Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Czy istnieje możliwość podpisania umowy na nieaktywnym module CI bez plusa, są jakieś szanse. W punkcie CP nie ma możliwośc jak i po przedzwonieniu do CP też takiej opcji nie ma (ponoć powodem jest to że nie odbiera kanałów HD ?? - wyjaśnienie przez konsultanta w CP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

przypnę się do tematu, bo szukam i szukam, ale chyba nikt nie miał podobnego problemu bo nie mogę nic znaleźć.

Przy przedłużeniu umowy z CP wymieniłem jeden z dekoderów Multiroom na moduł CAM CI+. Kurier przyniósł, zostawił, zabrał stary dekoder...., wszystko fajnie do momentu rozpoczęcia instalowania modułu CAM... :-|  zgodnie z instrukcją włożyłem kartę do modułu, następnie moduł z kartą do TC (SONY KDL-55w805b) i po chwili pojawia się informacja że nie można uwierzytelnić urządzenia odbiorczego, skontaktuj się z producentem urządzenia. (KOD BŁĘDU 17). Zadzwoniłem więc do CP, a laska mówi że trzeba zresetować urządzenie. Niestety nic to nie pomogło..., ale przecież mam drugi TV :> , co prawda starszy model, ale może. włożyłem moduł z kartą do drugiego TV (SONY KDL-40EX711) i coś się dzieje.... "Uwierzytelnienie urządzenia odbiorczego. Może to potrwać kilka minut." poniżej wskaźnik postępu w %, tylko że się już tak uwierzytelnia od kilku godzin i nic... zapętla się od 0% do 84% i tak wkoło.

Może ktoś miał podobny problem i potrafi mi jakoś pomóc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Czy istnieje możliwość podpisania umowy na nieaktywnym module CI bez plusa, są jakieś szanse. W punkcie CP nie ma możliwośc jak i po przedzwonieniu do CP też takiej opcji nie ma (ponoć powodem jest to że nie odbiera kanałów HD ?? - wyjaśnienie przez konsultanta w CP).

Kanały HD w starym CI działają, ale nie wszystkie (nie działają: Nickelodeon HD, CC HD i BBC Brit HD), a w niektórych tunerach potrafią "ciąć" nawet te "zdrowe" kanały HD :) Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...