Skocz do zawartości

Pierwszy i kolejne miesiące forum


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak właściwie, to nie wiadomo. Rok temu obchodziliśmy roczek 12 sierpnia, ale mi się wydaje, że powinniśmy obchodzić urodziny dnia, kiedy zostały napisane pierwsze tematy (np. regulamin... :)), czyli 13 sierpnia. Całej administracji, moderatorom i użytkownikom dziękuję za atmosferę, którą tu tworzą. Mam nadzieję, że tak jak jest teraz, będzie nadal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 10-leciu jakieś nagrody się zorganizuje, czyli jeszcze 8 lat przed nami :lol: Nieszczęśliwie się złożyło zamieszanie z komputerem u mnie i kilka dni byłem poza forum, tak więc spóźnione podziękowania dla użytkowników zaglądających regularnie - to Wy stanowicie o sile i tworzycie klimat tego miejsca :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Rok mija nieubłaganie i tak jak w życiu codziennym, tak na forum Satkuriera przyszedł czas na podsumowania :D

 

Zapraszam tych, którzy biorą czynny udział w "życiu" forum (są zarejestrowani na forum już trochę czasu) do wzięcia udziału w plebiscytach podsumowujących dany rok na forum SK. Tak jak i w poprzednim roku zostały zorganizowane następujące plebiscyty:

 

Plebiscyt Forumowy 2008

oraz

Plebiscyt na Telewizyjny kanał roku 2008

 

Wszystkich, którzy aktywnie uczestniczą w życiu forum zapraszam do zabawy! Pozostało już niewiele czasu, więc śpieszcie się z oddawaniem Waszych typów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Dziś forum obchodzi pięciolecie. 12 sierpnia 2006 koło 10 poprzedni admin techniczny MW zainstalował skrypt, na wieczór dostałem cynk, że działa i zacząłem powoli organizować całość. Rejestracje oficjalnie otworzono chyba 14 sierpnia 2006 z rana i pierwszego dnia zarejestrowało się niemal 100 osób. Sporo się przez ten czas działo - i dobrego i czasami złego (tak bywa). Forum jednak się kręci ;) Dzięki wszystkim za wsparcie przez te lata ;) Czas leci potwornie szybko - jak sobie przypomnę ile zmian przez ten czas miałem w życiu, ile się działo... aż trudno uwierzyć ;) Mam nadzieję, że dalej będzie nie gorzej niż do tej pory, tj. raz lepiej, raz gorzej, ale z przewagą na lepiej i byle do przodu ;)

 

PS: drobne statystyki ;)

 

Liczba postów: 459 234

Posty dziennie: 251.54

Liczba wątków: 8001

Wątki dziennie: 4.38

Liczba użytkowników: 17 174

Użytkownicy dziennie: 9.41

Start forum: 12 sie 2006, o 10:06

Rozmiar bazy: 331.84 MiB

 

Przy obecnym tempie za pół roku, przypuszczalnie w okolicach stycznia/lutego pojawi się 500 000 post ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, naprawdę leci. Nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć Administratorom, Moderatorom, członkom grup MOD Weteran, Przyjaciele, Redakcja SAT Kurier, SAT Kurier VIP, Support Team oraz wszystkim użytkownikom wszystkiego najlepszego. Niech to forum starzeje się razem z nami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dla amatorów statystyk:

 

Liczba postów: 534 479

Posty dziennie: 266.06

Liczba wątków: 8719

Wątki dziennie: 4.34

Liczba użytkowników: 19 660

Użytkownicy dziennie: 9.79

Rozmiar bazy: 391.59 MiB

 

W okolicach kwietnia/maja powinniśmy przeskoczyć 550 000 postów, 9000 wątków i 20 000 użytkowników ;) Ale to tylko matematyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jestem ostatnio zakręcony i miałem temat podbić, ale zapomniałem ;) Cztery dni temu minęło 6 lat jak jesteśmy razem ;) Kiedy to zleciało?

 

Liczba postów: 593 110

Posty dziennie: 270.12

Liczba wątków: 9263

Wątki dziennie: 4.22

Liczba użytkowników: 21 159

Użytkownicy dziennie: 9.64

Rozmiar bazy: 451.79 MiB

 

600 000 postów powinno być za jakieś 25-26 dni, w pierwszej połowie września, 22 000 userów powinno zgłosić się gdzieś w listopadzie, a 10 000 wątków to perspektywa ok. 6 miesięcy od teraz ;)

 

PS: Zsynchronizowałem liczniki, więc jak ktoś był za bardzo aktywny w koszu, to mu się ilość postów mogła zmniejszyć, mi wcięło 11 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...