Skocz do zawartości

TVN Warszawa


PIOTREK 165
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni niestety na kanale pojawił się całkowity brak sygnału przy czym wszystkie inne kanały działają prawidłowo. O zmianie parametrów nic nie jest napisane wiec nie wiem co się dzieje. Jak ktoś wie o co chodzi proszę o info...

 

Pisałem już w tej sprawie ale nikt mi nie udzielił porady co robić... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że na TVN Warszawa są seriale. Włączam przed chwilą a tam Magda M. ;)

Szkoda tylko, że w bezsensownym letterboxie. Mogliby ewentualnie przyciąć serial i puszczać go już w 16/9. Po prostu 4/3 nie pasuje do TVN Warszawa, która to dotąd nadawała prawie 100% w 16/9 (poza niektórymi reklamami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę czytać opisy poszczególnych działów na forum. Ten dział dotyczy, cytuję Dyskusja poświęcona polskim i polskojęzycznym kanałom FTA i kodowanym, a także zapowiedziom i nowościom, a nie problemom z odbiorem! . Od takich tematów jest dział Problemy w sekcji Początkujący.

Mało tego! W dziale DX istnieje wątek w całości poświęcony transponderowi, który często stwarza problemy :read:viewtopic.php?f=77&t=8618&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że w bezsensownym letterboxie. Mogliby ewentualnie przyciąć serial i puszczać go już w 16/9. Po prostu 4/3 nie pasuje do TVN Warszawa, która to dotąd nadawała prawie 100% w 16/9 (poza niektórymi reklamami).

Niestety, ale takie są kopie, film nie został zrobiony w pełnym 16:9 zostały jedynie dodane czarne pasy. Wystarczy spojrzeć na czołówkę, która jest w 4:3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy TVN Warszawa znajdzie się w którymś z multipleksów DVB-T na terenie Warszawy. To by była dość duża szansa dla nadawcy, który mógłby wyrównać zasięg z TVP Warszawa. Trzeba poczekać jedynie na wyłączenie nadajników analogowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TVN Warszawa rozpoczął nadawanie w nowej odsłonie. Oprawa prawie się nie zmieniła, zmienił się za to wystrój studia niektórych programów. Zupełnie inaczej wygląda "Rytm miasta" i są nowi prowadzący: Aleksandra Mikołajczyk i Wojciech Jermakow. Lubię jak ta para prowadzi ten program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ich nie trawię, choć z ostrą krytyką się jeszcze wstrzymuje, bo Oli trzeba dać szansę.

Uwielbiałem natomiast oglądać Kamilę Ryciak. Osoba niezwykła, jeśli chodzi o kontakt z widzami.

Niestety od jakiegoś czasu w TVN Warszawa jej nie widać.

Kiedy pojawi się znów – nie wiadomo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...