Jump to content

PrzemekS

Users
 • Content Count

  175
 • Joined

Community Reputation

15 Neutralna

About PrzemekS

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Uśmiałem się z tego klipu z Kydryńskim, najwyraźniej rozżalonego zwolennika Frontu Jedności Narodu. No i to używanie słowa "otwarte" w kontekście Radia Nowy Świat po aferze z Jedlińskim jest tak zręczne jak używanie słowa "kanalizowanie" przez Trzaskowskiego po awarii Czajki (z czego śmiała się nawet Monika Jaruzelska).
 2. A to zadziwiające, w takim razie chyba drukarze z natury rzeczy są organami władzy publicznej, tak? https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/965367,drukarz-z-lodzi-ulotki-lgbt-rpo-ms.html Powiedzmy sobie szczerze, jaki jest koń i jakie są poglądy Bodnara każdy widzi. Czy mnie to dziwi? Nie. Tak jak nie dziwi mnie brak nawet udawanej bezstronności RPO.
 3. Na jej, czyli poznańskich. Znajoma mieszka od ponad trzech dekad w Polsce.
 4. Parę razy przejeżdżałem przez Słowację tranzytem na Węgry, bo mam znajomą Węgierkę mieszkającą w Poznaniu, która prowadzi sklep z węgierskimi specjałami, a która nie czuje się na siłach prowadzić na długiej trasie obciążonym samochodem. Nie spotkałem się z żadnymi szykanami ze strony słowackiej policji, a byliśmy dwukrotnie zatrzymywani (raz rutynowa kontrola i raz kręciliśmy się w kółko, bo nawigacja błędnie wskazywała, że most jest otwarty, a nie był i wyglądaliśmy pewnie podejrzanie). Aczkolwiek musisz pamiętać, że na Słowacji rygorystycznie sprawdzany jest stan opon (głębokość bieżnik
 5. Od co najmniej wczorajszego dnia brak sygnału TV Mobilnej z nadajnika Poznań-Karolin na kanale 36. Czy ktoś wie czy nadajnik z Mosiny nadaje?
 6. PrzemekS

  Radio Wnet

  A mi się podoba. Mała uwaga co do pierwszego postu - pan Jerzy od muzyki elektronicznej nosi nazwisko Kordowicz.
 7. Monofonia w XXI wieku to żenada. Bitrate na poziomie amatorskich stacji internetowych także. Takiemu nadawaniu mówię "nie".
 8. Wystarczy też "dyrektywa", że przez ulicę należy przechodzić na rękach, a zużycie butów się zmniejszy. O ile technologia cyfrowa w przypadku telewizji to był spory skok naprzód i to pod każdym względem to w przypadku radia DAB+ tak nie jest.
 9. PrzemekS

  (FTA) TOK FM

  W pewnym sensie na to cierpi zdecydowana większość polskich mediów (i nie tylko polskich, różne CNNy, Foksy też), ale w przypadku TOK FM jest to bardzo widoczne - po prostu nie muszę go włączać aby wiedzieć, co w tym środku masowego przekazu będzie mówione o konkretnej osobie. Po prostu "nasz człowiek" albo "nie nasz człowiek", co śmieszy w przypadku różnych osób która przeszły z jednej strony sceny politycznej na drugą w gruncie rzeczy zachowując swoje poglądy, vide Roman Giertych, niegdyś :Giertych do wora, wór do jeziora" a dziś szanowany adwokat, niemal autorytet. Zero jakiejś rzeczowej an
 10. Uwielbiam brzmienie lamp, sam mam lampowy wzmacniacz w domu (Burdjak aka Burdjak & Sikora). Świetny dźwięk się z niego wydobywa. Szacun dla pana Włodzimierza!
 11. Mówiąc szczerze to ja właśnie życzyłbym sobie, aby komentatorzy nie psuli swoimi wątpliwymi komentarzami rozgrywek piłkarskich. Uwielbiam podkręcić mocno dźwięk stadionu i czuć jego atmosferę. Podczas mistrzostw w Rosji ścieżka EAC3 z Atmosem w TVP miała bardzo wycofanych komentatorów i to było świetne. Podczas wyścigów F1 to samo - nie ma jak ryk silnika.
 12. Nie, nie będzie dekodować HEVC. Na marginesie, teraz zauważyłem, że tylna ścianka tego Amiko jest identyczna, jak Opticum 9600 Combo, jaki kiedyś posiadałem.
×
×
 • Create New...