Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, jak pisze kolega @mingo

Na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu od jakiegoś czasu faktycznie nie ma już możliwości wzięcia usługi Multiroom w przypadku wybrania modułu CAM. :roll:

APS-y mogą jednak mieć inne oferty i tam zestaw typu moduł CAM CI+ + dekoder do Multiroom nadal może być dostępny. Podejrzewam, że jest. Dobrze by było, aby ktoś na forum to tutaj potwierdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam stary moduł CI (szt.1) i nic więcej. Natomiast w ICOK taki oto kwiatek:

Dane sprzętu:

PCMCIA SCM 01 NUMERKARTY oraz

PCMCIA SCM 02 NUMERKARTY

Przy czym NUMERKARTY w obu przypadkach jest identyczny.

 

Jak wejdę w szczegóły, to dane SCM 01 i SCM 02 są identyczne (Aktywna karta nr, Nr seryjny, Nr modułu CA), różni się tylko opis Model: odpowiednio PCMCIA SCM 01 i PCMCIA SCM 02 oraz Producent. Dla 1 jest PCMCIA SCM 01 a dla 2 jest SmardTV.

O co chodzi ? Bajzel ?

Witam w dniu wczorajszym dokonała się cesja modułu CAM CI Cyfrowego Polsatu i również w zakładce "Dane sprzętu" widnieje dwukrotnie ten sam moduł:

 

1. Model: PCMCIA SCM 01, Producent: PCMCIA SCM 01,

2. Model: PCMCIA SCM 02, Producent: SmardTV.

 

To w końcu jaki to moduł PCMCIA SCM 01 czy PCMCIA SCM 02?

 

 

1267347700_1448438778_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek to zdjęcie w ICOK nie jest prawidłowe, ponieważ przestawia moduł CI+ czyli inaczej PCMCIA SCM 05.

 

2620947100_1448352722_thumb.jpg

 

Ten z lewej to CI a z prawej CI+.

 

Wychodzi na to, że CI ma dwa oznaczenia: PCMCIA SCM 01 i PCMCIA SCM 02 a CI+ jedno PCMCIA SCM 05.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to prawego modułu CAM Cyfrowego Polsatu CI+ to nie mam wątpliwości u mnie też wyświetla się w ICOK jako PCMCIA SCM 05.

 

Mnie chodzi o dwukrotną identyfikację modułu CAM CI Cyfrowego Polsatu, który w moim ICOK wyświetla się dwukrotnie jako PCMCIA SCM 01 i PCMCIA SCM 02. Zobaczcie na screeny, początki numeru kart wyciąłem ale chodzi o końcówkę nr karty 105 i oznaczenie w nawiasie (CI). To jeden i ten sam moduł. Jak wejdę w szczegóły co widać na drugim screenie to tam też dwukrotnie jest on wyświetlany. Co o tym myślicie?

Jak się u wad w ICOK identyfikuje CAM CI CP?

 

1894036100_1448640531_thumb.jpg 5543358200_1448640533_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Burito  Czasem nie wymieniałeś tego modułu?  Teraz sobie przypominam że miałem ICOK że trzy tygodnie temu podwójne dane tak jak TY i się zastanawiałem czy mam dwie umowy? W ICOK teraz mam tylko jedną (wróciło do normy)..

Edytowane przez Marko 345
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam moduł CI na stanie i pokazuje się jako PCMCIA SCM 02 i jako jedna sztuka.

 

Mam wrażenie, że miałem przez moment zdublowaną albo kartę SIM do netu, albo router. Myślę, że te duble, to jakiś problem z samym ICOKiem, ja ostatnio umowę DRH-6 miałem wyświetlaną w usługach jak prepaid, ale to niedawno poprawili (może dlatego, że to reklamowałem).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...