Skocz do zawartości

Pierwszy i kolejne miesiące forum


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ, nowi użytkownicy, chcąc zadać pytanie związane z problemem odbioru swojej platformy, będą najpierw zaglądać do działu poświęconego tej platformie. W działach poświęconych poszczególnym platformom cyfrowym poruszane są wszystkie możliwe kwestie dotyczące tych platform i tak niech pozostanie. Choć nie oszukujmy się - i tak panuje bałagan, bo Nowi zamiast pisać o problemach w tematach już istniejących, zakładają nowe mimo ich zamykania. @Fiant, Twoja propozycja tylko sprawi, że Nowi userzy będą się gubić jeszcze bardziej, a to jest więcej roboty dla nas :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się totalny śmietnik z działu CP zrobił.

Na samym topie są:

"oprogramowanie w echostar DSB-616"

"nagrania na dysku cyfrowego tunera Echostar DVR7-747 Polsatu"

"Samsung DSB-H370G"

"Samsung DSB 305G"

"Aktywacja dekodera"

"Samsung DSR-7000"

 

Połowa tematów to tematy o dekoderach o których jest specjalnie utworzony dział... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj przyznam 100% racji :!::wink:

 

Prędzej bym widział utworzenie dodatkowej kategorii, np: "Odbiorniki cyfrowe polskich platform", w której zostałyby ulokowane trzy działy, a więc:

 

n - platforma Grupy ITI - odbiorniki cyfrowe

Cyfrowy Polsat - odbiorniki cyfrowe

Cyfra - odbiorniki cyfrowe

 

Na chwilę obecną widzę tylko taką możliwość, bo tworzenie osobnego działu tylko dla CP (w Cyfrze i n nie ma takiego bałaganu) jest raczej złym pomysłem.

 

Decyzja pójdzie do przemyślenia, bo problem tyczy się tylko działu Cyfrowego Polsatu. Dzięki za sygnał o problemie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest mh-misiek na starym Forum Medialinku tak było.

 

Było to tak:

 

Cyfrowy Polsat(i tam się dyskutowano o nowościach,zapowiedziach,jakości kanałów,o Polsacie Sport i PSE.)

 

Pytania i Problemy(jak ktoś miał problem z CP np.zakodowali mu kanały mimo,że zapłacił to pisał w tym dziale)

 

Dekodery Cyfrowego Polsatu(dyskusja ogólna na temat dekoderów w CP)

 

Tak więc może i na tym Forum warto coś takiego wprowadzić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W dniu wczorajszym user @sxd w temacie [n, C+, CP] TVN napisał posta:

Pierwszy raz w historii TVN będzie transmitował sylwestra :D

Czyli TVN z Warszawy (która pauzowała ostatnio), TVP2 z Wrocławia, ciekawe tylko czy Polsat ponownie weźmie Kraków :P

Więc chciałem odpowiedzieć:

Wiadomo już dawno, że Polsat będzie transmitował Sylwestra z Krakowa. Sylwestrowa Moc Przebojów :arrow:http://tvpolsat.info/news.php?readmore=914

I co? "Off-topic". I kosz. W temacie "Polsat Sport i Polsat Sport Extra" temat HBO w CP potrafi się ciągnąć przez 4 strony i nikt z moderacji sobie z tego nie robi. No bo jak? Wypowiadają się VIPy, czasem moderator. Każdy off-topuje czasem. Administracja też. OK, uznajmy że był to offtop (chociaż moje zdanie jest inne). To nie można się podpisać? Tak bardzo brak cywilnej odwagi któremuś z moderatorów? Właśnie zauważyłem, że poprawiana jest pierwsza litera posta, jeśli jest mała. Przykład? Proszę bardzo:

Chyba jak narazie karty N3 mają ludzie, którzy biorą HD. Jakoś nic nie słychać, żeby CP wysyłało nowe karty do osób, które mają jeszcze N2, poza tym jeszcze nie zmienili softów w tunkach, więc karta by nie poszła, bo te oprogramowania, które są obecnie co jasne są przystosowane do N2.

Panie Administratorze. Będzie ta sprawa w końcu jakoś rozwiązana? Pytałem innych userów o zdanie. Też są zirytowani. Mam nadzieję, że wreszcie coś w tej sprawie się ruszy. Na koniec opinia jednego z userów:

To forum a nie lekcja języka polskiego :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Polsat nie ma związku z TVN-em, więc wyszedł offtopic. Trzeba to skrobnąć w wątku o Polsacie (o ile jeszcze tej informacji nie było, bo wtedy będzie dubel i kosz :P )

 

Co do ortografów - było o tym setki razy - nie planuję zmian w ostrej polityce antybłędowej forum - oczywiście nie zawsze i nie wszystko udaje się poprawić, ale trzeba się pilnować - wtedy nie ma nic na czerwono ;) Akurat @piotrtomkiewicz powinno Ci szczególnie zależeć na poprawności - jako admin tvpolsat.info musisz pisać nienaganne teksty - na forum też jakby reprezentujesz swój serwis, więc im lepiej piszesz, tym bardziej profesjonalnie wyglądasz w oczach innych użytkowników - nieprawdaż ;) Błędy zdarzają się każdemu - wyłapywać i eksterminować - nawet mi zwracać uwagę na PW (bo od tego jest PW), bo im mniej baboli, tym lepiej :D Osobiście poprawię swoje błędy w swoich postach na czerwono ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, rozumiem doskonale, ale przecież polityka stosowana na forum nie musi być taka ostra. Ortografia - ok, dobrze, że moderacja poprawia błędy, bo jak się człek napatrzy to sam byki stawia. Ale taki off-top? Jakiś post porządkowy, upomnienie. A tu nic. Istna partyzantka :D

PS. W tym ostatnim zdaniu to ironia? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami przydałoby się info, kto co zrobił, bo później nawet sam nie wiem ;) Takie uroki phpBB - trzeba będzie się ewakuować z tego skryptu wreszcie :? W każdym razie mam to na uwadze i traktuję to jako problem (tzn. brak informacji kto co zrobił - wtedy można się kontaktować na PW i wyjaśniać w czym rzecz). Coś pomyślimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki za świetny screen - będzie na pamiątkę :)

 

Ogólnie nie dość, że rok zakończymy powyżej 100 000 wypowiedzi, to dodatkowo być może z końcem roku, lub na początku przyszłego osiągniemy także 4000 zarejestrowanych użytkowników (szkoda tylko, że wśród nich tylko niewielka grupa zagląda regularnie, ale i w tym temacie jest coraz lepiej). Rozwój pełną gębą ;) Dzięki wszystkim za dotychczasowe wsparcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że tą 100 000 wiadomość, która została napisana wczoraj napisałem ja. Skoro wiele osób wpisało mnie do kategorii "5. Największy forumowy gaduła" i jak narazie wychodzi na to, że ja mam tylko szansę wygrać tą kategorię, więc to do czegoś zobowiązuje :D

 

Pozdrawiam serdecznie i lecę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...