Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Rosja 2018 - turniej finałowy


Pepek94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Większość opinii nie rozumiem ale napiszę tak, od dłuższego czasu problemem tej kadry jest Zieliński, to bardzo dobry piłkarz ale on piłkarsko nie pasuje, grając po stronie Kolumbii byłby jednym z najlepszych a nam w środku potrzebny jest taran który umie rozegrać. Kluczowe mecze ta kadra grała w środku z Jodłowcem albo Mączyńskim, po Euro rosnąca pozycja Zielińskiego nawet w eliminacjach pokazywała zawahanie balansu między defensywą a ofensywą. Nie jesteśmy wirtuozami, zawsze siłą i szybka kontra to były nasze atuty, dziś w takim zestawieniu jesteśmy pozbawienie tego i kończy się jak kończy. Nowy selekcjoner będzie musiał z niego zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego spodziewaliście się? Sercem oczywiście chciałem, aby było dobrze... ale prawda jest taka, że rozpatrujecie, to przez pryzmat samych nazwisk... a rzeczywistość wyglądała tak. Do tego Lewandowski nie był kim powinien być.

Makuszewski zerwał więzadła... Po mistrzostwach. Coraz słabiej z tą naszą kadrą. Jedzą forma tragedia, Pazdan. Tez nie za wysoka. Glik słabszy ostatnio, Piszczek nie wiadomo jak po kontuzji, Grosik prawie nie gra. Kuba już nie ten Kuba co kiedyś, Krychowiak pograne, Linetty w kadrze tragedia. Zielak w kadrze jak mu wyjdzie, zazwyczaj przeciętnie. Milik będzie bez formy, zostanie Lewy i bramkarz, ale jak Bayern będzie grał do końca w LM i Pokal, to będzie wyglądał jak na Euro.
Nie widać optymizmu na wyjście z grupy.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że ogląda, piłka to nie dobra publiczne i żądnych takich obowiązków nie ma, to prywatny biznes. Piłkarze grają dla siebie, dla kasy przede wszystkim w pierwszej kolejności.

 

Tak byłem ale nie rozumiem roszczeniowej postawy a ktoś kogoś za coś miałby przepraszać albo za coś się kajać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza ekipa na Mundialu, wstyd i hańba.  Boli styl tego odpadnięcia, przed meczem jak to jesteśmy dobrze przygotowani,a mecz katastrofalny. Zero pomysłu na grę, nie potrafimy wymienić kilku podań do przodu, piłka do Kownackiego czy Lewandowskiego, którzy nie mieli szans w pojedynkach z Kolumbijczykami. Zmiany Nawałki- niewypał kompletny. Bereszyński kompletnie niewidoczny, podobnie Rybus.Nie rozumiem dlaczego filar obrony od kilku lat - Glik nie wychodzi, choć jest gotowy do gry i dostaje zielone światło.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziękuję trenerowi Nawałce za te lata, w których sprawił, że emocjonowaliśmy się naszą kadrą. Teraz popełnione zostały błędy i czas na zmiany, szkoleniowca na chwilę obecna nie widzę, pewno ktoś z za granicy...

 

Nie ma tego co się lubi, to się lubi co się ma.

 

Smutna prawda o polskiej piłce zawarta w jednym twicie.

https://twitter.com/rafa_lebiedz24/status/1010979949497417729

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zgodzę co do trenera z zagranicy, to bez znaczenia Polska piłka ma inne problemy niż to kto jest selekcjoneram. Dalej powinien być to Polak ale wraz zmianą trenera kadry trzeba dać mu piecze nad wszystkimi kadrami juniorskimi itd itd, to nie czas na to.  Taki Probierz i niech sieje sobie wszystko od dołu do góry. Na pewne zmiany potrzeba czasu, dużo czasu selekcjoner z zagranicy nie zmieni obrazu naszej piłki w rok czy dwa. 

 

Ja też nie rozumie jazd po nim a z 2 strony się cieszę bo prezesowi DM otwiera się opcja na trenera jak pogonimy Klafa, a lepszego wyboru nie będzie.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...