Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam pytanie odnośnie modułu CAM w CP - otóż wczoraj zawarłem telefonicznie umowę, jako sprzęt wybrałem 2 dekodery - główny to HD7000.

Myślałem wcześniej o module CAM ale zrezygnowałem bo założyłem (błędnie) że wyciąganie karty z TV wiszącego na ścianie żeby obsługiwać dodatkowy dekoder z multiroomu będzie dużym problemem. Po wszystkim kiedy już sprzęt jest w drodze do mnie okazało się, że jednak bez problemu sięgam w miejsce mocowania modułu. I teraz moje pytanie: konsultant z infolinii CP powiedział mi, że mogę wymienić sobie dekoder na moduł w dowolnym punkcie - jak to wygląda w praktyce? Wiążą się z tym jakieś opłaty?

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbieraj przesyłki. Nie wymienisz ot tak dekodera PVR na CAM. Na moduł CAM w każdej chwili, bez opłat można wymienić tylko dekodery HD. 

Moja sugestia to wycieczka do najbliższego APS-u z dotychczasowym dekoderem HD w celu jego bezpłatnej wymiany na moduł CAM w ramach usługi serwisowej i być może uda Ci się uzyskać też ciekawą promocję z 5 miesiącami gratis w 15-miesięcznej umowie podczas jednej wizyty. Możesz też odczekać dwa, trzy dni i zadzwonić do DUK w celu skorzystania z oferty promocyjnej jeśli w APS-ie nie skorzystasz.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za radę. Zadzwoniłem sobie jeszcze raz na infolinię i tym razem konsultant przekazał mi informacją zgodną z tym co napisałeś - dziwne, że wcześniej uzyskałem kompletnie inną informację.

Co do wycieczki do APS z obecnym dekoderem to nie bardzo mogę - obecnie jestem na wypowiedzeniu w nc+. Zastanawiam się czy jutro jak nie przyjmę przesyłki to czy po prostu nie podjechać do jakiegoś punktu i nie zawrzeć tam nowej umowy - da się w punkcie uzyskać takie same warunki jak na infolinii? Obstawiam, że nic nadzwyczajnego tam nie dostałem, w zasadzie to co jest widoczne na stronie w necie:

 

D0kH3Gp.png

 

Widzę, że jesteś z Rybnika - ja z Knurowa, w zasadzie obok - mógłbyś mi polecić jakiś APS w okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim podpisie masz link do ofert dostępnych w APS-ach. Dla Ciebie najkorzystniej jest zabrać ostatni opłacony rachunek za nc+ i dostajesz ofertę dla klientów konkurencji, która się pokrywa z tą ofertą ze strony jeśli chodzi o główny dekoder. Jeśli czegoś nie rozumiesz w rozpisce z ofertami to pytaj już wtedy w temacie z ofertami dla nowych klientów (link w moim podpisie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Cyfrowego Polsatu wykazują serię ES jaka kompatybilną z modułem CAM

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/modul-cam-ci-plus.cp

Jest nawet listy kanałów do pobrania.

 

Testowałem moduł na TV seri F i działałał bez żadnych zastrzeżeń.

Edytowane przez dj sat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, to mój pierwszy post tu i od razu proszę Was o pomoc.

 

Posiadam telewizor od Samsunga J6200 - to model z 2015 roku na Tizenie. Kupiłem pakiet Cyfrowego Polsatu wraz z kartą CI+. Kartę podłączyłem do TV, podpiąłem satelitę. Dałem na automatyczne wyszukanie kanałów jak również zaimportowałem kanały z USB. Niestety [beep]a - TV dalej nie znajduje mi kanałów :/ Znalazłem jedynie 8 kanałów - wszystkie od Telewizji Polskiej. Czy ktoś może mi pomóc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej na tym mieszkaniu był facet, który też miał CP, ale z dekoderem. Póki co antenę zostawił - ma ją odebrać na dniach. Jak byłem u niego to widziałem, że po dekoderze telewizja normalnie odbiera. Ja natomiast z kartą mam mega problemy. Jak ustawiłeś u siebie? Możliwe, że podpiąłem źle satelitę do TV? Podpiąłem ją do wejścia antenowego z boku telewizora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, to mój pierwszy post tu i od razu proszę Was o pomoc.

 

Posiadam telewizor od Samsunga J6200 - to model z 2015 roku na Tizenie. Kupiłem pakiet Cyfrowego Polsatu wraz z kartą CI+. Kartę podłączyłem do TV, podpiąłem satelitę. Dałem na automatyczne wyszukanie kanałów jak również zaimportowałem kanały z USB. Niestety [beep]a - TV dalej nie znajduje mi kanałów :/ Znalazłem jedynie 8 kanałów - wszystkie od Telewizji Polskiej. Czy ktoś może mi pomóc? 

Z tego co widzę, to ten TV ma tylko tuner DVB-T/C. Satelity z niego nie obejrzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, mam kilka pytań odnośnie tego modułu w CP. Czy jeżeli wybiorę moduł zamiast dekodera to czy potrzebne jest wieszanie talerza na dachu budynku czy tylko sama karta? I zastanawiam się czy mój telewizor będzie to odbierał, posiada on wejście CI, ale nie wiem czy to wystarczy. Model telewizora to Panasonic tx-39as500e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam TV Samsung . Mam problem po wlaczeniu Tv pojawia mi sie uwierzytelnienie urzadzenia dochodzi do 100 %. Pózniej wyswietla się okno; urządzenie dziala poprawnie, zamyka sie okno i brak sygnalu. Dopiero jak przelącze na inny kanal to mam program .

Edytowane przez blask33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...