Skocz do zawartości

TVN Warszawa


PIOTREK 165
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba najbardziej prawdopodobne. Poza tym i tak to dobrze, że kanał jest całodobowy (chyba, że ma przerwę w nocy), bo np. TVP Warszawa nadaje tylko kilka godzin dziennie, a resztę zajmuje TVP Info, o czym zresztą wszyscy wiedzą. Prawdopodobnie serial ma pomóc w zarabianiu TVN-owi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu, kiedy do zespołu TVN Warszawa dołączyła Małgorzata Prokopiuk - Kępka oglądam tę stację jakby częściej.

21c32c0f3c4eeb5bmed.jpg

Wcześniej zawsze tylko kilka sekund w trakcie przełączania między kanałami a teraz nawet całą "Stolicę" zdarza mi się obejrzeć. Pamiętam ją jeszcze z "Dziennika" w TV 4 i z kilku programów w TVP z której odeszła chyba wtedy gdy była w ciąży. Po urodzeniu dziecka widziałem ją kilka razy na korytarzach Polskiego Radia z którego odeszła w połowie roku. Mąż Pani Małgorzaty, dziennikarz "Wydarzeń" Grzegorz Kępka to prawdziwy szczęściarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja "Magdy M" rzeczywiście jest rozgrywana w Warszawie i tematycznie pasuje do profilu stacji. Wydaje mi się jednak, że jest tylko zapychaczem w ramówce. Doszedłem do takiego wniosku po zobaczeniu kolejnego zapychacza, który TVN Warszawa serwuje od 12:00 do 14:00. Program nazywa się "Widok na miasto" (czy jakoś tak) i przez 2 godziny można oglądać tylko taki obrazek jak poniżej.

69ea2e02c72c54aemed.jpg

Jednak w statystykach ilość programów na żywo z pewnością się podniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W marcu TVN Warszawa czekają zmiany. Kanał najprawdopodobniej zmieni szatę graficzną. Do rytmu miasta dołączą nowi prowadzący: Aleksandra Mikołajczyk i Wojciech Jermakow. TVN chce umocnić swoją pozycję w Warszawie bo rywalizacja z TVP Warszawa póki co wypada blado.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Oglądam często TVP Warszawa choć do stolicy mam 600km i nigdy w niej nie byłem. Ciekawie przedstawione programy przyciągają mnie przed telewizor. Od kilku dni niestety na kanale pojawił się całkowity brak sygnału przy czym wszystkie inne kanały działają prawidłowo. O zmianie parametrów nic nie jest napisane wiec nie wiem co się dzieje. Jak ktoś wie o co chodzi proszę o info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież TVP Warszawa to zaledwnie kilkugodzinny blok! Jakim cudem TVN Warszawa może na jego tle wypadać blado?

Przede wszystkim oglądalność. Godzina 18:00 z Telewizyjnym Kurierem Warszawskim jest dla Warszawiaków (i nie tylko) godziną tak samo ważną jak 19:30 dla całej Polski. Oglądalność sięga nawet do miliona widzów. Co z tego, że TVN Warszawa nadaje rzez całą dobę jeśli to TVP Warszawa jest niekwestionowanym liderem. TVN Warszawa kieruje swój program do ludzi młodych i jest to całkiem rozsądna strategia bo wychowuje i przyzwyczaja sobie widza, który zostanie na przyszłość. TVP Warszawa ma starszą i wymierającą widownie. Jednak ja i tak wolę oglądać TVP Warszawa bo programy są robione rzetelnie i ciekawie. TVN Warszawa nie ma specjalnie czym zapełnić całego dnia i wałkują nieraz błahe sprawy i wynajdują sensacje, które nie są w rzeczywistości niczym szczególnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież TVP Warszawa to zaledwnie kilkugodzinny blok! Jakim cudem TVN Warszawa może na jego tle wypadać blado?

Przede wszystkim oglądalność. Godzina 18:00 z Telewizyjnym Kurierem Warszawskim jest dla Warszawiaków (i nie tylko) godziną tak samo ważną jak 19:30 dla całej Polski. Oglądalność sięga nawet do miliona widzów.

 

18? Toż wtedy Plebania jest na jedynce! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież TVP Warszawa to zaledwnie kilkugodzinny blok! Jakim cudem TVN Warszawa może na jego tle wypadać blado? M
Po prostu ludzie są przyzwyczajeni do TVP. Poza tym TVP Info/Warszawa jest lepiej znana niż TVN Warszawa i co najważniejsze jest dostępna naziemnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co najważniejsze - TVP Info Warszawa (w przeciwieństwie do TVN Warszawa) nie skupia się tylko na stolicy, ale na całym województwie mazowieckim ze stolicą włącznie. Brakuje mi choćby jednego programu na TVN Warszawa (najlepiej informacyjnego), który informowałby mnie o tym, co się wydarzyło w całym województwie, a nie tylko w samej Warszawie. Chyba nie jestem wymagający...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w 100% rację. Kanał o takim profilu nie powinien się skupiać na samym mieście. Sam nie mieszkam w Warszawie, ani w woj. Mazowieckim, ale też chętnie zobaczyłbym, co się wydarzyło w tym województwie. Mogliby zrobić taki program, np. Prosto z województwa, albo Mazowieckie wieści.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marcu TVN Warszawa czekają zmiany. Kanał najprawdopodobniej zmieni szatę graficzną. [...]

Zmieni? A po co? Dostali nagrodę "Red Dot 2009" za obecną szatę graficzną, o czym z resztą co chwilę przypominają w krótkich filmikach na swojej antenie, więc nie wygląda mi na to, że od przyszłego miesiąca mieliby coś zmienić (może jedynie urozmaicić). Przecież "Red Dot 2009" to nie byle jakie wyróżnienie... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...