Skocz do zawartości

TVN Warszawa


PIOTREK 165
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

podobno wcześniej tam już była tvn warszawa , ale później włączyli TVN Turbo , Canal + Film , a ostatnio była tam plansza z logiem TVN Warszawa . A to jest link do TVN Warszawa , który megawypas.pl umieścił na swojej stronie http://media.onet.pl/media/live/live5 (prosto z onetu , który to streamuje , bo megawypas.pl tylko go umieścił na stronie) ;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd, nie błąd, ale sam Walter na poczatku to przyznal. Jesli tak jest jak piszesz (a pewnie tak) to i tak nie robilbym sobie na to wielkich nadziei. Przynajmniej w najblizszym okresie. Mimo wszystko tworzenie takich kanalow jest ryzykowne i to w takich ilosciach. Na razie jest TVN Warszawa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walter powiedział, że żaden kanał ze stajni TVN nie wystartuje w 2009 roku i mało prawdopodobne aby stało się inaczej. A jeśli chodzi o kolejne kanały lokalne - owszem. Trzeba czekać na wyniki TVN Warszawa, a myślę, że ich analiza potrwa przynajmniej z rok albo dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walter powiedział, że żaden kanał ze stajni TVN nie wystartuje w 2009 roku i mało prawdopodobne aby stało się inaczej.

Kiedyś było podobnie z kanałem biznesowym. Zarzekali się, że nie planują. A niedługo po tym wniosek o koncesję dla TVN CNBC Biznes. Zatem daję 10% szans, że coś powstanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN musi znacznie uważać z ogłaszaniem wszelkiego rodzaju decyzji, ponieważ jego akcje znajdują się na warszawskim "parkiecie". Wszelkie mało realistyczne informację mogą pociągnąć akcje TVN w dół, a tego raczej nikt nie chce. Dlatego teraz jak coś uruchamiają, to informuje się o tym jedynie z paromiesięcznym wyprzedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z wyszukaniem TVNW na 11 508V, dek echostar 616 poczatkowo nie bylo tej czestotliwosci, ale wybralem opcje TP00 bodajze i wpisalem dane recznie po wpisaniu bitrateu pojawil sie poziom sygnalu na jakies 55%(z innych czestotliwosci mam 70-80%, konwerter twin, na drugim dekoderze C+ mediasacie dziala) klikam zatwierdz i nic nie znajduje, dana czestotliwosc jest juz na liscie, ale jak na nia wejde to pokazuje brak sygnalu na dolnym pasku :/ O co moze chodzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usunalem, ale w dalszym ciagu nie znajduje kanalu. a czy u Ciebie przeszukiwaniu jest ten kanal widoczny na liscie? nawet jesli juz go masz zainstalowanego? Dodatkowo zrobilem reset dekodera.

 

EDIT: przywrocilem ust fabryczne i poszlo, ale liste ulubionych od poczatku musialem ukladac ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety obecnie nie mam podpiętego Echostara 616. W Samsungu TVN Warszawę dodałem tak, że przeskanowałem cały transponder. Nowe kanały wskakują zawsze na koniec listy. Zmiany poczyniłem tylko na liście ulubionych, tamtego nie usuwałem. Z obydwu częstotliwość kanał ten działa normalnie (chodzi o sygnał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...