Skocz do zawartości

Pierwszy i kolejne miesiące forum


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

12 sierpnia 2006 o 10:06 były tech admin MW postawił phpBB 2 (na trójkę przeszliśmy z bólami później ;) ), zapoczątkowując jak widać dłuuuuugą historię ;) 7 lat, no ładnie... Ale rejestracje były aktywne dopiero od rana od 14 sierpnia ;)

 

Łyk statystyk ;)

Liczba postów: 754 755 (licząc z tym moim teraz ;) ), dziennie średnio 295,19 nowych wypowiedzi

Liczba wątków: 10 447, dziennie średnio powstaje 4,09 nowych wątków

Liczba użytkowników: 25 512, dziennie średnio 9,98 nowych rejestracji, biorąc pod uwagę wyłącznie rejestracje zakończone powodzeniem (tj. konta aktywne), bez spambotów itp.

 

Dziękuję w imieniu swoim i redakcji za Wasze stałe uczestnictwo i aktywne udzielanie się w różnych wątkach. Miło jest sobie pogadać w gronie znajomych mających te same zainteresowania, tj. telewizję/radio i tematy około-telewizyjne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podać ile średnio dziennie osob jest banowanych, dostaje ostrzeżenia i ile postów dziennie jest wywołanych do kosza? Na pewno średnia wartość dzienna jest duża.

Po co komu "brzydka" statystyka.

I pomyśleć, że to już siedem lat.

Nieprawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Zbliżają się dwa ciekawe tematy:

1) Jesteśmy blisko miliona postów. Jest to niezłe osiągnięcie mając na uwadze dość ostrą moderację u nas (hłe, hłe, hłe :] ). Gdyby utrzymała się średnia dzienna, to milion pyknąłby nam za niecałe 26 dni (brakuje ok. 7990), ale realnie myślę, że prędzej jest to osiągalne na koniec czerwca.

2) Jesteśmy blisko 30 tys. użytkowników, brakuje tylko 17, co przy założeniu średniej dziennej mogłoby się stać już za dwa dni, ale w praktyce dzienna ilość rejestracji jest bardzo zmienna i daję ok. 5 dni. Ale to tylko na jakiś czas przebijamy tą granicę, bo w planach jest akcja czyszczenia forum z nieaktywnych użytkowników. Ostrzegam z góry - osoby mające 0 postów, które nie logują się od jakiegoś dłuższego czasu będą mieć usunięte konta (jest to zastrzeżone w regulaminie). Przyczyna jest taka, że konto nie jest wymagane do czytania.

 

Obecne statsy, bo dawno nie wstawiałem:

 

Liczba postów: 992013 (310.09 dziennie)

Liczba wątków: 12067 (3.77 dziennie)

Liczba użytkowników: 29983 (9.37 dziennie)

Rozmiar bazy: 1008.83 MiB (ło kurde, wiecie ile się to kopiuje? długo :P )

 

Poza tym - oczywiście w sierpniu kolejna rocznica - 9 lat forum. Ale ten czas leci :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

O, przegapiłem :P Przeskoczyliśmy jakoś szybciej niż planowałem ;) To Wasza zasługa, ja tu tylko sprzątam ;) Dzięki za aktywność wszystkim obecnym ;) Chyba ten Eleven Sports p[beep]zował nieco moje rachunki ;)

 

W ogóle jakiś rocznicowy okres, za 9 dni stuknie mi 10 lat w redakcji (wymyśliłem ciekawy "news" - pojawi się 23 czerwca ;) ), w sierpniu będzie 9 lat forum... Nic tylko wyciągać szampana ;)

 

Niestety też nie wiem co by mogło być darmowego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, przegapiłem :P Przeskoczyliśmy jakoś szybciej niż planowałem ;) To Wasza zasługa, ja tu tylko sprzątam ;) Dzięki za aktywność wszystkim obecnym ;) Chyba ten Eleven Sports p[beep]zował nieco moje rachunki ;)

 

W ogóle jakiś rocznicowy okres, za 9 dni stuknie mi 10 lat w redakcji (wymyśliłem ciekawy "news" - pojawi się 23 czerwca ;) ), w sierpniu będzie 9 lat forum... Nic tylko wyciągać szampana ;)

 

Niestety też nie wiem co by mogło być darmowego :P

Magazyn Sat Kurier, przynajmniej z ostatniego miesiaca :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...