Skocz do zawartości

Pierwszy i kolejne miesiące forum


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A zobacz tutaj: :arrow:https://forum.satkurier.pl/memberlist.php? ... SC&start=0

 

Większość nicków jest mi znana na forum, tak mniej więcej do trzysetnego usera, i jeszcze sporo czytelników z kolejnych dalszych pozycji :roll:

 

Należy do tego doliczyć dość dużą liczbę gości wchodzących na to forum. Sam kiedyś byłem "gościem" na forum ML i tylko czytałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również jest znana większość nicków. Chodziło mi o userów "codziennych". Aktywnie uczestniczących w forum i pomagającym innym, nie przesiadujących tylko w Hyde Parku :wink: Mam też wrażenie, że aktywność wielu userów z pierwszej "setki" w ostatnim czasie mocno osłabła (nie chce wymieniać), ale to tylko moje subiektywne odczucie :roll: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za to Twoja wzrosła i to widać, mi ludzie zwracali uwagę, że pisze wiad o zamknięciu tematu i pisaniu gdzie indziej i się wkurzali a Tobie nic nie gadali... nie ważne. Moja aktywność spadła i to bardzo, ale to głównie przez to, że nie miałem neta przez kilka miesięcy i poprostu odzwyczaiłem się od pisania postów, newsów itd. Ja znam ludzi głównie z avatarów, choć wielu też z nicka, głównie rozpoznaję ich właśnie po avatarze, a jak ktoś zmianił avatar to się lekko dziwię czy to ten użytwkonik,heh dziwne, ale taki jestem, dziwny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest faktem, czas leci do przodu, w tym czasie w naszym życiu pojawiają się zmiany, które czasem mogą nam uniemożliwić wykonywanie codziennych zajęć/rozrywek. Stąd też jedni aktywni userzy "wygaszają się" na forum, pojawiają się inni. Takie jest nasze życie, takie jest życie forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za to Twoja wzrosła i to widać, mi ludzie zwracali uwagę, że pisze wiad o zamknięciu tematu i pisaniu gdzie indziej i się wkurzali a Tobie nic nie gadali... nie ważne.

 

Jak nie ważne, to po co te [beep]ny? Żal ci czegoś? Jak mi nie zwracano uwagi, a tobie często to chyba coś w tym jest. Masz o czym myśleć :lol: Jak masz jakieś żale to pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... trochę takie... żałobne :lol:

Co do aktywności userów, to ja np. nie należę do tych osób które które wypowiadają się w każdym temacie (nie koniecznie sensownie, często "byle coś napisać"), co nie zmienia faktu, że na forum jestem kilka godzin dziennie i śledzę każdy temat i jak mogę pomóc to pomagam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...