Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oglądam w TVP bo wiadomo to już od kilkunastu ostatnich dużych wydarzeń sportowych. Ale dlaczego Euro w Polsacie można zrobić z ekspertami a w TVP nie? A dlaczego zagranicą da się bez pseudo gwiazd? Tam nie ma Januszy czy co?

Euro z ekspertami? Strejlau,Listkiewicz czy Lubański byli 2 lata temu tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy z tym numer 1, Laskowski to mimo wszystko klasa wyżej.

To już kwestia gustu. Mnie na przykład Laskowski irytuje. Podczas meczu lubi gadać o bzdurach rodem z Pudelka, podaje dziwne statystyki typu: to 7 piłkarz w historii, który strzelił bramkę ze szczupaka w pierwszym kwadransie meczu, i ma wkurzający tembr głosu, mówi spokojnie o bzdurach jak wyżej, żeby nagle podnieść głos o 3 tony, co wkurza przy głośno włączonym ekranie.

Ale może jestem malkontent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Np. jutro przy meczu Brazylii z Szwajcarią ma być 8 gości nie licząc Kurzajewskiego. Pytanie po co, skoro studio w przerwie trwa z góra dwie minuty,a po zakończonym spotkaniu niespełna 20 minut, czyli na 1 osobę przypada niewiele ponad dwie minuty,a wiadomo,że jeszcze ma mówić Kurzajewski. Po prostu bez sensu zapraszać aż tylu gości. Zresztą to studio po ostatnim meczu w mojej ocenie zdecydowanie za krótkie jest, ono powinno trwać co najmniej z godzinę, gdzie dokładnie przeanalizowałoby się dopiero co zakończony mecz jak i można by wrócić do poprzednich. 

Natomiast podoba mi się,że pokazują wypowiedzi pomeczowe zawodników czy trenerów -- tego brakowało przez  lata. No i troszkę z przymrużeniem oka- jakoś takiego większego ducha miały te kółeczka i strzałki rysowane przez Jacka Gmocha niż teraz ta technologia komputerowa.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euro z ekspertami? Strejlau,Listkiewicz czy Lubański byli 2 lata temu tak samo.

Taa, w Polsacie wcale nie wyglądało tak wspaniale jak niektórzy potrafią to przedstawiać.No ale to było dwa lata temu, więc ludzie zdążyli już zapomnieć co tam się potrafiło wyrabiać.

Trzeba jednak przyznać, że sam wygląd studia, te dwa daleko od siebie oddalone stoły i ilość "ekspertów" zdecydowanie na minus. Czasem trafi się ktoś, kogo miło posłuchać ale większość wygląda tak jak przy tego typu imprezach w Polsce, niezależnie kto je pokazuje. Władze telewizji uważają, że w Polsce to mało kto zna się na piłce i dostosowują poziom do kompletnych Januszy, co jest sporym błędem. 

 

Dołączam się do pochwał Pana Kwiatkowskiego. Jak widać są jeszcze w TVP dobrzy komentatorzy oprócz Laskowskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babiarz klakier i ta jego loża ekspertów. Ten cukierkowo-patetyczny styl mowienia mnie odpycha. Wybitny znawca pływania, lekkoatletyki, biegów narciarskich, a teraz dowiadujemy się, że interesuje się piłką nożną. Ktoś do wszystkiego, jest najczęściej do niczego.

Edytowane przez gregor111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemysław Babiarz nie jedno ma imię:


Ostatnio śpiewał w Opolu. :)

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem Szpakowski poinformował, że Hirving Lozano zdobył 28 goli w minionym sezonie Eredivisie. :D Goli zdobył w rzeczywistości 17, a dołożył do tego 11 asyst, co daje łącznie liczbę 28. :P Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babiarz klakier i ta jego loża ekspertów. Ten cukierkowo-patetyczny styl mowienia mnie odpycha. Wybitny znawca pływania, lekkoatletyki, biegów narciarskich, a teraz dowiadujemy się, że interesuje się piłką nożną. Ktoś do wszystkiego, jest najczęściej do niczego.

Przemysław Babiarz prowadził na przykład studio finału Mundialu 2006 razem z Włodzimierzem Szaranowiczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno w TVP 1/2 jak i TVP Sport jest dużo reklam, a studia są dość krótkie i właściwie te 8 osób nie za bardzo ma możliwość się wypowiedzenia. Natomiast oglądałem dziś program o 12.10 Dzień na Mundialu i on mi odpowiada- podsumowanie dnia, zapowiedzi, materiały wprowadzające. Także te poranne studia obszerne. Jednak większość ogląda przy meczach jednak i tu powinny być dłuższe skoro zaprasza się aż tyle osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...