Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo czytania... szybkie pytanie. Czy moduł CAM CI+ od CP będzie działał poprawnie w dekoderze Ariva 200? pytam, bo Ariva nie obsługuje CI+ tylko samo CI

 

Moduł CAM CI+ Cyfrowego Polsatu posiada tzw. tryb "legacy", dzięki czemu działa także w urządzeniach posiadających tylko "zwykłe" złącze CI, bez "plusa". Moduł ten działa poprawnie chyba we wszystkich Fergusonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znalazłem dzisiaj mój stary moduł CAM ten bez plusa że starej umowy tylko niedziala a dokladnie jest w 3 czesciach.Chciałbym się dowiedzieć czy mógłbym go wymienić na dekoder podpisując umowę na pakiet mini i czy go przyjmą jak jest rozwalony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z modułem ci+ używam go w Technisat HD s2 a mianowicie jak włącze dekoder to dekoduje kanały prawidłowo ale gdy tylko zaczne zmieniać kanały to przestaje dekodowac. Czy można wymienić moduł na dekoder dodam tylko że dopiero co przedluzylem umowę. Proszę o pomoc.

Ja mam dokladine ten sam problem na VU+ DUO2, wiec to jest raczej malo prawdopodobne, ze to jest wina sprzetu, tak jak ktos powyzej pisal. Moim zdaniem problem jest z modulem polsatu. Na innym forum czytalem, ze ludzie maja taki sam problem z innymi dekoderami. Tylko restart dekodera albo wyciagniecie modulu pomaga w tym wypadku. Bardzo wkurzajaca sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z Was problem z modułem, gdzie w informacji o karcie jest napisane EXTRACTED ?

Ja mam taki sam problem.

Opisałem go na innym forum pod tematem:

"Samsung UE40ES7000 "BŁĄD CI+ CAM 11" Cyfrowy Polsat+"

Niestety od ponad tygodnia walczę z nim i tracę nadzieję na rozwiązanie.

Przychodzi mi tylko jedno do głowy, że CP zmienił w modułach soft i przez to coś nie współgra z modułem i telewizorkiem.

Zostaje mi czekać na kolejną aktualizację lub poprawkę softu o ile to jest to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokladine ten sam problem na VU+ DUO2, wiec to jest raczej malo prawdopodobne, ze to jest wina sprzetu, tak jak ktos powyzej pisal. Moim zdaniem problem jest z modulem polsatu. Na innym forum czytalem, ze ludzie maja taki sam problem z innymi dekoderami. Tylko restart dekodera albo wyciagniecie modulu pomaga w tym wypadku. Bardzo wkurzajaca sprawa.

 

Też mam podobny problem z modułem CI+. Mam Technisata Digyboxx oraz S1 i co jakiś czas (czyt. często) trzeba robić restart modułu. Też czytałem, że ludzie mają taki problem. CP olewa posiadaczy modułów bo aktualizacji softu nie było już baaardzooo długo. Mam go od 2013 roku. Problem występuje w dekoderach, które obsługują standard CI+. Z modułami CI+ z nc+ działa bezproblemowo, także z Astonem, Technicryptem CX (conax).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku, moduł działał bez problemu przez ponad 2 lata i nagle przy włączeniu odbiornika wywala błąd.

Ma ktoś pomysł jak to ugryźć? Reset w moim przypadku TV czy modułu nie pomaga.


Wie ktoś jak zamienić moduł na jakiś nieoryginalny? Wiem, że karta jest sparowana z modułem, ale gość w APS-e powiedział że jest ponoć sposób na użycie innego modułu z kartą CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości sprawdziłem swój Moduł CI+ na swoim starszym TV Philips i wszystko działa bez najmniejszego problemu , oczywiście w LG z 2015 roku w którym jest docelowo też nie mam z nim żadnych problemów. 

@woody28 jaki błąd pokazuje? , jeżeli nic nie pomaga ( na info dzwoniłeś? ) to wymiana w APS.

Edytowane przez diana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cały mój problem jest opisany tutaj:

 

Już mnie mają na infolinii CP dosyć i ja ich też. Fakt faktem że pracują tam osoby mniej lub bardziej kompetentne. Na 6 wykonanych telefonów, trafiłem tylko na jednego gościa co wiedział o co w tym chodzi. Reszta szukała jakiś opisów błędów na swoich karteczkach, nie zwracając uwagi na to co mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy wyjetym czy wlozonym module kanały mi wyszukuje. Te niekodowane tz.FTA mogę oglądać bez problemu, ale do kodowanych kanalow jest potrzebny moduł z karta dostepu.

Bez listy kanałów moduł może się nie uwierzytelnić, ale dostęp do menu powinien być.

Sorry, ale że mnie disel. Rozumiem co masz na myśli. Pierwsze wyszukać kanały później włożyć moduł.

Tak robilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się na ;elektrodzie; było opisywane podobne zdarzenie. Pamiętam że wskazany był reset tv ( ustawienia fabryczne) pobranie listy Polsatu , zainstalowanie Modułu i ustawienie na którymś teraz chyba Food kanale i telefon na info o nadanie uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...