Skocz do zawartości

TVN Warszawa


PIOTREK 165
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie ma poczucie, że w moim tv nie ,,mieści,, się cały obraz . Posiadam Lcd panasonic 37 cali ustawiony na automatyczny dobór obrazu. Podobnie jest zreszto z TVS :?:

 

Znajac życie to w wez instrukcje od dekodera, i ustaw obraz wyjsciowy na 16:9, nie wiem jaki masz dekoder, ale byc moze masz ustawione 4:3 z przycieciem bokow.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie pomyśleli o nim na TVN24.

 

Teletekst przede wszystkim służy do prezentacji ramówki i ogłoszeniom płatnym. W TVN24 to pierwsze za często by się zmieniało. Chyba, że teletekst w tej stacji służyłby jako przekaz informacji, ale po co? Są dwa paski informacyjne + ciągłe informacje na antenie. To już bylo wyjaśniane na innym Forum, zresztą Karol to kiedyś tłumaczył. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że w końcu pojawiło się EPG! :D I teletekst bardzo szybko zrobili! :brawo: Szkoda, że nie pomyśleli o nim na TVN24. Ale tam mają swój interaktywny serwis w n. :wink:

Potrzebujesz 5-6 pasm programowych żeby Ci zapisać? Na dodatek wszystkie codziennie praktycznie się powtarzają :) Więc po co pisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jak im zabraknie tematów na programy to wyjdą poza granice Warszawy. :wink:

Dziwne, że kanałom informacyjnym jakoś nie brakuje tematów mimo, że mamy ich kilka. TVN Warszawa jest kanałem miejskim, a produkcje własne mają być po prostu aktualne. Każda telewizja regionalna, która nadaje od lat jakoś radzi sobie z doborem tematów, a wierzcie mi, że Warszawa jest ich niewyczerpalnym źródłem. O wielu rzeczach się nigdy nie mówi. A i tak myślę, że wyjdą z kamerami poza stolicę, ale nie ze względu na to, że tam nie ma czym się zająć, ale po prostu silne może być zainteresowanie widzów także regionem dookoła Warszawy.

 

Co do polityki. Jakie polityka ma znaczenie dla pojedynczych miast. Jak by nie patrzeć każdą miejscowością ktoś zarządza, każdy kanał lokalny w danym mieście (o ile w takim istnieje) informuje o nowych decyzjach pseudopolitycznych rad miasta, itp. (nie nazywam tego polityką). Ale nigdy nie skupia się na tym, bo wątpię, aby np. temat "pomostówek" był ważny dla dziennikarzy TVN Warszawa. Tutaj ważny jest region.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam tylko, że TVN Warszawa z zapowiedzi twórców ma być kanałem kierowanym przede wszystkim dla mieszkańców stolicy, gdzie dzieje się tyle co w całym województwie mazowieckim. Kanał też powstał między innymi z powodu odciążenie TVN24 z informacji ze stolicy, których było multum. Teraz wszystko jest tak posegregowane, że TVN24 spokojnie będzie mógł większość tematów pominąć, bo zainteresowani tymi tematami mieszkańcy zobaczą je w TVN Warszawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...