Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

Ja wole nowe, stare było rodem z pegazusa, nowe jest podobne do tego na evobox 4k u konkurencji a funkcje których nie ma będą dodawane  :))

Nowe jest raczej podobne do softu Mediasata sprzed 20 lat ale za młody jesteś by takie rzeczy wiedzieć :D

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem za młody i pamiętam temte czasy....jedynie czcionka mi to przypomina, która jest czytelna... tak w nawiasie.

Wygląd i działanie nowego softu w żaden sposób nie przypomina tego z Mediasata.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
18 minut temu, lakiman napisał:

Czy duże są różnice między oprogramowaniem ( wygląd i funkcjonalność) w dekoderach we Francji a naszymi ultraboxami+ ?

O funkcjonalności nie chcę się wypowiadać, bo nie miałem do czynienia z francuskim G9, natomiast jeśli chodzi o wygląd to oprogramowanie od ADB można porównać z interfejsem CANAL+Online (myCANAL). 

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wally79 napisał:

Co za syf ten nowy soft. Nie odtwarza mi dźwięku na kanale Canal+ 4K Ultra HD na serialu Vigil emoji2959.pngemoji2959.pngemoji2959.png mam ten dekoder od 5 lat i wszystko działało do dzisiaj czyli aktualizacji softu...

A skąd ta pewność,  że to przez nowy soft, skoro już jest wszystko ok.  Obstawiam, że to zwiecha chwilowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd ta pewność,  że to przez nowy soft, skoro już jest wszystko ok.  Obstawiam, że to zwiecha chwilowa.
Bo nawet przy przywróceniu ustawień fabrycznych nadal był brak dźwięku. Dopiero po jakim czasie sam dzwięk powrócił. Wcześniej nigdy z czymś takim nie spotkałem się. Widać że soft ten cechuje się błędami "wieku dziecięcego".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka godzin siedziałem, testowałem i zero problemów. 

Największy minus to VOD. Jeden wielki kocioł. Pozycje płatne pomieszanie z bezpłatnymi. Seriale zmiksowane z filmami i dokumentami. Filmy, seriale, dokumenty jeden wielki kocioł. 

Nic to nie przypomina tego co jest w C+ online, oprócz grafiki.

 

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie powiem tak  - szału nima :) Po kilku intensywnych godzinach spędzonych przy ,,nowej zabawce" stwierdzam, że szoku nie doznałem. Wreszcie udało się zdetronizować kanały TVN z pierwszych miejsc - jedyny minus to taki, że nie mamy tylko jedną listę ulubionych, którą możemy sobie modyfikować - wielka szkoda, bo liczyłem na większą ilość 3-5 zapisywanych list. Zgadzam się z przedmówcą w 1000%, że VOD, to największy minus. W starym oprogramowaniu miało się do wyboru VOD z pozycji dekodera (tutaj były same nowości) i VOD z pozycji internetu - teraz jest jeden wielki [beep]lo boom boom i chaos, gdyż nie wiesz, gdzie są nowości. Ogólnie zmianę odbieram pozytywnie, jednakże nowe oprogramowanie jest niedopracowane.      

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...