Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę jakiś mecz towarzyski nie jest ważniejszy od tenisowego turnieju WTA gdzie zawodniczki grają o stawkę.

Z całym szacunkiem do zawodniczek i turnieju, ale ten mecz towarzyski bardziej interesuje ludzi i ma większą oglądalność. Można się oburzać, kłócić itd., ale takie są fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpina z widza.O północy miał być mecz Juve-Real a leci tenis,który im zajmie całą pierwszą połowę.

Gol na 1:0 dla Juve poszedł się ebać przez tych [beep]chów. :evil:

 

Ludzie, piszecie tu w tym czasie, więc macie dostęp do internetu - naprawdę przerasta was włączenie transmisji ze strony?

Nie mam komputera, a net mam mobilny. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem do zawodniczek i turnieju, ale ten mecz towarzyski bardziej interesuje ludzi i ma większą oglądalność. Można się oburzać, kłócić itd., ale takie są fakty.

Elementarny szacunek dla widza, dokończono transmisję trwającego wydarzenia sportowego. Nie każdy żyje jedynie futbolem i to jakimś nieistotnym meczem towarzyskim. Bardzo dobra decyzja TVP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle transmisji tego meczu nie powinni zaczynać, kiedy oni z tym weszli na antenę? Bo po Sportowym Wieczorze (a to było już po 23) widziałem że puścili jeszcze końcówkę meczu Linette z retransmisji. Odebrali sobie widownię na własne życzenie, w TVP piłki klubowej w tym sezonie zanosi się że będzie jak na lekarstwo, mają fajne mecze towarzyskie, a oni wolą puścić do końca mecz Mertens z Buzarnescu. :D Nie raz już zdarzało im się przerywać transmisje i zapraszać do netu.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksymalne wykorzystanie praw, "SW" miał być o 22.05, więc tenis był od 22.35 . Wiem,że przyzwyczaiiliście się,że tenis zawsze jest spychany przez inne transmisje. Czas skończyć z tą dyskryminacją fanów białego sportu. Brawo TVP SPORT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadali retransmisję meczu Polki - Magdy Linette, której mecz został przeniesiony ze względu na deszcz, zaczęli transmisję z piątku na sobotę. Później nadali zaplanowaną transmisję meczu 1/2 finału turnieju WTA z San Jose,a to,że tenis nie wiadomo ile potrwa to specyfika tego sportu. 

Po drugie nie manipuluj. Pisałem,że mam rozbieżności z EPG, a okazało się,że TVP SPORT trzymało się ramówki ,a był błąd w EPG i na telegazecie i w programie dla prasy. 

Sam pisałem ostatnio o drugim kanale, no to teraz się wielu przekonało,żeby się przydał, piszcie do Szkolnikowskiego, do TVP w tej sprawie, może zmienią zdanie .

Po trzecie te mecze stoją na bardzo niskim poziomie, jak oglądałem to grał trzeci sort graczy, którym już potem nie zobaczymy jak np. Bułka..

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP1/TVP2 /TVP3 to nie są kanały sportowe i pamiętajmy,że nie wszystkich interesuje sport, poza tym kanały ogólne nie mogą sobie pozwolić na elastyczne zmienianie ramówki - przerywanie filmu i transmitowanie jakiegoś meczu, bo [beep] będzie płakać ,że 30 minut nie widziała w TV, tylko,że jak ja przez całe lata i inni fani tenisa mecze np. Agnieszki Radwańskiej musieli oglądać wyłącznie w necie to było OK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadali retransmisję meczu Polki - Magdy Linette, której mecz został przeniesiony ze względu na deszcz, zaczęli transmisję z piątku na sobotę. Później nadali zaplanowaną transmisję meczu 1/2 finału turnieju WTA z San Jose,a to,że tenis nie wiadomo ile potrwa to specyfika tego sportu.

Mieli z pół godziny do meczu ICC, moim zdaniem mogli sobie odpuścić. SW trwał do około 23:00, potem była końcówka meczu Linette.

Edytowane przez Barti
Poprawiono zapis podanej godziny w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP1/TVP2 /TVP3 to nie są kanały sportowe i pamiętajmy,że nie wszystkich interesuje sport, poza tym kanały ogólne nie mogą sobie pozwolić na elastyczne zmienianie ramówki - przerywanie filmu i transmitowanie jakiegoś meczu, bo [beep] będzie płakać ,że 30 minut nie widziała w TV, tylko,że jak ja przez całe lata i inni fani tenisa mecze np. Agnieszki Radwańskiej musieli oglądać wyłącznie w necie to było OK.

Może i nie są, ale TVP Sport nie ma jednak praw sportowych na dwa kanały. Poza tym sportowe wydarzenia i tak ciągną widownie kanałów TVP do góry (a ta jak wiadomo nie jest najlepsza).

W najgorszym wypadku zawsze można wybrać kanał TVP3, którego oglądalność jest mała, a ewentualna zmiana w ramówce nie spowodowałaby tak wielkiego zamieszania jak na pozostałych antenach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety - Szkolnikowski ulega presji i widać zacznie się polityka usuwania tenisa z ramówki TVP Sport.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu - prowokowanie potencjalnej kłótni w wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzi bardzo dobrze spisuje się jako komentator pływania w TVP SPORT. Otylia rewelacja :) Otylia robi jako reporterka także. Bardzo dobry tydzień szykuje się w TVP Sport - transmisje prawie przez 24 godziny na dobę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolbowicz ma w sobie duży luz . Fajnie,że TVP angażuje jednak byłych sportowców. Może nie każdy mi odpowiada jak np. Plawgo,ale to kwestia indywidualnego gustu, natomiast Chmara to w TVP jest odkąd pamiętam i moim zdaniem jest bardzo dobry. 

 

Jutro magazyn Gol Extra wyjątkowo o 22.55 . 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wie może, czy TVP będzie miała z mistrzostw lekkoatletycznych przekaz unilateralny, czy tylko ogólny? Jeśli tylko ogólny, to bez wahania wybiorę Eurosport choćby ze względu na komentarz, natomiast, gdyby TVP opłaciła przekaz unilateralny, to oglądałbym na TVP Sport, mając gwarancję, że nie umknie mi żadne ważne wydarzenie z udziałem naszych zawodników. Jak wiadomo przekaz międzynarodowy często jest robiony kiepsko i bez wyczucia i każdy bieg ma pierwszeństwo przed konkurencjami technicznymi - nawet, jeżeli bieg jest tylko eliminacyjny, a w konkurencji technicznej trwa walka o medale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wie może, czy TVP będzie miała z mistrzostw lekkoatletycznych przekaz unilateralny, czy tylko ogólny? Jeśli tylko ogólny, to bez wahania wybiorę Eurosport choćby ze względu na komentarz, natomiast, gdyby TVP opłaciła przekaz unilateralny, to oglądałbym na TVP Sport, mając gwarancję, że nie umknie mi żadne ważne wydarzenie z udziałem naszych zawodników. Jak wiadomo przekaz międzynarodowy często jest robiony kiepsko i bez wyczucia i każdy bieg ma pierwszeństwo przed konkurencjami technicznymi - nawet, jeżeli bieg jest tylko eliminacyjny, a w konkurencji technicznej trwa walka o medale.

 

Unilateralny pokazali skok Polaka, a później bieg chyba z odtworzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...