Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie rozwalają zapowiedzi Szpaka między meczami:

"Mundial mundialem, ale prawdziwe emocje już jesienią w TVP. Ogladaj "Barwy Szczęścia" i inne takie..."

 

Jak dziennikarz sportowy może powiedzieć coś takiego? Czyli do tej pory były tylko emocje sztuczne i udawane?  :crazy:  Za żadne pieniądze i żaden nakaz nie zmusiłby mnie do wypowiedzenia takiego zdania.  Wstyd Panie Szpakowski, wstyd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Panu Szpakowskim najzwyczajniej w świecie słychać, że on już nie bardzo ogarnia to co dzieje się we współczesnej piłce i że dzisiejsze mecze są dla niego za szybkie. Lubię jego głos, to charakterystyczne "aaaaajjjjjj" kiedy się coś dzieje, czy też budowanie emocji w niektórych sytuacjach, ale pewnych kwestii nie przeskoczy i to już naprawdę jest najwyższa pora na zakończenie swojej kariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwalają zapowiedzi Szpaka między meczami:

"Mundial mundialem, ale prawdziwe emocje już jesienią w TVP. Ogladaj "Barwy Szczęścia" i inne takie..."

 

Jak dziennikarz sportowy może powiedzieć coś takiego? Czyli do tej pory były tylko emocje sztuczne i udawane?  :crazy:  Za żadne pieniądze i żaden nakaz nie zmusiłby mnie do wypowiedzenia takiego zdania.  Wstyd Panie Szpakowski, wstyd!

Tak na dobrą sprawę to Szpakowski mówi tylko to pierwsze zdanie, bo to fragment spotu promocyjnego na jesień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emerytury Szpakowskiego nie mogę się doczekać, ale akurat komentarze tych Państwa świadczą wyłącznie o ich paranoicznej rusofobii i  skłonności do doszukiwania się spisków tam, gdzie ich nie ma. Fanem Sbornej nie jestem, ale w komentarzu Szpaka nie doszukałem się niczego szczególnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem niedopuszczalna jest krytyka pracownika TVP przez pracowników i współpracowników TVP. Mam nadzieję,że Kurski podejmie odpowiednie decyzje czyli Świątek i Janecki out z TVP. Niech swoją nienawiść i jad realizują gdzieś indziej. #MuremzaSzpakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem niedopuszczalna jest krytyka pracownika TVP przez pracowników i współpracowników TVP. 

Jest dopuszczalna ale gadajmy o meteorytyce a nie [beep]ołach. Irytujące jest wszędzie dorabianie polityki, tym bardziej że Szpakowski nigdy nie stawał po żadnej stronie. Ale to mundial to zawsze wysyp politycznych ignorantów którzy dorabiają ideologię do wszystkiego.

 

Za wiele mogę krytykować Szpakowskiego ale pozbycie się go z tego powodu to byłby absurd, jest wiele powód merytorycznych mówiących dlaczego powinien to być jego ostatni mundial. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławomir Kwiatkowski.

To wasze uwielbienie dla tego typka jest zwyczajnie żałosne, przeciętniak a robicie z niego boga komentatorki. Do spółki z trenerzyną Podolińskim najbardziej mierny duet tych mistrzostw. Przy nich dwóch Jasina i Jońca to klasa światowa. 

 

W przypadku tego smrodu z niby prorosyjskim komentarzem proponuję Jackowi od "Nocnej zmiany" doskonałe rozwiązanie: Janecki out, Szpakowski out. Wilk syty i owca cała, dwóch wapniaków mniej.

Edytowane przez JanuszC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłem w sobotę na końcówkę meczu Rosja - Chrowacja, dokładnie na rzuty karne i nie wsłuchiwałem się za bardzo w komentatorów. Ale skoro był prorosyjski, to co jest w tym dziwnego? Naprawdę nie ma ważniejszych problemów tylko mieszanie z błotem wieloletniego i doświadczonego dziennikarza za poglądy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to odkryłeś ? To leci od kilku miesięcy


Niedawno trafiłem, w południe na bajkę animowaną o piłkarzach na TVP Sport. Myślałem że to sen, bo bajki zawsze leciały na TVP ABC, a tu taka niespodzianka i leciał "Kapitan Tsubasa". Kanał sportowy z prawdziwego zdarzenia. :popcorn::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno trafiłem, w południe na bajkę animowaną o piłkarzach na TVP Sport. Myślałem że to sen, bo bajki zawsze leciały na TVP ABC, a tu taka niespodzianka i leciał "Kapitan Tsubasa". Kanał sportowy z prawdziwego zdarzenia. :popcorn::wink:

Od "Kapitana Tsubasy" proszę się odczepić. Idealnie robił klimacik przed tym (jak się później okazało) dennym turniejem, który na całe szczęście już się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dopuszczalna ale gadajmy o meteorytyce a nie [beep]ołach. Irytujące jest wszędzie dorabianie polityki, tym bardziej że Szpakowski nigdy nie stawał po żadnej stronie. Ale to mundial to zawsze wysyp politycznych ignorantów którzy dorabiają ideologię do wszystkiego.

 

Za wiele mogę krytykować Szpakowskiego ale pozbycie się go z tego powodu to byłby absurd, jest wiele powód merytorycznych mówiących dlaczego powinien to być jego ostatni mundial. 

Publicznie na zewnątrz nie wolno, jest coś takiego jak pewna lojalność w firmie, zasady,że swoje problemy rozwiązujemy we własnym gronie. 

Przecież dla każdego trochę myślącego jest oczywiste ,że to ostatni Mundial Szpakowskiego, za 4 lata będzie miał już 71 lat i wyjazd do Kataru byłbym już za dużym wysiłkiem dla organizmu, Dla mnie zawsze będzie pewną legendą , lubię jego głos :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...