Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, sanchopan napisał:

Kiedyś zawsze miałem odbiornik/dekoder "alternatywny", ale parę lat temu jak wróciło "parowanie", to odpuściłem. A teraz bym bardzo chciał wrócić... - pomożecie? ;))

Dzisiaj to już tylko tuner z modułem CI+,i tylko takiego należy szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Jacek3 napisał:

I co z odtwarzaniem w zwolnionym tempie? Zostawili na ITCA jakąkolwiek zwolnioną prędkość, czy wszystkie zlikwidowali? 

Nie zostawili. Klawisz PLAY też nie wiem po co pełni również rolę Pauzy skoro jest do tego dedykowany klawisz. Odnoszę, wrażenie, że programiści nie mieli do czynienia z dotychczasowym softem stąd takie wtopy. Czy człowiek chce czy nie ładują się na ekran za każdym razem miniatury z a to następną audycją a to z Polecane. Zety to było choć w sposób inteligentny zrobione czyli nie mam w pakiecie HBO czy C+ to nie dostaję nachalnie propozycji z tych kanałów. Przez to wszystko jest ociężałe i przeładowane.

Tutaj nawet zwykła belka info jest skopana przez wypośrodkowanie logotypów i numeracji kanału. Po co tworzyć nowe kulawe standardy jak od dawna dobre istnieją czyli logotyp i numer kanału z lewej strony a nie na środku przysłaniając oglądane treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co wam chodzi? napisali nowy soft z zupełnie nowym ui pewnie oparty na nowym systemie z ładnymi logotypami programów prawdziwą listą ulubionych i replay tv,  reszta funkcji lepiej lub gorzej ale jednak działa ;D teraz muszą zaktualizować wifi premium box a potem będą naprawiać to co zepsuli ważne że dekodery nie wybuchły :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, _Artek_ napisał:

O co wam chodzi? napisali nowy soft z zupełnie nowym ui pewnie oparty na nowym systemie z ładnymi logotypami programów prawdziwą listą ulubionych i replay tv,  reszta funkcji lepiej lub gorzej ale jednak działa ;D teraz muszą zaktualizować wifi premium box a potem będą naprawiać to co zepsuli ważne że dekodery nie wybuchły :D

Tak jest, tylko narzekanie. I tak dobrze działają a co było z JADA

Edytowane przez karle2
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Musieli chyba się jednak bardziej dogadać z TVN/Discovery, bo ta sama sytuacja z TVN Turbo i TVN Style, na dekoderze jest REPLAY, w aplikacji jeszcze nie ma. Poza tym czekamy na aplikację i ofertę Player+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypełniłem ankietę do której link wysłano mailem z powiadomieniem o aktualizacji ,ciekawe czy ktokolwiek to czyta :D
Natomiast wczoraj zauważyłem jeden malutki plusik w. nowym sofcie otóż materiały odtwarzane z biblioteki vod już nie mają tych wielkich oznaczeń kategorii wiekowych (pegi) w lewym górnym rogu ekranu a jedynie na początku filmu w opisie i w znikającym pasku  postępu, co pokazuje że dekoder korzysta z tych samych materiałów i być może serwerów co aplikacja c+Online.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
38 minut temu, _Artek_ napisał:

Wypełniłem ankietę do której link wysłano mailem z powiadomieniem o aktualizacji ,ciekawe czy ktokolwiek to czyta :D
 

 

Też ją wypełniłem ;-)

W sumie o ile to  przeczytają to dobrze, że chcą usłyszeć zdanie na temat aktualizacji ze strony klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Jak mogę sprawdzić bitrate w aplikacji na dekoderze?

Telewizor Sony pokazuje w tym przypadku  tylko ustawioną rozdzielczość w ultraboxie.

W Android TV jest pełna informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lakiman napisał:

Jak mogę sprawdzić bitrate w aplikacji na dekoderze?

Telewizor Sony pokazuje w tym przypadku  tylko ustawioną rozdzielczość w ultraboxie.

W Android TV jest pełna informacja.

Dlaczego moj dekoder w menu Łącze HDMI mając do wyboru rozdzielczość sdr hdr i hlg wybiera tą pierwszą. Czy jest to wina telewizora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...