Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam

Zamierzam podpisać umowę z cyfrowym Polsatem, ale chciałbym się dowiedzieć czy będzie działał moduł cam Polsatu w Fergusonie hf 8800.Czy ktoś z kolegów lub koleżanek ma taki układ i jak się sprawuje ,czy są jakieś problemy? Pozdrawiam

 

Są problemy z uzyskaniem stabilnego sygnału z 11,158 i czasem 10,911. To wina tego modelu Fergusona. Na forum wielu użytkowników ma ten problem. Jednak dotyczy on u nich przede wszystkim jednej częstotliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są problemy z uzyskaniem stabilnego sygnału z 11,158 i czasem 10,911. To wina tego modelu Fergusona. Na forum wielu użytkowników ma ten problem. Jednak dotyczy on u nich przede wszystkim jednej częstotliwości.

To chyba nie wina tego modelu Fergusona tylko modułu CAM,obecnie mam HF8800 z modułem nc+(aston) i nie mam problemów na żadnym transponderze 

Edytowane przez krzysztoffff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak! Tutaj chodzi o konkretny transponder, a nie kanał. Parametry tego transpondera podał już wyżej kolega @Burito.

W dniu 1 października br. nastąpiło spore przetasowanie kanałów, również na tym transponderze. Dlatego też informacja o kanale Polsat Sport News do "łapania" uprawnień odbioru jest już nieaktualna. :? Kanał ten nadawany jest teraz z tp. 12188 MHz / V.

Chociaż z drugiej strony, na innych transponderach Cyfrowego Polsatu też na pewno lecą tzw. EMM-y umożliwiające "złapanie" aktualnych uprawnień odbioru,  tyle tylko, że odbywa się to chyba znacznie rzadziej, niż na tamtym, wskazanym transponderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zmieniam barwy i wątki:) witam wszystkich użytkowników Polsat -u  od 1 listopada podpisuje ofertę na Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD zależy mi na module CAM , obecnie posiadam tv Sony 47w805, podpobno bez problemu obsługuje Polsat i jego moduł CAM  antene mam 80 cm , siłe sygnału w Nc+na poziomie 95%.

 

Mam pytanie są jakieś problemy z modułami, polecacie nie polecacie?, jakość obrazu z modułu a z dekodera, jak odbywa sie np aklualizacja kanałów.

Pozdrawiam dziękuje

 

( przepraszam za banały jestem laikiem w tych sprawach :mrgreen: )

Edytowane przez ptaszeczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zmieniam barwy i wątki:) witam wszystkich użytkowników Polsat -u  od 1 listopada podpisuje ofertę na Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD zależy mi na module CAM , obecnie posiadam tv Sony 47w805, podpobno bez problemu obsługuje Polsat i jego moduł CAM  antene mam 80 cm , siłe sygnału w Nc+na poziomie 95%.

 

Mam pytanie są jakieś problemy z modułami, polecacie nie polecacie?, jakość obrazu z modułu a z dekodera, jak odbywa sie np aklualizacja kanałów.

Pozdrawiam dziękuje

 

( przepraszam za banały jestem laikiem w tych sprawach :mrgreen: )

Nie masz się czego obawiać. Posiadam Sony kdl-48w605b i wszystko śmiga aż miło. Cała aktualizacja poczatkowa trwała 5min. Po wyłączeniu kontroli rodzicielskiej w module kanały przełączają sie tak jak w Turbodekoderze. Po włączeniu tv z uśpienia nie ma żadnych komunikatów typu "incjalizacja modułu" czy coś w tym stylu. Oprogramowanie Sony jest najbardziej dopracowane pod względem obsługi modułow. W LG i Samsungu przełączanie trwa dłużej. Aktualizacja kanałów jest automatyczna. Jakość kanałów taka sama jak w NC+. Programem SonyEditor w kompie układasz listę kanałów. Polecam.

Dzisiaj podpisałem "umowe testową". Jak dla mnie przełaczanie kanałów trwa za długo :/ i średio jestem zadowolony z modułu wspópracującego z moim TV LG 3D.

To nie wina modułu tylko tv. Posiadam Sony i jest wszystko ok.

Edytowane przez stojak
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wina modułu tylko tv. Posiadam Sony i jest wszystko ok.

Też dochodzę do takich wniosków. Jeżeli zdecyduje się już na CP to tylko z dekoderem. Ułożenie własnej listy kanałów w tym TV też wymaga wiele czasu i dużo cierpliwosci.

Edytowane przez rescue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki tv posiadasz. Ale w Sony to bajka. Samo ułożenie kanałów w kompie to jakieś 20 min. i masz ja na pendrive. Nawet po resetowaniu tv wgarnie jej to 1 min. A jak dodadzą nowy kanał to wgrywasz go na pendriva wstawiasz w odpowiednie miejsce i załatwione. W dekoderze trzeba się napocić żeby ułożyć listę. A jak będziesz chciał zresetować dekoder bo będzię zamulony? Układanie listy od nowa. W Sony nie ma tego problemu.

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do:rescue

 

W telewizorach LG 3D trzeba wyszukiwać ręcznie kanały po transporderach CP i nc+, wtedy nie ma problemu z ustawieniem własnej listy programów. Wyszukując automatycznie- mnoduł zachowuje się jak dekoder- blokada zmiany listy kanałów.

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telewizorach LG 3D trzeba wyszukiwać ręcznie kanały po transporderach CP i nc+, wtedy nie ma problemu z ustawieniem własnej listy programów. Wyszukując automatycznie- mnoduł zachowuje się jak dekoder- blokada zmiany listy kanałów.

W tv Sony jest preferowana lista Polsatu i NC+.  Nic nie trzeba szukać.

Edytowane przez stojak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...