Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam najnowsze oprogramowanie ze stycznia Tv 46F6470

To tylko telefon na Infolinię (Samsung), moduł nie pracuje poprawnie z TV i dlatego masz takie problemy, lekarstwa na to nie ma, może następna poprawka/aktualizacja softu to naprawi, w TV niestety tak jest, bywają problemy.

Edytowane przez irek6311
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dziękuję za odpowiedź jesteś jedyną osobą, która poprawnie odczytała moje pytanie :)

Kiedyś jak miałem inny moduł CAM CI to pamiętam, ze też były problemy z dekodowaniem dwóch kanałów... chyba Nickelodeon i jeszcze jakiś drugi.

Niedawno znowu zakupiłem moduł CAM CI, Irek a jakie jeszcze aktualnie są nieodkodywane.

A możesz mi jeszcze napisać jak ten moduł się Tobie ukazuje w ICOK SCM 01 czy SCM 02? Bo ja mam go zdublowanego....

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo u mnie na CI w żadnym razie nie chce ruszyć BBC BRIT HD, a jak włożę w jego miejsce CI+ to bez problemu działa. Testuję, bo dostałem w ramach rekompensaty nadanie na 1 miesiąc pakietu Familijny HD na module CAM CI, który jest w tzw. pre-paidzie. Od razu mówię NIE jest to rekompensata za TVP Info. Wychodzi, że za tamten incydent nic nam się nie należy, bo to nasza wina....

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markar kanały trefne działają na module CI (bez +) ale co trochę przerywnik > zakodowane, problem znany i nic tu się nie wymyśli, pisanie że jednemu działa i innemu nie to tylko mącenie wody !

Oglądałem z 10 minut i wszystko było OK na Fergusonie HF8900 (po wymianie kondensatorów). Częstotliwość 12476 a nie 12475. Na 12475 często łapałem BRAK SYGNAŁU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wychodzi że wszystkie dekodery jakie mam z CI to szmelc, u mnie co trochę przerywnik >zakodowane< , jednak pozostanę na tych dekoderach co mam bo na tych trefnych mi nie zależy, tym bardziej że moduł w ofercie przed płaconej pracuje i rzadko mam włączony pełen pakiet ;)

tak informacyjnie z tym modułem 4 wcześniej wypisane kanały raz świecą a raz nie:

 na Ferguson Ariva 203, AB CryptoBox CR652 combo , VU+ Duo 2 i Solo 2 , TV Samsung 48" JU6400.

Edytowane przez irek6311
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas ostatniego i obecnego "okienka" także nie mam dostępu do BBC Brit na module CAM. Jedynie co pewien czas pojawia się próba "odkodowania", strzępki audio.

Nie jestem na 100% pewny, ale sytuacja modułów CI od CP w kwestii dekorowania BBC BRIT HD z 12,476 może wyglądać tak samo jak tych starych od Cyfry+ co miały problem z dekodowaniem kanałów z 11,411 :) Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Z ciekawości sprawdziłem u siebie na LG LA690 i bez problemu moduł dekoduje sygnał BBC Brit HD. Przy włączeniu TV na owym kanale dekodowanie trwa do 30 sekund, ale nie ma problemów z rozkodowaniem sygnału. Natomiast gdy TV włączę na dowolnym innym kanale i przełączę na BBC Brit HD dekodowanie następuje dosłownie natychmiast. Oczywiście moduł CI+.

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...