Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, bubus2 napisał:

Dlaczego moj dekoder w menu Łącze HDMI mając do wyboru rozdzielczość sdr hdr i hlg wybiera tą pierwszą. Czy jest to wina telewizora?

Bo miałeś pewnie włączony kanał inny niż 4k hdr. Włącz C+4K a będzie inna wartość czyli hlg. Na kanałach bez hdr będzie tylko sdr.

Edytowane przez Jaś Fasola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Jaś Fasola napisał:

Bo miałeś pewnie włączony kanał inny niż 4k hdr. Włącz C+4K a będzie inna wartość czyli hlg. Na kanałach bez hdr będzie tylko sdr.

Niestety tak się dzieje gdy jest włączony  kanał C+4k.Przed ostatnią aktualizacją było ok ,było hlg teraz jest strasznie i ni jak nie mogę wrócić IC do poprzednich wartości. Ludzie z c+ mowia ze to wina telewizora a Ci zphilipsa mówią  że to wina dekodera   bo Netflix i Amazon odbierają idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jaś Fasola napisał:

Włącz C+4k i po minucie sprawdź co masz za wartość, powinno być hlg.

Włączyłem C+4k i po minucie pięciu i godzinie jest srd ,ręce opadają 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh tyle ludzi narzeka że masakra dla mnie spoko bo przynajmniej coś nowego i przynajmniej niema takich jaj z nagrywaniem jak ludzie co mają jada. Mi osobiście się podoba tylko brakuje mi 2 może 3 funkcji ze starego wyszukiwanie np według filmu i kategorii np horror, thriller, komedia można było wyszukać i sprawdzić co o której i na jakim kanale leci z tych kategorii, brak EPG gazeta i brak kategorii w EPG tych starych a nawet żadnych żeby wyszukać szybko dany kanał reszta ogólnie spoko można się przyzwyczaić teraz nam pozostało tylko czekać na jakieś poprawki a może przy okazji coś przywrócą coś dodadzą zobaczymy.

Edytowane przez Bunio Bunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazł już ktoś opcje oglądania kanału z internetu bo miała być a wydaje mi się że tak naprawdę jej nie ma….
Powinno to działać podobnie jak w c+ online czyli nie mam sygnału z anteny przechodzę automatycznie na stream internetowy( ewentualnie cofając się o 10-15 sekund)
Niestety obecnie tak to nie działa…..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2022 o 08:54, jupiter napisał:

przy odtwarzaniu VOD czy korzystaniu z backward EPG pojawia się po prawej stronie u góry komunikat o jakimś braku licencji DRM na odgrywanie. Zauważyliście coś takiego?

 

 

Mam teraz taką sytuację na Polsat Premium Sport 1. Chciałbym obejrzeć studio od początku. Obraz i głos pojawiają się ale mam cały czas na ekranie napis o braku licencji DRM do odgrywania.

Czy ktoś znalazł  rozwiązanie tego problemu?

Edytowane przez Nasir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...