Skocz do zawartości

TVN Warszawa


PIOTREK 165
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiecie jak w dekoderze Echostar 606 znaleść TVN Wa-wa? Nie ma częstotliwości 11.508 szukam szukam i nic!!! :/:/

A skąd ma być na liście transponderów, skoro w momencie produkcji tunera (lub wypuszczenia oprogramowania) takiej częstotliwości nie było, bo nadawał tam analogowy TVN? Musisz ją sobie ręcznie dopisać. To nie jest takie trudne. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To samo ja mam z dekoderem MINI D1. Wpisuję 11.508 to wyskakuje po wyszukiwaniu: ''Żadnych kanałów nie znaleziono'', tak samo nie mogę wyszukać Patio TV, Airbox TV oraz Edusat. Jakie powinienem wpisywać częstotliwości, abym mógł odbierać wyżej wymienione kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem go tak

- dałem polaryzację 11,939 (TVN)

- obok wybrałem WSZYSTKIE

- i na końcu listy WSZYSTKIE KANAŁY była Warszawa! Razem z chyba nSport i FFamily :D

Dekoder Echostar 616 :wink:

 

Glowny transponder ITI to nie 11939 ino 11393 ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
TVN Warszawa nagrodzona na Media Expo

Stacja TVN Warszawa wystartowała zaledwie dwa miesiące temu, a już została nagrodzona! Na targach Poznań Media Expo otrzymała nagrodę prezydenta Poznania. - To wyjątkowa dla nas nagroda bo jest pierwsza i przyznana już dziewięć tygodni po starcie - mówi Maciej Maciejowski, szef kanału TVN Warszawa.

Nagroda Prezydenta Poznania „Złoty Monitor” przypadła TVN Warszawa „w uznaniu działań w dziedzinie promocji idei samorządności, poprzez ukazywanie życia społeczności lokalnej".

 

Poznań Media Expo to pierwsza edycja targów prezentujących innowacje telewizyjne. Przyznanie nagród obyło się w minioną sobotę, 21 lutego 2009.

 

TVN Warszawa to „najmłodsza” stacja telewizyjna Grupy TVN. Nadawanie rozpoczęła 15 grudnia 2008 roku. Zasięg TVN Warszawa obejmuje ok. 600 tysięcy gospodarstw domowych, co daje 1,5 miliona osób. Stacja znajdzie się w ofercie sieci kablowych ASTER, UPC, Multimedia Polska oraz Spray, na platformie cyfrowej N oraz Cyfra Plus a także w lokalnych sieciach kablowych na terenie Warszawy i Mazowsza.

 

źródło : onet.pl

 

Oczywiście musieli na koniec zareklamować swoją nkę a przy okazji Cyfrę, zamiast po prostu napisać, że jest dostępny na HB FTA....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że ktoś odpowiedział na moje pytanie :/:cry:

 

To samo ja mam z dekoderem MINI D1. Wpisuję 11.508 to wyskakuje po wyszukiwaniu: ''Żadnych kanałów nie znaleziono'', tak samo nie mogę wyszukać Patio TV, Airbox TV oraz Edusat. Jakie powinienem wpisywać częstotliwości, abym mógł odbierać wyżej wymienione kanały?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...