Jump to content

PrzemekS

Users
 • Content Count

  170
 • Joined

Community Reputation

13 Neutralna

About PrzemekS

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. PrzemekS

  Radio Wnet

  A mi się podoba. Mała uwaga co do pierwszego postu - pan Jerzy od muzyki elektronicznej nosi nazwisko Kordowicz.
 2. Monofonia w XXI wieku to żenada. Bitrate na poziomie amatorskich stacji internetowych także. Takiemu nadawaniu mówię "nie".
 3. Wystarczy też "dyrektywa", że przez ulicę należy przechodzić na rękach, a zużycie butów się zmniejszy. O ile technologia cyfrowa w przypadku telewizji to był spory skok naprzód i to pod każdym względem to w przypadku radia DAB+ tak nie jest.
 4. PrzemekS

  (FTA) TOK FM

  W pewnym sensie na to cierpi zdecydowana większość polskich mediów (i nie tylko polskich, różne CNNy, Foksy też), ale w przypadku TOK FM jest to bardzo widoczne - po prostu nie muszę go włączać aby wiedzieć, co w tym środku masowego przekazu będzie mówione o konkretnej osobie. Po prostu "nasz człowiek" albo "nie nasz człowiek", co śmieszy w przypadku różnych osób która przeszły z jednej strony sceny politycznej na drugą w gruncie rzeczy zachowując swoje poglądy, vide Roman Giertych, niegdyś :Giertych do wora, wór do jeziora" a dziś szanowany adwokat, niemal autorytet. Zero jakiejś rzeczowej analizy czy nawet chęci jej podjęcia. Po prostu taka jest mądrość etapu i już.
 5. Uwielbiam brzmienie lamp, sam mam lampowy wzmacniacz w domu (Burdjak aka Burdjak & Sikora). Świetny dźwięk się z niego wydobywa. Szacun dla pana Włodzimierza!
 6. Mówiąc szczerze to ja właśnie życzyłbym sobie, aby komentatorzy nie psuli swoimi wątpliwymi komentarzami rozgrywek piłkarskich. Uwielbiam podkręcić mocno dźwięk stadionu i czuć jego atmosferę. Podczas mistrzostw w Rosji ścieżka EAC3 z Atmosem w TVP miała bardzo wycofanych komentatorów i to było świetne. Podczas wyścigów F1 to samo - nie ma jak ryk silnika.
 7. Nie, nie będzie dekodować HEVC. Na marginesie, teraz zauważyłem, że tylna ścianka tego Amiko jest identyczna, jak Opticum 9600 Combo, jaki kiedyś posiadałem.
 8. Poznań kanał 50. Przyznam że jakość techniczna "taka se".
 9. Z darmowych polecam ultralekki Musicolet https://play.google.com/store/apps/details?id=in.krosbits.musicolet&hl=pl
×
×
 • Create New...