także z weszlo.com) i p. Adrian Mierzejewski. Co ciekawe, całe studio było bardzo ciekawe i naprawdę, goście tam nie "przynudzali". Nie wiem jak to wygląda przy okazji studiów bezpośrednio przed meczem, raczej do nich nie zaglądam, nie wiem czy jest to spowodowane brakiem czasu, czy raczej moją niechęcią do słuchania ciągle tego samego, raczej bardziej prawdopodobna wydaje mi się ta pierwsza wersja, ale jeden wniosek mi się nasuwa: jeżeli w TVP będzie pojawiać się przy okazji futbolu (choć nie tylko), więcej takich właśnie nowych twarzy (choćby jak ten Pan z weszlo.com) to na pewno takie studia zyskają i to bardzo. 

 

I jeszcze jeden dowód przemawiający za tą tezą - bardzo ciekawie słuchało się dzisiaj głównego komentatora w meczu Dania - Peru, wydaje mi się, że ten Pan, komentował również wtorkowy wieczorny mecz Rosji z Egiptem (choć tylko w 2. połowie). Jednym słowem warto stawiać na młodzież. Mam nadzieję, że przy okazji kolejnych wielkich imprez piłkarskich, TVP będzie postępowała podobnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...