Jump to content

PrzemekS

Users
 • Content Count

  165
 • Joined

Community Reputation

11 Neutralna

About PrzemekS

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mówiąc szczerze to ja właśnie życzyłbym sobie, aby komentatorzy nie psuli swoimi wątpliwymi komentarzami rozgrywek piłkarskich. Uwielbiam podkręcić mocno dźwięk stadionu i czuć jego atmosferę. Podczas mistrzostw w Rosji ścieżka EAC3 z Atmosem w TVP miała bardzo wycofanych komentatorów i to było świetne. Podczas wyścigów F1 to samo - nie ma jak ryk silnika.
 2. Nie, nie będzie dekodować HEVC. Na marginesie, teraz zauważyłem, że tylna ścianka tego Amiko jest identyczna, jak Opticum 9600 Combo, jaki kiedyś posiadałem.
 3. Poznań kanał 50. Przyznam że jakość techniczna "taka se".
 4. Z darmowych polecam ultralekki Musicolet https://play.google.com/store/apps/details?id=in.krosbits.musicolet&hl=pl
 5. No oczywiście nie ma t żadnego związku. Podobnie jak nie miało żadnego związku gdzie pokazywano gdzie płonął meczet al-Aksa.
 6. Niemniej w przypadku telewizji koreańskiej mnie to dziwi. Mało osób sobie zdaje sprawę, że różne odłamy chrześcijaństwa są dominującym wyznaniem Korei Południowej (protestanci - ok. 20%, katolicyzm -10%, dla porównania buddyzm - 15%) i jest to wiara bardzo żywa wśród Koreańczyków.
 7. Zbieram jedno i drugie, ostatnio kupiłem sobie "Brothers In Arms" na winylu.Czasem niektóre płyty mam w trzech egzemplarzach, na przykład "Dark Side of the Moon" na CD, SACD i winylu. Każde brzmi inaczej, CD jest z lat osiemdziesiątych, SACD to zremasterowane wydanie na trzydziestolecie i pomimo że parametrycznie najlepsze to brzmieniowo najmniej je lubię.
×
×
 • Create New...