Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Idzi powinien być komentatorem nr 1 LA.. Plawgo w ogóle nie nadaje się na komentatora,a i ekspertem nie powinna być osoba obrażająca polskich sportowców. Ależ cóż- Szkolnikowskiemu widać to nie przeszkadza. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam w pełni zdanie wisloka że potrzebny jest drugi kanał sportowy TVP i transmisje łączone nie zdają egzaminu. Moim zdaniem TVP powinna uruchomić drugi kanał sportowy i nie powinni patrzeć na ludzi że będą krytykować bo zawsze ludziom wszystko pasuje.

Nie wiem po co ten dodatkowy kanał. Nie mają na tyle transmisji żeby wypełnić dwa jednocześnie. 

Obecna polityka TVP jest taka, żeby sport był dla wszystkich i za darmo. Uruchomienie drugiego kanału sportowego spowoduje powrót do "kodowania" sportu. Do DVB-T niczego więcej nie upchają. 

Zawsze można pokazywać coś na TVP 3, tylko nie tak jak w zeszłym tygodniu - finał tenisa w Moskwie tylko w internecie, a na "trójce" jednocześnie z TVP Sport turniej siatkówki plażowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innego rozwiązania i tak nie ma. TVP HD nie jest dostępny w DVB-T, zostaje jedynie ewentualnie TVP 2 HD, z której można byłoby wyrzucić kilka powtórek ale na to się raczej nie zanosi. TVP 3 praktycznie zawsze jest wolne, nie ma tam rzeczy nie do ruszenia i można spokojnie przenosić tam mniej ważne transmisje sportowe (przenosić, nie dublować jak to się często dzieje), tylko oczywiście pozostaje problem z "jakością" obrazu - nazywanie TVP 3 kanałem "SD" jest obrazą dla innych kanałów SD :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadzam się, w czasie mundialu próbowałem w nocy obejrzeć powtórkę jakiegoś meczu na TVP3 - nie dałem rady. Jednak uruchomienie transmisji sportowej ze strony www przez internet, również na telewizorze, dzisiaj nie jest karkołomnym wyzwaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Cieszmy się, że transmisje są w odkodowanym kanale TVP Sport, a nie tylko np. w Eurosporcie, który jednak trochę kosztuje.

 

No to mamy się cieszyć czy

 

Transmisje sportowe na kanałach nadających tylko w SD to jednak dzisiaj trochę obciach :)

nie, bo kanał nadaje w DVB-T tylko w SD ,a to "jednak dzisiaj trochę obciach" - Pytam bo się pogubiłem :) Mnie SD nie przeszkadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że TVP Sport do ok 70% odbiorców (jeśli wierzyć w dane TVP) dociera w jakości HD. TVP3 w jakości SD mają wszyscy. Właśnie odpaliłem na telewizorze transmisję ze strony sport.tvp.pl. Obraz bardzo dobry, zajęło mi to ze 2 minuty, licząc oczywiście reklamy, które musiałem obejrzeć :) 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam dziś TVP Sport i tak jak myślałem jeśli ktoś nie ma Eurosportu to musi oglądać pływanie przez internet. , bo źle wyglądają te transmisje łączone.. Nasza walczy o prawo występu w finale, gadają o niej od godziny,a decydujący moment jej wyścigu i przenosimy się na eliminacje pływania bo pech chce ,że płynie też Polak.. Może zamiast dzielenia obrazu - dokończyć start Kaczkowskiej i dać z lekkim poślizgiem wyścig eliminacyjny Świtkowskiego? źle się śledzi dwa malutkie okienka.. No i proszę Państwa - jest pływanie, kolarstwo torowe,a ci gadają w studiu m. in. o e- sporcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...