Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro inwestują w prawa sportowe . Akurat wydarzenia live mają rację bytu w TV i tu zgadzam się z prezesem TVP Jackiem Kurskim. Zresztą widzimy,że konkurencja otwiera kolejne kanały TV, a nie przenosi transmisji do internetu. Także nie zgadzam się,że te kanały muszą być wypełnione po brzegi transmisjami, sami widzimy po kanałach konkurencji,że tak nie jest . TVP już ma kontent na dwa kanały. Internet tak,ale jako alternatywa,a nie jedyna możliwość oglądania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież niektóre transmisje są też w TVP1 i TVP2. Skoro uznali, że za dania wystarczy transmisja łączona a z konkretnych dyscyplin dają w aplikacji mobilnej i na stronie internetowej, to znaczy, że sądzą że dadzą radę wszystko co ważne pokazać. Owszem, brakuje drugiego kanału sportowego, ale bez przesady, w tym przypadku spokojnie wystarczy TVP Sport + TVP1&TVP2. 


(...)Zresztą widzimy,że konkurencja otwiera kolejne kanały TV, a nie przenosi transmisji do internetu. Także nie zgadzam się,że te kanały muszą być wypełnione po brzegi transmisjami, sami widzimy po kanałach konkurencji,że tak nie jest . TVP już ma kontent na dwa kanały. Internet tak,ale jako alternatywa,a nie jedyna możliwość oglądania. 

Wislok, pamiętając Twoje wpisy to sądzę, że narzekałbyś, gdyby TVP uruchomiła drugi kanał sportowy, ale dałaby go tylko na satce albo nie daj Boże w MUX-8. A tylko takie są dzisiaj możliwości. Skoro masz tylko DVB-T i to bez MUX-8, to i tak oglądałbyś w internecie albo wcale :) Cieszmy się, że transmisje są w odkodowanym kanale TVP Sport, a nie tylko np. w Eurosporcie, który jednak trochę kosztuje.


Tak na marginesie, jeśli TVP porozumie się z Polsatem ws. sublicencji na LM i LE, to stacja będzie miała już naprawdę niemal kompletną ofertę dla widza. A za rok może powalczą o chociaż kawałek Ekstraklasy :)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież niektóre transmisje są też w TVP1 i TVP2. Skoro uznali, że za dania wystarczy transmisja łączona a z konkretnych dyscyplin dają w aplikacji mobilnej i na stronie internetowej, to znaczy, że sądzą że dadzą radę wszystko co ważne pokazać. Owszem, brakuje drugiego kanału sportowego, ale bez przesady, w tym przypadku spokojnie wystarczy TVP Sport + TVP1&TVP2. 

Wislok, pamiętając Twoje wpisy to sądzę, że narzekałbyś, gdyby TVP uruchomiła drugi kanał sportowy, ale dałaby go tylko na satce albo nie daj Boże w MUX-8. A tylko takie są dzisiaj możliwości. Skoro masz tylko DVB-T i to bez MUX-8, to i tak oglądałbyś w internecie albo wcale :) Cieszmy się, że transmisje są w odkodowanym kanale TVP Sport, a nie tylko np. w Eurosporcie, który jednak trochę kosztuje.

Tak na marginesie, jeśli TVP porozumie się z Polsatem ws. sublicencji na LM i LE, to stacja będzie miała już naprawdę niemal kompletną ofertę dla widza. A za rok może powalczą o chociaż kawałek Ekstraklasy :)

Akurat obecnie sytuacja wygląda tak,że na TVP1/TVP2 są duble w jakości HD transmisji w TVP SPORT, więc TVP1/ TVP2 nie służy jako kanały nadające inne transmisje. Tak też będzie podczas TDP, które będzie jednocześnie w TVP1 i TVP SPORT chociaż TVP SPORT miała by co pokazywać w tym czasie np. ME w pływaniu. 

Jaszku potrzebę drugiego kanału sportowego zgłaszałem już bardzo dawno kiedy nawet nie sądziłem,że kiedykolwiek TVP SPORT byłby w naziemnej, więc nie wiem po co w ogóle mieszasz te rzeczy. Cieszę się,że nie mając żadnego kanału sportowego w NTC teraz mam i fakt,że mam co tam oglądać co podkreślam cały czas to chyba dobrze. Natomiast  martwi mnie,że słuszne argumenty za potrzebą utworzenia drugiego kanału sportowego Marek Szkolnikowski zbija właśnie tym,że rzekomo  ludzie by protestowali . Otóż wiadomo może by się i tacy znaleźli , ale co z tego? Akurat gdybyś śledził twittera to byś wiedział,że nieraz i nie dwa zgłaszam Szkolnikowskiemu,że musi być drugi kanał. Nie narzekałbym , ale pewnie za dwa tygodnie dalej będziesz mi wmawiał jakie byłyby moje zachowania. 

 

TVP mogę pochwalić za bardzo dużą ilość transmisji, za nadawanie całodobowe, które powoduje,że zczną pokazywać nocne transmisje tenisa, z których często rezygnowali ze względu na przerwę, Widzę,że zespół bardzo ciężko pracuje, chciałbym aby jego potencjał i praw, które posiadają był jeszcze lepiej wykorzystany. Było by to z korzyścią dla wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widać jak się zwija ... Canal+ Sport 3 i 4, PSP itd :D

To są kanały premium, zupełnie inna bajka. Zresztą i oni rozumieją rozwój i przenoszą transmisje równolegle do internetu (Canal+ Online, IPLA...). Jakby TVP uruchomiła taki kanał byłby hejt. Za TVP 4K nie było? Był. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co w związku z krytyką? Zamknęli kanał? Krytyka jest także gdy transmisje są tylko w internecie np. spotkań Agnieszki Radwańskiej. TVP zdecydowała,że nie otworzy drugiego kanału sportowego i tyle, będzie relacjonować wydarzenia wyłącznie w internecie, ewentualnie robić jakieś transmisje łączone, które nie tylko w mojej ocenie nie zdają egzaminu. Mam prawo uważać,że powinni otworzyć drugi kanał. Oni uważają inaczej, biorą za to odpowiedzialność i przyjmują w związku z tym krytykę, Być może kiedyś w TVP będzie zarząd, który uzna,że drugi kanał sportowy jest potrzebny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna polityka TVP jest taka, żeby sport był dla wszystkich i za darmo. Uruchomienie drugiego kanału sportowego spowoduje powrót do "kodowania" sportu. Do DVB-T niczego więcej nie upchają. 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...