Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda,że niewykorzystany jest fakt,że TVP1 pokazuje TDP, w tym czasie w TVP Sport mogło by być pływanie lub LA. Szkoda, że TVP Sport nie puszcza chociażby z retransmisji rywalizacji pływackiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że niewykorzystany jest fakt,że TVP1 pokazuje TDP, w tym czasie w TVP Sport mogło by być pływanie lub LA. Szkoda, że TVP Sport nie puszcza chociażby z retransmisji rywalizacji pływackiej.

Bo oglądalność tego jest znikoma? Dlatego nie puszczają retransmisji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co im właściwie szkodzi dać po transmisjach live, skoro ogarniają to w pełni z polskim komentarzem i studiem na sport.tvp.pl? :) Choć niby dużo miejsca nie ma, bo tylko między 4 a 8... Najlepiej to rzecz jasna byłoby się pozbyć dubli TdP, mogliby od tej 17:30 odesłać widzów do TVP1, a w TVP Sport dawać normalnie ME, bo to co teraz czynią to zwykłe marnowanie generujących duże zainteresowanie praw.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Jarosław Idzi komentuje ME w pływaniu chyba przez telefon.


Edit: Już jest OK.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo przełączyć. Chodzi oto, że Mistrzowska Impreza powinna być priorytetowa i być ponad serialem, którego i tak odcinek bedzie powtórkowy i można go obejrzeć w każdej chwili. 

A może postawili stricte na konkurencje z Polakami? A pomiędzy 20:10 a 20:40 był bieg na 10km bez reprezentanta Polski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem,że wygląda to lepiej niż wynika z rozpisek, które sama TVP daje. Dziś i wczoraj była sesja pływacka popołudniowa, w piątek była, w sobotę i w niedzielę posiłkowałem się stroną internetową. W poniedziałek nie wiem jak było bo nie oglądałem. Mało reklam , szersze relacje z LA niż w kanałach TVP1/TVP2. Nie wiem jak wygląda to przełączanie się z lekkoatletyki na pływanie i inne dyscypliny w sesjach porannych,ale plus za to,że planowali także transmisje z kolarstwa górskiego MTB z udziałem Mai Włoszczowskiej. No i TVP ma przekaz alternatywny dzięki czemu możemy śledzić interesującą nas rywalizację w konkurencjach technicznych. No i TVP Sport w naziemnej- sukcesy Polaków dla wszystkich czy to w pływaniu czy w wioślarstwie czy w kolarstwie torowym. TVP Sport w NTC to przełom. Obszerny magazyn Ekstraklasy co tydzień, do tego codzienny program informacyjny dłuższy niż 2- 3 minuty. To trzeba bardzo mocno podkreślić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co te peany na cześć TVP, jak realizacja z dzisiejszego dnia lekkoatletyki była fatalna. Ten przekaz alternatywny doprowadza do absurdów. Dzisiaj pokazywali stojącą Schwanitz w pchnięciu kulą zamiast na żywo bieg na 200m! Dopiero chyba później się zorientowali i pokazali bieg z odtworzenia. Wkurzyłem się, bo też przegapiłem, jak włączyłem na esp to było już po biegu. Był bieg na 10 km kobiet, to pokazali ostatnie okrążenie jak już wszystko było rozstrzygnięte. A jak doszło do tego rozstrzygnięcia, oczywiście nie wiadomo było. O skoku w dal i rzucie dyskiem to zupełnie zapomnieli, bo ważniejsze było pokazanie słabych zawodniczek w pchnięciu kulą. Ok, rozumiem Polki i najlepsze nazwiska, ale reszta totalnie bez sensu. Dodatkowo, jak robią wywiady to trzeba podzielić ekran i pokazać co się dzieje na stadionie, a nie walić polskich zawodników na cały ekran.

Przełączanie na esp niestety niewiele daje, bo tam reklam jest chyba jeszcze więcej niż zawsze.

Ogółem, transmisja alternatywna ma dla mnie sens, ale pod warunkiem, że się ogarnia resztę konkurencji. Natomiast realizacja transmisji w wykonaniu tvp to dla mnie kompletna klapa. Bo o ile w esp nawet po 10 minutach, ale doczekam się powtórki najlepszego skoku/rzutu/pchnięcia etc. To w TVP Sport często jest to ignorowane. I potem ktoś wygrywa z jakimś wynikiem, a ja tej próby w tvp nie mogłem zobaczyć.

Więc dla mnie, pasjonujacego się lekką od jakichś 25 lat, transmisje w tvp to żenada dla letniego kibica.

Edytowane przez gregor111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co te peany na cześć TVP, jak realizacja z dzisiejszego dnia lekkoatletyki była fatalna. Ten przekaz alternatywny doprowadza do absurdów. Dzisiaj pokazywali stojącą Schwanitz w pchnięciu kulą zamiast na żywo bieg na 200m! Dopiero chyba później się zorientowali i pokazali bieg z odtworzenia. Wkurzyłem się, bo też przegapiłem, jak włączyłem na esp to było już po biegu. Był bieg na 10 km kobiet, to pokazali ostatnie okrążenie jak już wszystko było rozstrzygnięte. A jak doszło do tego rozstrzygnięcia, oczywiście nie wiadomo było. O skoku w dal i rzucie dyskiem to zupełnie zapomnieli, bo ważniejsze było pokazanie słabych zawodniczek w pchnięciu kulą. Ok, rozumiem Polki i najlepsze nazwiska, ale reszta totalnie bez sensu. Dodatkowo, jak robią wywiady to trzeba podzielić ekran i pokazać co się dzieje na stadionie, a nie walić polskich zawodników na cały ekran.

Przełączanie na esp niestety niewiele daje, bo tam reklam jest chyba jeszcze więcej niż zawsze.

Ogółem, transmisja alternatywna ma dla mnie sens, ale pod warunkiem, że się ogarnia resztę konkurencji. Natomiast realizacja transmisji w wykonaniu tvp to dla mnie kompletna klapa. Bo o ile w esp nawet po 10 minutach, ale doczekam się powtórki najlepszego skoku/rzutu/pchnięcia etc. To w TVP Sport często jest to ignorowane. I potem ktoś wygrywa z jakimś wynikiem, a ja tej próby w tvp nie mogłem zobaczyć.

Więc dla mnie, pasjonujacego się lekką od jakichś 25 lat, transmisje w tvp to żenada dla letniego kibica.

Odnośnie LA to napisałem,że mają przekaz alternatywny . Gdy nie było przekazu alternatywnego było wiele narzekań,że pokazywana jest tylko bieżnia i nie ma rzutów Polaków. Generalnie mam wrażenie,że może troszkę brakuje złotego środka w TVP. Jednak najważniejsze rzuty w konkursie rzutu dyskiem zostały pokazane. Nie mam porównania z Eurosportem, więc nie mogę ocenić jak wygląda realizacja przekazu światowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Szaranowicz, Babiarz itd. nie stronią od błędów, ale jakoś nie wyobrażam sobie oglądania lekkoatletyki na innym kanale niż TVP. W Polsacie przy okazji Diamentowej Ligi czy nawet w Eurosporcie jakoś nie czuję tej atmosfery. Gdy tam oglądam to tylko dlatego, że w TVP nie ma transmisji lub są jakieś zakłócenia. 

 

 

Natomiast ta A.Pika prezentująca tajemnice sportu w Sportowym Wieczorze powinna pocwiczyc nad sposobem wypowiadania się, bo widać, że nie robi tego z należytą lekkością.

Jak ją widzę to od razu sięgam po pilota żeby zmienić kanał. Byle tylko nie usłyszeć tego piszczącego jazgotu. Bardzo irytująca osóbka. Mundialowy wieczór zawsze kończyłem z chwilą kiedy pojawiała się na antenie.  

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVP komentarz opierany jest zazwyczaj na patosie, a w Eurosporcie, czy Polsacie skupiają się na komentarzu stosunkowo obiektywnym i konstruktywnym przekazie informacji. Włodzimierz Szaranowicz, czy Przemysław Babiarz to jest klasa i ogromne doświadczenie mimo pomyłek. Pamiętajmy o Szaranowiczu o tym, że ma swoje lata. Lubię jednak komentowanie Marka Rudzińskiego w Eurosporcie, czy Artura Partyki w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...