Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiadasz że selekcja poglądowa? To nie chcesz wiedzieć kogo popierał Lubański w poprzednich wyborach jeśli tak uważasz, tu chodziło tylko o obrażenie TVP a nie o jego poglądy :P nie została 

Twarowski nie obraził TVP, wyraził odmienne zdanie na temat oceny pewnych historycznych wydarzeń. Tomaszewski Jan był posłem z opcji obecnie rządzącej ,ale to na marginesie. Rozumiem,że z całą resztą się zgadzasz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jednak obraził. Nazwanie czegoś szmaciarstwem to nie jest wyrażenie odmiennego zdania. I jeszcze strzelenie focha jak ktoś napisał , że nie będzie zaproszenia z TVP to odpisał :"i niech nie będzie" - Nie to nie jest wyrażenie odmiennego zdania. Co nie zmienia faktu, że jako komentatora go szanuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ferwor dyskusji, to TVP powinna zabiegać o ekspertów,a nie inaczej, zresztą zapowiedzi były dużo większe,a skończyło się na osobach z Weszło i Rabiju. Miało być szerokie otwarcie na ludzi z różnych mediów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie irytuje to szybkie żegnanie się po transmisji meczu. Tylko żeby włączyć reklamy. Po prostu żenada. Zamiast pokazać więcej reakcji piłkarzy po zakończeniu meczu, szczególnie że mecze teraz są coraz ważniejsze. Dlatego wolę na duże imprezy kanały PPV bez reklam.

TVP to dno dna. Pod względem ilości reklam przeskoczyło już dawno Polsat.

I jeszcze to krótkie studio, które już się skończyło. Tyle można by opowiadać o tym spotkaniu w doborowym towarzystwie ekspertów. A tutaj trwało raptem 20 minut. To są Mistrzostwa Świata czy mecz Legii w pucharach???

Edytowane przez gregor111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Szkolnikowski wsłuchiwał się w głosy ludzi to myślę,że dało by radę zrobić korektę planów i przesunąć "Mundialowy wieczór" na 23.00. Tutaj jedynie się mówi,że się słucha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że niektóre mecze fazy grupowej musiałem oglądać w niemieckiej TV i doceniłem TVP. Na takim ARD czy ZDF w przerwie meczu nie było studia (jeśli już to króciutkie), tylko wiadomości. Ogólnie nasza TV pokazuje Mundial rewelacyjnie. Oczywiście szkoda, że nie ma choćby w studiu Twarowskiego, ale nie można mieć wszystkiego. Ale my zawsze musimy narzekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Szkolnikowski wsłuchiwał się w głosy ludzi to myślę,że dało by radę zrobić korektę planów i przesunąć "Mundialowy wieczór" na 23.00. Tutaj jedynie się mówi,że się słucha. 

A gdzie te "głosy ludzi" były słyszane? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby w mediach społecznościowych, które śledzi. 

Osobiście uważam,że EURO 2008 w historii polskiej TV to najlepiej pokazana impreza sportowa. Studio z miejsca wydarzeń, bardzo dobry dobór gości, wykorzystanie znajomości swoich ekspertów do przeprowadzenia rozmów z gwiazdami tej imprezy. Niestety nikt później się do tego poziomu nie zbliżył , także TVP obecnie, która zasiedziała się na tej Woronicza.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotleszkę świetnie posłuchać, gdy wypowiada się na temat Australii i Stanów Zjednoczonych, ale gdy rozmowa schodzi na inny temat, aż tak kolorowo nie jest :/ często wypowiada się w taki sposób, że sam sobie zaprzecza i wygaduje sporo bredni, że człowiekowi pozostaje się tylko uśmiechnąć albo złapać za głowę. 

 

IMO ciekawe są te studia poranne. Zalatują trochę telewizją śniadaniową, ale paradoksalnie jeśli ktoś chce posłuchać w miarę merytorycznej dyskusji to prędzej tam niż w mundialowym prime-timie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyciągnęli wniosków sprzed 4 lat. W TVP Sport znów wchodzą spóźnieni na studio w przerwie i po meczu. Im bardziej zaawansowana faza mundialu tym dzieje się to częściej. Jeśli sprzedali więcej czasu reklamowego w TVP Sport niż w TVP 1 i TVP 2 to nie można tego czasu na głównych antenach przedłużyć wypełniaczami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja na czas meczów przełączam na TVP1/TVP2 i po problemie, lepiej już jak studio jest ciutkę dłuższe niż ze względu na więcej reklam w TVP Sport mieliby je skracać. ;) Czyżby ceny ustalone na podstawie MOR odstraszyły reklamodawców od głównych anten? :D

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...